Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Zoya Pearson EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Zoya Pearson EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Zoya Pearson EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Zoya Pearson EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Zoya Pearson EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Zoya Pearson EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Zoya Pearson EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Zoya Pearson EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Zoya Pearson EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Zoya Pearson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zoya Pearson
Zoya Pearson
Csatlakozott :
2015. Oct. 30.
Hozzászólások száma :
9
Tartózkodási hely :
London, ill. a Ranch
Zoya Pearson Empty
TémanyitásTárgy: Zoya Pearson   Zoya Pearson EmptyPént. Okt. 30, 2015 11:02 pm



Zoya Pearson








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Anglia, Yorton; 1990. 04. 27.

♦Csoport♦
Személyzet

♦Foglalkozás♦
Állatorvosi asszisztens

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
AnnaSophia Robb

Külső és belső


Általában mosolygósan lehet látni, szinte mindennek a szebb, jobb oldalát nézem, nehéz elszomorítani -de nem lehetetlen. Szerintem elég intelligens is vagyok, bár vannak olyan megnyilvánulásaim, amik nem erről árulkodnak, de gyorsan is tanulok, ha elméletről van szó, akkor nincs semmi probléma. Energikus vagyok, nehezen fáradok el, még kávéra sincs szükségem, hogy pörögjek, és ilyenkor nehezen is lehet lelőni. Bármennyire is okos vagyok, sokszor nagyon gyerekesen viselkedem, olyankor éveket is letagadhatnék - elvileg - a valódi életkoromból. Türelmetlen vagyok, nagyon nehezen tudok megülni egy helyben sokáig, nem szeretem ha megvárakoztatnak. Túlságosan őszinte embernek tartom magam, ami a szívemen a számon, nagyon ritkán hazudok csak, de általában mindig kimondom az igazat, még ha bántó is. És eléggé ügyetlen is vagyok, képes vagyok még a saját lábamban is elesni, és emiatt néha bajt is hozok a fejemre.

Magasság: 157 cm
Hajszín: szőke
Szemszín: Kékeszöld

Előtörténet


- Cicaaaaaa! Gyere ide cicaaa...! - Hangosan, szinte visítva szaladtam a szegény fekete macska után, aki annyira megijedt tőlem. Pedig én csak meg akartam simogatni, meg ölelgetni, és babusgatni. Bár akkor még alig múltam öt éves, és így utólag belegondolva nem is csodálom, hogy így menekült előlem.
De én energiámat nem kímélve kergettem a fekete macskát, egészen a telkünk végében álló hatalmas diófáig. Azért addig, mert ott talált menedéket. Pontosabban a fa sűrű lombjai között, én pedig akkor még nem tudtam olyan jól fára máőszni, mint most. Na jó, igazából már évek óta nm próbálkoztam vele, mert annak csak baleset lenne a vége. Lényeg a lényeg a macska fent a fán, én lent, és percekig gondolkoztam mit tegyek, míg végül arra a döntésre jutottam, hogy segítség nélkül nem fogom tudni leszedni őt onnan. Íg fogtam magam, és olyan hangosan kezdtem el ordibálni a bátyám nevét, hogy azt még a világ másik felén is meghallották. Legalábbis Aiden a mai napig így meséli.
- Ne visíts már, itt vagyok. Mi a baj? - Ő akkor 15 éves volt. Elég nagy a korkülönbség közöttünk, de azt hiszem ettől függetlenül nagyon bírjuk egymást, már akkor is szinte elválaszthatatlanok voltunk.
- A Cica... Ott van fent. Szedd le! Kérlek. - mutogatok bőszen a lombok közé, és bevetem a kiskutyaszemeket is.
- Te dinka... Nem csodálom, hogy felmenekült, halálra ijeszted szegényt... Na figyelj! Leszedem neked Őt a fáról, ha te meg előtte bemész, és segítesz anyának, és a nővérednek a takarításban. Megegyeztünk? - Mindig ezt csinálta, és ezzel a rossz szokásával a mai napig nem hagyott fel. De mindig be is vált neki. Így vigyorogva, vidáman rohantam be segíteni anyunak, bár nem voltam nagy segítség. És a macskát is sikerült lecsalogatni a fáról.

