Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Keith Crosseria EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Keith Crosseria EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Keith Crosseria EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Keith Crosseria EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Keith Crosseria EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Keith Crosseria EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Keith Crosseria EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Keith Crosseria EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Keith Crosseria EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Keith Crosseria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
33
Hozzászólások száma :
6
Keith Crosseria Empty
TémanyitásTárgy: Keith Crosseria   Keith Crosseria EmptyVas. Jan. 17, 2016 11:08 pm



Keith L. Crosseria








Adatok


♦Születési hely, idő♦
USA-New York/ 1990.08.27.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Grafikus, webmester

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Jayy von Monroe

Külső és belső


Tipikusan olyannak mondanak akitől félteni kell a lányokat és a feminin hajlamú fiúkat. Nem vagyok egyszerű eset, még megjelenésemben sem, persze ennek is megvan az oka, de az nem tartozik senkire rajtam kívül. A megjelenésem, extrém és vad. Felnyírt hajam többféle színű és formájú volt már az évek folyamén, de tetszik ez a vonulat és azt csinálok amit akarok. Én hajam nem? Hát akkor? A szemeim barnák, de általában elrejtem az eredeti színét egy színes lencse mögé Az égkék és a fűzölt a kedvenceim, de volt már mindenféle más színű is. Továbbá elég feltűnővé tesznek a tetoválásaim is, amik beborítják a karom, a mellkasom de a lábamon mondjuk nincs. A legelső tetoválásom a Life felirat és komolyan is gondolom a jelentését. Én élek. Elég feltűnőek a piercingjeim és fülbevalóim is, amikből akad egy pár, például az orrnyergem felett vagy az ajkaimban. Szívesen viselek mindent, ami extrém, és amivel kilógok a sorból, de van egy két örökzöld kedvencem is. Ilyen az a nyaklánc, amit még kiskoromban kaptam, vagy a kedvenc bőr karpereceim is. Vagy a széles övem, amit csak díszből viselek olykor. Vagy a bakancs, és az edzőcipő, teljesen mindegy. Ami kényelmes, és minden más a kényelmes, mert elég szeszélyes vagyok.

Arrogáns, önfejű, makacs, mindent azonnal akaró típus vagyok és nehezen viselem el ha nem nekem van igazam és egy vitában alulmaradok. Az enyém kell hogy legyen az utolsó szó. A türelmet mint fogalmat kb csak szótárból ismerem, és mindig van valami bajom. Éhes, szomjas, álmos, unatkozok, fáj valamim amolyan igazi nehéz eset és ember legyen a talpán aki elvisel maga mellett hosszabb távon. A modorom szúrós, csípős, gúnyos a megjegyzéseimmel sok mindenkinek egy pillanat alatt a lelkébe tudok gázolni anélkül hogy észrevenném.  Vagy ha észre is veszem nem igazán sajnálom. Persze tudok azért kedves is lenni ha nagyon akarok, csak rendszerint nem akarok, nincs miért és nincs kivel. Elég zárkózott vagyok, barátaim nem is igen vannak, kölcsönös érdekkapcsolataim viszont annál több, amikkel igen csínján bánok, sosem lehet tudni, mikor kivel kell jóban lennem. Szemét egy világ, mi?  Tipikusan az a fajta pasi vagyok, akinek a hangja nagyobb, de ha úgy adódik nem riadok vissza a verekedéstől sem, bár a nagy pofám ellenére nem  vagyok túl agresszív. Tulajdonképpen jól akkor lehet kijönni velem ha valaki végtelen türelemmel rendelkezik és szeretget.  Hogy hogyan azt majd megbeszéljük. Végül is, azt kell mondjam hogy nem vagyok egy egyszerű eset, kissé megkeseredettnek is nevezhetném magam, de... ha megismersz, rájössz miért. Jah és nem szeretem a vaníliát.

Előtörténet


Talán nem mindig voltam ilyen. Talán voltam egyszer normális, olyan gyerek, amit minden szülő akar magának, de az lássuk be nem most volt. Régen nem voltam ilyen bizalmatlan és színes külsejű alak. A boldog gyerekkor, meg a születésem nem volt ám olyan örömteli mint amilyennek kellett volna, igaz erre később jöttem rá, mert hogy nem egyedül, hanem az ikremmel születtem meg. apám természetesen oltárira kiborult, mert anya nem mondta meg neki hogy két gyerekkel terhes, és ő nem akart kettőt csak egyet sem leginkább, és ezt minden egyes alkalommal el is mondta, és szerencsétlenségnek tartotta. Elmondása szerint kinek volt szüksége két bőgőmasinára? Soha nem értettem apámat. Soha nem értettem apámat. Azt se, hogy miért vert meg minket olykor, szerintem ok nélkül. Anyámék titpikusan olyan szülők, akik bár házasok se sose szerették egymást, és nem lett volna szabad gyereket vállalniuk. Egyet sem. Mindenesetre hamar megszoktam hogy apámtól nem kapok mást, csak szidalmat és verést, meg mocskolódást, anyám meg nem éppen egy minta anyuka volt, és sokat volt úton, na meg amikor apám rákapott az alkoholra, még többet volt távol, a végén tényleg csak fényképről ismertük. Gyönyörű volt, komolyan. Ezt is mi kaptuk meg Kyleval hogy miattunk nem jár haza.

