Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
You are the one...Brandon && Keith EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
You are the one...Brandon && Keith EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
You are the one...Brandon && Keith EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
You are the one...Brandon && Keith EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
You are the one...Brandon && Keith EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
You are the one...Brandon && Keith EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
You are the one...Brandon && Keith EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
You are the one...Brandon && Keith EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
You are the one...Brandon && Keith EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 You are the one...Brandon && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
34
Hozzászólások száma :
6
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith EmptyHétf. Feb. 01, 2016 10:16 pm

Run away from me...

Nyavalyás minden, semmi kedvem itt lenni ahol éppen vagyok, teljesen pontosan a lovam karámja előtt álldogálok, és azon tűnődöm, hogy fel kéne nyergelnem, hogy kimenjek vele egy két körre, ha már erre lettem kárhoztatva. A karám ajtajának támaszkodom, és nézem a szörnyikémet, Cerberost. Az a dög is legalább ennyire szeret engem, és most is épp le akarja legelni a hajam.
- Na húzás vissza. Ha abbahagyod, meg kapod az almát, ha nem én eszem meg - morgok vele, de ez az átkozott megérti amit mondok neki, ez szent meggyőződésem, és előszedem a gyümölcsöt. Odaadom neki, és örülök hogy csak a gyümölcsöt eszi és nem a kezem is vele együtt. Végül belépek mellé a karámba és végigsimítom a testét, izmos, gyönyörű ló, ezt még az én szakszerűtlen szemem is látja. Nem épp lovagláshoz öltöztem, de kit érdekel? Szaggatott farmert vettem fel, csizmával, és egy mintás pólót, mellénnyel. Jócskán kilógnak a tetoválásaim, és a karomon is több karkötő sorakozik. Rádobom a lóra a plédet, és a többi dolgot ami kell, és végül már  csatokkal húzogatom meg hogy a kengyel jó legyen. Közben néha zsémbelek a lovammal is, hogy ne legyen már olyan öntelt. Nem is tudom, mit remélek, miért nézegetek az ajtó felé, Bran nem hiszem hogy fel fog bukkanni, pont ide jönne utánam...

Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn
Brandon Glenn
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Hozzászólások száma :
4
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith EmptySzer. Feb. 03, 2016 8:45 pm

Tudhattam volna, hogy ennek ez lesz a vége. És tudtam csak mertem remélni, hogy ez csak egy hülye opció, ami úgy sem fog megtörténni. De késő. Keithet száműzték a pokolba én meg egyedül pengettem az időmet. De nem tétlenkedtem. Egész végig azon voltam, hogy kiderítsek mindent. Hogy hol és miért van, valamint, hogy hogyan is juthatok el oda. A pénz résszel nincs túl nagy bajom, csak a tervezést, szervezést kellett megoldanom. Szerencsémre egy ismerősöm úgy is arra felé tartott, így egy darabig elvitt, aztán meg a többit megoldtam taxival. Amint beléptem a farmra, hirtelen nem is tudtam merre kéne mennem. Sporttáskámmal a vállamon kezdtem el nézelődni, míg meg nem láttam egy olyan karámot, ahova még nem kukucskáltam be. Így szép lassan megindulok a bejárat felé. Egy egyszerű fekete nadrág, fekete trikó és ó…csak nem tán egy fekete bakancsot látni rajtam? Nadrágomról oldalt láncok és egy kendő csüng. Nyakamban négy medál egy-egy bőrszíjon és bőr csuklószorítókat látni még rajtam. Vagyis csak a szokásos. Hajamat kivéve, az most telesen fekete. Ünnepi hangulatban vagyok, tudom. Beérve gyors nézelődés után ki is szúrom. Egy elég szép lóval próbál ismerkedni, ahogy elnézem. El is nevetem magam. –Na, ilyet is ritkán látni. Keith Crosseria lovakkal barátkozik. Szóval máris le cseréltél…Ej! Ennyit érek én neked? – csóválom meg a fejem és vigyorogva indulok felé. Remélem nem mert lecserélni, arra az óriás dögre.
Vissza az elejére Go down
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
34
Hozzászólások száma :
6
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith EmptySzomb. Feb. 13, 2016 6:18 pm

Run away from me...

