Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Brandon Glenn EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Brandon Glenn EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Brandon Glenn EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Brandon Glenn EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Brandon Glenn EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Brandon Glenn EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Brandon Glenn EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Brandon Glenn EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Brandon Glenn EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Brandon Glenn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Brandon Glenn
Brandon Glenn
Csatlakozott :
2016. Jan. 17.
Hozzászólások száma :
4
Brandon Glenn Empty
TémanyitásTárgy: Brandon Glenn   Brandon Glenn EmptyVas. Jan. 17, 2016 9:56 pm



Brandon Glenn








Adatok


♦Születési hely, idő♦
USA-New York/ 1988.08.18.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
díler

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Matteo VDiva Fabbiani

Külső és belső


Magasságom átlagos. Ahogy a testalkatom is. Legalább is szerintem nem vagyok olyan vészesen vékony. Bár lehet, hogy az is csak annak a kevéske kis izomzatnak köszönhető, amik az évek során kialakultak. –Nem is értem, mit kell a pénzt különféle edzőtermekre költeni. Elég csak a városok veszélyesebb területein élni.- Nem állítom magamról, hogy egy izompacsirta vagyok –azokat úgy se szeretem- de azért tudom, hogy van erőm. Ahogy jó pár tetoválásom is. Inkább a karomon és a mellkasomon látni, ne de ki tudja még mi van azalatt a hosszú fekete farmer alatt. Na igen, az nálam téli-nyári viselet. Az öltözködést nem spilázom túl. Egy egyszerű fekete trikó/póló, nadrág, bakancs, pár díszöv, szegecses bőrmellény/kabát, nyakláncok és bőrkarkötők rengetege,az oldal láncokról és kendőkről nem is beszélve…Na jó, talán hazudtam az elején, de ez felém gyakran megesik. Hajam hosszú és fekete, melyet néha hagyok oldalt meg nőni, néha meg felnyírom. Másik oldalon meg általában egy nagy piros folt díszeleg a tetején, hogy azért a sötétbe még se vesszek el…-hehe, mintha engem olyan könnyen el lehetne hagyni…vagy talán…hm, na ki tudja, ugye?

Ami azt illeti, nem vagyok egy túlzottan türelmes ember. Már az első találkozásnál is egy önző dögöt ismerhetsz fel bennem, akinek túlzó hatalmi vágya van. Így igaz. Szeretek uralni és irányítani mások felett. Szeretem, ha mindig az van, amit én akarok. De én másokkal ellentétben teszek is érte és nem számít, hogy milyen eszközökhöz kell folyamodnom, így ha egy módod van rá, inkább ne állj az utamba és még véletlenül se próbáld meg, megakadályozni egy gondolatomat is. Szeretek másokat használni és kihasználni. Az érdekeimnek megfelelően használom, ha megunom, eldobom. Sokszor egy bunkó paraszt vagyok, és finomságot nem ismerek. Nem vagyok romantikus típus, sőt még érzelmes se. Nekem egy kapcsolat az ágyban kezdődik és ott is fejeződik be, az is főleg pasikkal. Nem akarok függeni senkitől, azt szeretem, ha mindenki tőlem függ. Irányításmániás lennék? Talán, de nekem ez így jó. Utálom, ha valaki rám akarja erőszakolni az akaratát, olyankor gondolkodás nélkül ütök, fordítva meg elvárom, hogy mindenki úgy cselekedjen, ahogy nekem tetszik.

Előtörténet


Most tényleg érdekel a sztorim? Ugyan, hisz nem nagy cucc. A mesém eleje teljesen olyan, mint másé. Nem voltam gazdag, viszont legalább normális körülmények között nevelkedtem, drága testvéremmel. Semmi újdonság nincs ebben. A sulival is elvoltam. Talán hihetetlen, de igyekeztem minden elvárásnak megfelelni, és ha úgy nézzük, aránylag jó tanuló is voltam. Ám mindez sok, kemény munkával járt, ami lássuk, be eléggé elszívja az ember energiáját. Amint önállóbbá váltam meg is untam ezt. Úgy ahogy azt is, hogy minden gyereknek meg van mindene. A legújabb, legmenőbb ruhák, kocsi, motor és mi egyéb, ami nem valami kis összeg. Nekem bezzeg évekig ugyan az táskám volt, hisz még csak annyit sem engedhettem meg magamnak, hogy azt lecseréljem. Untam már az egészet, hogy nekünk nem mehet ilyen egyszerűen a dolog. Ugyan letettem az érettségit és még egyetemre is elkezdtem járni, de sajnos eljött egy olyan időszak is, amikor már nem volt pénzem a tandíjra. Erre az időszakomra nem is vagyok túl büszke. Eladtam magam egy idősnőnek. Elég sok pénzt kaptam tőle, viszont nem bírtam sokáig, így ott is hagytam. Ezek után még a tükörbe se mertem nézni. Utáltam magam és undorodtam önmagamtól. Normális kapcsolatok esélyét már nem is tudtam magamnak elképzelni. Úgy éreztem, hogy ezzel tönkre tettem magam. Kétségbe esésem közepette a drogokhoz menekültem. Függővé váltam. Tetszet az a kép, amit tőlük kaptam. És végül megtaláltam a legjobb dolgot, amivel sokat kaszálhatok. Elég hamar feltörtem a nagyok mellé. Már én is nagyban játszottam, és sok drogost én láttam el anyaggal. Ezáltal végre vége lett a szenvedésnek és a szegénységnek. A pénz már rendbe volt, viszont a magánélet…na ott elveztem. Mint kiderült, nem csak a lányok érdekelnek és ezt a drágalátos családom is tudja. Egyre jobban vonzódtam a pasikhoz. Viszont egy normális kapcsolatom nem volt. Talán az egész ott kezdődött, hogy egy Keith nevű srác anyagot vett tőlem. Ő valahogy más volt, mint a többi. Őt már az első pillantástól birtokolni akartam. Azt akartam, hogy csak az enyém legyen. De persze ő mit sem sejthetett erről, hiszen barátok vagyunk. Igazából szerintem még meg se fordult hasonló a fejébe. Pedig ha tudná, hogy mit akarok. Már majdnem eljutottam odáig, hogy elmondjam neki, de ekkor közbe jött valami. A szülei nem nézték jó szemmel, hogy velem lóg, így inkább száműzték az isten háta mögé. A kiderítés, hogy hol is van nem került sok időbe, viszont maga a gondolat, hogy utána mennyek… Nem volt két perc, hogy elhatározzam magam, hogy kövesem. Szóval itt vagyok, megjött a mentősereg.
Vissza az elejére Go down
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
Brandon Glenn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon Glenn   Brandon Glenn EmptyHétf. Jan. 25, 2016 10:08 pm

Nohát Kedves Bran, azt hiszem Keith már nagyon vár, és mivel mindent rendben találtam, elfogadlak, és már mehetsz is.
Vissza az elejére Go down
 

Brandon Glenn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» You are the one...Brandon && Keith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-