Hát ilyen kellemesen indultak az éveink, és az iskolák is így teltek, bár apám kicsit lecsillapodott továbbra sem szeretett minket jobban és mi elkezdtünk elindulni egy irányba. Rossz társaság, alkohol, cigi, fű... Minden, amit nem kaptunk meg otthon, mások megadták nekünk, és együtt éreztek, hiszen sokaknak volt hasonló vonásuk. Imádtam a testvérem és hogy mindenkit átverhettünk olyan hasonlóak voltunk. Itt nem volt jó iker rossz iker, bár talán ő volt mindig a merészebb egy hajszállal. Mindenesetre hosszú éjszakáink voltak, és nagy utazásaink, de ennek is vége szakadt. Nem azért, mert elkaptak, vagy javítóba dugtak vagy akármi, egyszerűen Kyle megbetegedett, az immun rendszere elég gyengécske volt, és elkapott egy pusztító betegséget, amit nem vettünk észre időben és teljesen ledöntötte a lábáról. Talán ekkor kaphattak észbe a szüleink, mert hirtelen figyelni kezdtek ránk és Kylet vitték orvostól orvosig, de már nem igazán tudtak neki segíteni, és két hetes intenzív kezelések, és gyógyszerek után el is vesztették. Begörcsölt a szíve és végül megállt. Elvesztettem. Elvesztettük őt, és azt hiszem itt bennem is véget ért valami. Az elvesztése után olyan űr maradt bennem, mintha valamit kiszívtak volna, és sokszor csak kóvályogtam, azt se tudtam éppen hol vagyok, de valahogy mindig a sírjánál kötöttem ki. Letargikus, dühös állapot uralkodott el rajtam, és ekkor lehetettem 18 éves.  Egyedül maradtam, és semmi nem érdekel, felőlem a világ is felrobbanhatott volna. Nem érdekelt hogy anyámék összeszedték magukat, és a család helyzete kissé felvirágzott.

Számomra ekkor kezdődött az ámokfutás. Az idővel, a társasággal a depresszióval, és a drogokkal. Belecseppentem az alvilágba, rászoktam a cigire, fűre később jöttek a keményebb dolgok is, rush, speed és ki tudja még mi minden, hiszen nekem akkor olyan mindegy volt. Szárnyaló éjszakák és nyomorult nappalok, ez volt a menetrend, és tudtam hogy nem csinálhatom sokáig mert beleőrülök és tönkrevágom magam. De mégis akartam. Amikor eldöntöttem hogy kiszállok, akkor jelent meg egy új díler, egy fiatal férfi, aki alig volt nálam idősebb, mégis olyan erővel és magabiztossággal osztotta a népet hogy felfigyeltem rá. Jól is nézett ki, Brandonnal hívták.  Azt hiszem ekkor tájt kezdődött el a rajongásom a piercingek és tetoválások után, mivel anyámék nem támogatták, hát megoldottam magamnak, és amit kaptam anyagot Brantől, nem használtam el mindent, hanem egy kevés részét tovább adtam, és az onnan származó pénzből finanszíroztam a testem dekorolását. A legelső Live tetoválást Kylenak ajánlottam. A többi már az én szeszélyem volt, és a jelentésük is csak számomra fontos. Erre azt hiszem Bran is felfigyelt, hogy kicsit megerősödtem, és ahogy berobbant a piacra kishalként, szép lassan nagy hallá lett az éjszaka világában. Mindig is csodáltam őt.

Idővel jobb, közelebbi kapcsolat alakult ki közöttünk, és megkedveltem Brant a maga bunkó, nagyszájú stílusával, és ki tudja hányszor repültünk el, egymás társaságában, de aztán mint ahogy az várható is lenne, lebuktunk. Apám talált ránk, és erőszakkal rángatott haza, fél kómás állapotban azt se tudtam hogy ki az és mit akar, amikor kialudtam a fejem, akkor állt elém az ukázzal, hogy ez nem mehet így tovább. Kitalálták hogy a vidéki levegő majd jót tesz nekem, ha nem lesz a közelben nagyváros, Bran és nem lesz csábítás sem hogy drogozzak meg minden, és ezért elküldtek egy lovas farmra. Lovastól természetesen, a sportmotorommal egyetembe, mert hát azt nem hagytam otthon.  Lassan fél éve vagyok itt Cerberossal, akivel kelletlenül foglalkozok, de mégis foglalkozok, mert el kell ütnöm az időt valamivel, eddig csak egyszer zuhantam le róla, de nem törtem ki semmim. Átkozottak.... Én ehhez nagyon városi gyerek vagyok, és még Bran sincs itt, az élet igazságtalan.
Vissza az elejére Go down
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
33
Hozzászólások száma :
6
Keith Crosseria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith Crosseria   Keith Crosseria EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:52 pm



Cerberos






♦Fajtája

Angol telivér
♦Neme

Csődör
♦Kora

3 éves
♦Miben a legjobb

A bosszantásomban.




Megjegyzés


Cerberost akkor kaptam, amikor erre az istenverte helyre száműztek a szüleim, és nem is igazán érdekel hogy mi van vele. Két vagy három hónapja vagyok itt, fogalmam sincs, és most kezdek vele igazán ismerkedni. Pokoli egy természete van, de azt hiszem értem miért tettek egybe minket, hiszen hasonlóan kibírhatatlanok vagyunk. Most kezdek hozzá szokni, és már ültem is a hátán, igaz egyszer kegyetlenül levágott a halálba, de nem adom fel. Már csak azért sem!

Vissza az elejére Go down
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
Keith Crosseria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith Crosseria   Keith Crosseria EmptyHétf. Jan. 25, 2016 3:35 pm

Elfogadom!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Keith Crosseria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith Crosseria   Keith Crosseria Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keith Crosseria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» You mean everything to me - Bran & Keith
» You are the one...Brandon && Keith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-