Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
James & Darren  EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
James & Darren  EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
James & Darren  EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
James & Darren  EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
James & Darren  EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
James & Darren  EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
James & Darren  EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
James & Darren  EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
James & Darren  EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 James & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
James & Darren  Empty
TémanyitásTárgy: James & Darren    James & Darren  EmptyCsüt. Dec. 03, 2015 3:50 pm


Mai nap túlságosan hosszú volt, még nekem is, pedig általában kötélidegekkel rendelkezek ha a tanításról van szó, de van az a szint, amivel engem is ki lehet akasztani, és elérni hogy a pokol legmélyebb bugyraiba kívánjam a tanítványaim. Mert egyszerűen a türelmem végtelen. Egy darabig. Na mindegy, most már abbahagytam az órát, szélnek eresztettem a diákokat, és a lovakkal foglalkozom. Vissza viszem őket a helyükre, és meglátogatom Daemont is. Ha már ilyen akaratos a kicsikém, hát foglalkozzak vele is. Igazából már semmi egyéb tervem nincs mára, hogy mit csináljak így gondolom jó móka lenne ha kimennék kicsit én is lovagolni és nem csak tanítgatnám a többieket, hogy hogyan is kell ezt csinálni.
- Na helló cimbora - köszöntöm a lovam, aztán felnyergelem, annak rendje, s módja szerint ahogyan kell, és épp a kengyeltartót húzom meg, amikor ez a nemes jószág úgy dönt hogy hátba vág.
- Héhéh. Mi van, türelmetlen vagy? - nézek rá, de aztán észreveszem az istálló jellegzetes alakját, akit ugyan nem ismerek túl jól, de már sokszor találkoztam vele.
- Nahát, szia James. Milyen napod volt? - kérdezem ahogy a box bejáratára könyöklök hogy válthassunk pár szót egymással, mert nem tudom, miért, de nem túl beszédes az öreg. Bár nem öreg, de mégis mindenki valamiért öregnek becézi.
Vissza az elejére Go down
James McAvoy
James McAvoy
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
50
Hozzászólások száma :
47
Hobbi :
gitározás
Tartózkodási hely :
valahol a ranch-on
Humor :
talán még csurran-cseppen
James & Darren  Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Darren    James & Darren  EmptyPént. Dec. 04, 2015 9:00 pm