Ez a hely, tényleg a legutolsó vágyam ahol lenni akarnék, de sajnos nagyon önző vagyok, és igényt tartok a családi örökségemre, annyi pénzem még nincs, hogy csak úgy felrúgjak mindent, pedig tudja isten a kibaszott égben, megtenném. Így hát marad a néma gyűlölködés, a néhanapján történő kínos és rövid telefonbeszélgetés, és a ranch pokla Cerberossal. Most is itt vagyok, hogy legalább elüssem valamivel a napomat, és az alapokat használva, már elértem hogy legalább megenni ne akarjon ez a fenevad. Igaz egyszer ledobott, de ez csak még inkább növeli azt az elszántságom, hogy nem adom meg magam, és visszaültem rá. Ezen szerintem még ez a fekete monstrum is meglepődött. Mindegy, ahogy meghúzom az utolsó csattot is a kengyelnél, lépteket hallok, de meg se fordulok, nem érdekel senki aki itt van a ranchon, és sajnos a mi boxunknál áll meg, már fordulok is hogy nem épp kedves szavakkal elküldjem a halálnak a nemesebbik részére, mikor szó szerint kővé válok. Rosszul látok, az nem lehet hogy.... mégis, mi lehet ez, nem is szívtam semmit, rossz jelenés...
- Brandon! - kiáltok fel a bűvöletből, ahogy magamhoz térek, és mit se foglalkozok tovább a lóval, kiszaladok a karámból, és a nagy halom szénaboglyába borítom a barátom. Szó szerint ráugorva, annyira örülök neki. Az arcomon is láthatja, unalmas, életunt kifejezésem megváltozik, és...
- Ember, el sem hiszem hogy tényleg te vagy az... - sóhajtok fel ahogy a hasán ülök. Eszembe se jut hogy lemásszak róla.

Vissza az elejére Go down
Brandon Glenn
Brandon Glenn
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Hozzászólások száma :
4
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith EmptyVas. Márc. 13, 2016 8:03 pm

Ahogy haladok, befelé a farmon nézegetek és keresem azt a személyt, aki miatt ide keveredtem. Elég nagy területről van szó, szóval kétlem, hogy két perc alatt meg is találnám azt a bolondot. Habár… az is valószínűtlen, hogy olyan sokat kell keresnem. Elvégre is eléggé kitűnik a tömegből. Ha más nem azzal a nagy szájával. Ám hirtelen még se tudom, hogy hol is kéne kezdeni a keresést, így inkább mindenhová benézek hát, ha meglelem. Beletelik egy időbe, de végre sikerül megpillantanom. Elég szép és igen jókötésű lovat sikerült kapnia. Így belegondolva eddig még lovon sem tudtam volna elképzelni, de talán meg fog még lepni. Úgy nézem még nem sikerült tökéletesen össze barátkozniuk, úgy, hogy én csak remélem, hogy nem maradtam le a műsorról és még látni fogom szenvedését ezzel a fekete monstrummal. Tudom, hogy Keith miatt jöttem, de ha már én gondoskodom arról, hogy ne unatkozzon annyira, akkor én is had nevessek rajta egy kicsit. Ami azt illeti, gondoltam, hogy fog nekem örülni, de, hogy ennyire…. Ezzel még engem is sikerült meglepnie. Még szerencse, hogy a széna is pont itt van. Csak úgy tehetetlenül borulok bele. –Pedig kezdheted, mert tényleg itt vagyok. Viszont nem vártam ekkora fogattatást. – mosolygok rá, miközben ő rajtam pihenget. –Már féltem, hogy elfelejtettél és már egyből le is váltottál. – bökök fejemmel az állat felé. –Na és eddig milyen a friss levegőn? – vigyorgok rá, ahogy feljebb ülök és megtámaszkodom a karomon.
Vissza az elejére Go down
Keith Crosseria
Keith Crosseria
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Életkor :
34
Hozzászólások száma :
6
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm

Run away from me...

6234712.jpg?286
Nem is számítok rá hogy ebben a porfészekben bármi is lenne még számomra, és kezdek teljesen belefásulni ebbe a semmit tevésbe. Cerberos egy szörnyeteg, és nekem nincs kedvem szórakozni vele, mégis itt vagyok és almát adok neki, hogy lekenyerezzem és végül felülhessek a hátára. Muszáj lesz valamit kezdenem vele, mert megőrülök ezen a kies helyen.
Nem is tudom miért időzök ezzel, amikor dögölhetnék inkább a gépem előtt is otthon. Bran megjelenése egészen meglep, de annál jobban örülök neki, olyannyira hogy sikeresen beleborítom mindkettőnket egy halom szénába.
- El se hiszem. Nagyon örülök neked barátom, tudod mennyire hiányoztál nekem? - mosolyodom el ahogy a derekára ülök és nem szállok le róla.
- Leváltani, téged? Soha! Pláne nem egy ilyen szörnyre - mutatok Cerberos felé, nem éppen a szívem csücske, és látom hogy szinte rosszallóan néz ránk de pont leszarom. Bran most sokkal jobban foglalkoztat.
- Elég szar volt eddig nélküled, szóval... téged mi a fene hozott ide a világ végére? - pislog rá.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
You are the one...Brandon && Keith Empty
TémanyitásTárgy: Re: You are the one...Brandon && Keith   You are the one...Brandon && Keith Empty

Vissza az elejére Go down
 

You are the one...Brandon && Keith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brandon Glenn
» Keith Crosseria
» You mean everything to me - Bran & Keith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Archivum :: Archivum-