Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Darren & Zoya EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Darren & Zoya EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Darren & Zoya EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Darren & Zoya EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Darren & Zoya EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Darren & Zoya EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Darren & Zoya EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Darren & Zoya EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Darren & Zoya EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Darren & Zoya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zoya Pearson
Zoya Pearson
Csatlakozott :
2015. Oct. 30.
Hozzászólások száma :
9
Tartózkodási hely :
London, ill. a Ranch
Darren & Zoya Empty
TémanyitásTárgy: Darren & Zoya   Darren & Zoya EmptyKedd Dec. 29, 2015 7:56 pm


Darren & Zoya

A leges legkedvencebb ünnepem a karácsony, már egészen kiskorom óta. Ezt követi a szülinap, majd a húsvét, de a legjobban mégis ezt az ünnepet szeretem. Nem is az ajándékok miatt, hanem mert ilyenkor láthatom a messzebb élő rokonaimat, és mindenféle veszekedéstől mentes ez a néhány nap. Meg az egész hangulat olyan szuper, a fények, díszek, meg persze a havazás. Minden évben már elég korán elfog a karácsonyi hangulat, és ahogy közeledik az a bizonyos nap, egyre jobban válok én is izgatottá, és boldoggá. És ezzel sajnos együtt jár, hogy még szétszórtabb vagyok, ha ez egyáltalán lehetséges.
Van egy másik jó dolog, így karácsony közeledtével, ez pedig nem más, mint a karácsonyi vásár. Ezt a színes forgatagot nagyon imádom, főképp azért, mert itt mindig megtalálom az ajándékokat. Általában mindig az utolsó pillanatra hagyom ezt, mert sosem tudom eldönteni, kinek mit adjak. Most is emiatt jöttem ki, bár az ajándékvásárlást későbbre kell hagynom, mert nem vagyok egyedül... Vagyis nem voltam, tekintve, hogy Darrennel jöttem ki, csak szem elől tévesztettük egymást egy pár perce. Mondanám, hogy a nagy tömeg az oka ennek, de ez nem teljesen lenne igaz, ugyanis én távolodtam el a bátyám mellől. De csak azért, mert megláttam egy bódét, ahol forralt bort - is - árulnak.
Így most itt állok ket pohár forralt borral a kezemben, és a tömeget vizslatom, míg meg nem pillantok egy, a bátyáméhoz hasonló szőke fejet.
- Végre megtaláltalak. Legközelebb ne tűnj el a szemem elől, oké? - dorgálom meg vigyorogva, mikor odaérek hozzá, majd átnyújtom neki a poharat. - Ezt neked vettem. Tekintsd elő karácsonyi ajándéknak.

Minion karácsony || Viselet || 258 || Még karácsony előtt néhány nappal
Vissza az elejére Go down
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
Darren & Zoya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darren & Zoya   Darren & Zoya EmptyVas. Jan. 10, 2016 2:59 am

Már megint karácsony van, és a nyakunkba szakadt az ezzel járó összes herce hurca, és kötelesség, meg minden nyalánkság, és nem tudom hogyan is tudnék kibújni alóla, ami példának okáért most is a bajom. Ez a karácsonyi vásár, mindig van, de... miért kell nekem minden alkalommal kijönnöm Zoyával és Mattel? Jó persze, ők élvezik nekem meg ennyit igazán megér a kis családi béke, de akkor is, az élet igazságtalan. Néha nem is sejtenék hogy mennyire.
Mindenesetre itt vagyok a kishúgommal hiszen Matt már az első két percben eltűnt valahol, és Zoyát is szem elől vesztettem, na szép! Meleg szövetkabátom zsebébe dugom a kezem, nem szoktam kesztyűt hordani meg sapkát, csak meleg sálat. A többi valahogy nem illik hozzám stílusban na. Az egyik árusnál látok egy szőke fejet, így arra indulok, de kiderül hogy nem is ő az, és ő talál meg engem hamarabb egy forralt borral.
- Nem én tűntem el, te csatangoltál el... - vágok vissza, hiszen ez így történt, és mindig úgy történt, ahogy szerintem történt, mert én vagyok a bátty és az, aki mindig jobban tudja. És aztán mindig nevetünk ezen együtt.
- Előkarácsonyi? Miért rendes karácsonyra mit kapok? - próbálkozok be, hátha kikotyogja, hiszen volt már rá példa. Én már mindenkinek megvettem, de persze a legnagyobb titokban, azt hangoztatva hogy ez butaság, meg szükségtelen, aztán mindig jön az örömködés, hogy nem felejtettem el. Naná, figyelek én. Hm. Többnyire.
- Megint mennyire sokan vannak - nézem a tömeget ahogy elveszem a poharat és melegítem a kezeim. Belekóstolok, finom. Az egyik legjobb a vásárban már leteszteltük. Tavaly annyira belemerültünk a tesztelgetésbe hogy szépen be is csíptünk tőle, aztán bajosan jutottunk ki a tömegből.
- Azért a tavalyi mutatványt ne ismételjük meg, ha lehet - én, a komoly, aggódó bátty. Meg azért az ciki volt, főleg hogy nekünk valamiféle példát kéne mutatnunk.
Vissza az elejére Go down
 

Darren & Zoya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Darren Pearson
» James & Darren
» Zoya & Max
» Zoya Pearson
» Zoya & Duffy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: A ranchon kívül :: London :: Karácsonyi vásár-