Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 You mean everything to me - Bran & Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
33
Hozzászólások száma :
6
You mean everything to me - Bran & Keith  Empty
TémanyitásTárgy: You mean everything to me - Bran & Keith    You mean everything to me - Bran & Keith  EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm

Ki nem állhatom ezt a nyomorult világot, hogy ennyire távol kerültem mindentől, ami kicsit is tetszett vagy kicsit is szerettem. A régi életemtől, hogy most egy kurva farmon álljak, térdig sárban egy átkozottul vad lovat nézegessek, aki idegesen rázkódik és horkant. Legszívesebben a képébe üvölteném hogy én se szeretem jobban mint ahogy ő engem, és ahogy közelebb jön, összeszűkül a szemem. Ma el kellene mennem vele lovagolni és ez azt jelenti hogy rá kellene vennem magam hogy felnyergeljem, de ez a mocsok a hajam kezdi el megenni, mire már agresszíven felmorranok.
- Na takarodj a hajamtól, te átkozott szörnyeteg. És én meg még almát hoztam neked hogy a franc essen beléd... - morgok érzéssel ahol eltolom a pofáját a fejem közeléből, ha már meg akar enni. Küzdök ellene hogy ne érjen el, de kiharcolja az almáját, amit inkább odaadok neki hogy legyen elégedett. Végül is, jó hogy ezt eszi, és nem a kezem...
Belépek a karámba, bár nem vagyok kifejezetten lovagláshoz öltözve de hát én sosem vagyok, mert nem is kellene itt lennem és utálom minden percét, de már nem adom fel, még a végén tényleg kitagadnak az ősök, azt meg azért nem akarom. Szakadt farmert vettem fel, és egy ujjatlan pólót egy mellénnyel, amihez lovagló csizmát húztam. Mert nem akarok leesni azért. Végigsimítom a ló testét ahogy idegesen dobbant, és ráterítem a takarót. Megmutatták hogyan kell felnyergelni úgy hogy ne boruljak le róla később. Ráteszem a takaróra a nyerget és meghúzom a kengyelt. Közben alaposan kilógnak a tetoválásaim, de soha nem is volt miért szégyenkeznem miatta. Szeretek feltűnő lenni ami azt illeti.
- Szerinted én élvezem ezt?! - mordulok rá Cerberosra, ahogy toporog, de hogy idegességében vagy unalmában vagy mijében nem tudom. Nem is igazán érdekel.  Valamiért az ajtó felé pillantok, de reménytelenül. Mit is keresne itt Bran? Ugyan, azt se tudja hová száműztek. Honnan is tudná?
Vissza az elejére Go down
 

You mean everything to me - Bran & Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Keith Crosseria
» You are the one...Brandon && Keith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Rodeó Ranch :: Istállók-