*****

Jaj, ne! Nagyon rossz előérzetem van... A főnök beszélni akar velem, és tudom, hogy ha ilyenre kerül sor, akkor bajban vagyok. Vagy előléptetés... Bár ez utóbbi nagyon valószínűtlen, tekintve, hogy az kegyetlenségemmel nem nagyon teszek annak érdekében, hogy a dolgozók mintaképévé váljak. De én nem tehetek róla, komolyan...
- He-helló...! Jessy azt mondta beszélni akarsz velem. - nyitok be félszeg mosollyal az arcomon a főnökhöz, bár tudom, hogy mi következik.
- Igen, attól tartok beszélnünk kell. Foglalj helyet, kérlek! - oh, ez a hangnem... túl személytelen, hivatalos... - Tudod, hogy nagyon kedvellek, és úgy gondolom, hogy egy nagyon odaadó lány vagy, és segítőkész is, örülnék, ha minden itt dolgozónak csak fele annyi lendülete lenne, mint neked. - Na, már kezdődik is. - De attól tartok, hogy el kell bocsátanom téged.
- Amiatt, ami ma történt? De hisz utána feltakarítottam. És ígérem, hogy többet nem fordul elő. Adjon még egy esélyt, kérem. Ígérem nem okozok több kárt. Kell nekem ez a munka. - És itt a könyörgésem, a kiskutyaszemekkel. Nem rúghatnak ki megint... Ez már a sokadik állásom, és itt is csak egy hete vagyok, és ha innen is mennem kell, már nem is tudom, hova mehetnék dolgozni. Mert azért már csak nem élősködhetek a szüleimen, és a testvéreimen.
- Kaptál már második esélyt, nem is egyet, de ezalatt az egy hét alatt több kárt okoztál, mint segítettél, és ide a lelkesedés nem elég. Sajnálom, nincs más választásom. - nem is tudom már meggyőzni az ellenkezőjéről, nagyon határozottnak tűnik. Úgy látszik ideje másik munka után nézni.

*****

Rekord idő! Már lassan egy hónapja van állandó állásom Maxwell mellett. Ez kész csoda! bár az igazat megvallva nem nagyon értem, miért nem rúgott már ki, hisz ugyanolyan ügyetlen vagyok, mint eddig, és meg lett volna már az oka. De nem tette, és ezért hálával tartozom neki. Csak még nem tudom, hogy háláljam meg. Addig is, míg ezen gondolkozom, az Akadémia területén mászkálok egy rajzfüzettel, és egy ceruzával a kezemben. Talán ez az egyetlen dolog, amiben mindig is nagyon jó voltam, és ha rajzolok, nem érzem magam olyan bénának.
- Szia cicus. Hogy vagy? - hajolok le az út közben elém tévedt fekete macskához, hogy megsimogassam, amit hálás dorombolással köszön meg, majd gyorsan odébb is áll, így én is folytatom a sétám.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Zoya Pearson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoya Pearson   Zoya Pearson EmptyKedd Nov. 03, 2015 8:10 pm

Üdvözöllek köztünk, Zoya!
Sajnálom, hogy az életed egy kissé göröngyös, de úgy látom Max mellett a ranchon kezd egy kicsit egyenesbe jönni.
Az írásod csodás, imádtam, s bár nem eresztetted túlságosan bő lére, szinte mindent megtudhattunk rólad és az életedről.
Kívánom, hogy a jövőben is megmaradjon ez a szuper állásod és tölts minél több időt a ranchon, köztünk. Smile
Elfogadlak és miután lefoglaltad az arcod, mehetsz is játszani! Smile
Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Zoya Pearson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-