Darren & James

Hosszú ideje már, hogy itt élek és dolgozok a birtokon. Az évek alatt több zegzugot megismertem és néhány olyan fortélyt is, melyet mások éppen oly’ módon sajátíthatnak el, mint jómagam. Idővel. Bár, igyekszem a legkevesebb vizet zavarva szellemként járni-kelni, és minimális kapcsolatot létesíteni az emberekkel, azért figyelmem nem kerüli el a tény, miszerint különböző becenevekkel illetnek kicsik és nagyok egyaránt. Az egyik, amit gyakran meg is mosolygok, az igen egyszerű és mégis sokat mondó. Öreg. Tulajdonképpen én vagyok a legidősebb ezen a ranch-on, és a legrégebb óta itt dolgozó is. Noha, könnyedén megcáfolhatnám koromat származásomnak köszönhetően. Gyakorta megesik, hogy a keleti származásúakon kevésbé látszik meg az idő múlása. Azt hiszem, velem is ugyan ez a helyzet. Mint mindenhol, itt is akadnak egyen-ketten, akik rosszakaróak és szörnyen bosszantóak tudnak lenni. Fennköltségük hozzám is elér, ám minden apró-cseprő negatív kilengés ellenére én kiváltképp jól érzem magam itt. Nem hagynám el a birtokot, amíg a Bowman testvérek együtt nem döntenek így. Hiába is, olyan sok kaland és vándorlás után, végül, ez lett az otthonom.
Lovak és egyéb állatok felé különösen érdeklődő figyelmem nem kerülte el egy appaloosa kanca. Szomorú párát ritkán látogatja gazdája. Az ifjú leány szabadidejét erősen befolyásolják középiskolai tanulmányai és szülei erős keze. Így, kapva az alkalmon, magam fordítottam egy kicsivel több időt a vemhes kancára. Karácsonyra várjuk az új jövevényt. Szegény mama, egész nap a bokszában kell álljon. Lassan már egy újabb hete. Szeretet hiányának csökkentése, és lelki világának érdekében a késő délutáni órákban, amikor nem kell tartani a sok nebulótól és a ranch többi dolgozója sem zavarja nyugalmunkat, kötőfékét kezembe véve egy kis sétára vittem anyucit. Az estéhez közeledve, de még jóval vacsora előtt, értünk vissza az istállóba. Az alacsony termetű szépség lassú léptekkel követett, fejét velem egyvonalban tartva. Az épület másik végében az egyik oktató állt, lovának bokszánál. Daemon hamar észrevette jöttünket, míg a kanca rájuk sem hederített. Bekísértem bekészített helyére. Hangos csattanással zárult be az ajtó, éppen akkor, mikor Mr. Pearson befejezte kérdését. Kiengedett hajam egyenesen omlott vállamra. Megjelenésem feketébe öltöztetett testemen kívül félig kigombolt fehér ingem és nagy karimás, fácántollas kalapom ékesítette. Mindkét csuklómon bőrből font karkötők díszelegtek, míg nyakamban, egy hosszú ezüstláncon lógott felsőm alá ágaskodó lovat ábrázoló medálom. Füleimbe ezúttal semmit sem tettem, ám így is tudom, külsőm éppen olyan szokatlanul megszokott, mint mindig. A lehető legfurcsábban válogatom meg ruhaneműmet, a többi itt tartózkodóval ellentétben. A szavakra arcom rezzenéstelenül komoly marad, némiképp még barátságtalan is. Noha, ez utóbbi nem áll szándékomban.
- Éppen olyan, mint mindig, Mr. Pearson. – felelem nyugodt, némileg szigorú hangon. Talán éppen azért, mert jobb szeretek magázódni, legyen szó bárkiről, aki tíz éves kor feletti életkorban van. A kicsiket tegezem le egyedül. Ők, gyermeki kíváncsiságuk és nagyratartásuk mellé megérdemlik. Annak fejében, hogy nekik is Mr. McAvoy maradok. Hozzászoktam ehhez a formaisághoz. Egyfajta jelkép és jelentés. Nem hagyható figyelmen kívül a háttértartalom. Miként az sem, ha lovad kedvedbe akar járni, így megtesz mindent, még ha fájdalmak is gyötrik. Láss a szívébe, kicsi lovas.
Nem folytatom a kezdeményezett beszélgetést. Ugyanakkor még sem tanúsítok komoly ellenállást. Miközben végigmérem a nemes jószágot elindulok, hogy visszavigyem a kismama kötőfékét a helyére.
〤 zene || 〤 515 || 〤 Ő és Én


Vissza az elejére Go down
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
James & Darren  Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Darren    James & Darren  EmptyCsüt. Dec. 17, 2015 3:22 pm

James

~A pokolba! Mindig elfelejtem. ~ szitkozódom magamban, ahogy eszembe jutnak dolgok, amik rendszeresen kimennek a fejemből. Mint most például az is, hogy James nem szereti ha tegezik. Vannak olyan emberek akik nem szeretik, és ő is ezek közé tartozik, ahogy eszembe jut máris kijavítom magam, mármint majd a legközelebbi megszólalásomkor már nem ezt használom. Ennyit igazán megtehetek hogy tiszteletben tartom mások személyes igényeit, pláne ha az az egyik legrégebbi itt dolgozó a farmon, mert én is hallottam már erről, hogy mik történtek Jamesel, és ennek ellenére mégis itt maradt. Az előélete az ködös, sosem kérdeztem rá és arról mások sem tudnak valami sokat. Bár nem szokásom mások életében vájkálni hacsak nem muszáj, mivel én is nagyon tudom utálni ha az enyémben mászkálnak illetéktelenül. Mindenkinek megvan a saját élete foglalkozzon azzal, én még mindig ezt mondom.
- Az jó akkor legalább nyugalmasnak nevezhető és Önnek sem volt semmi problémája ma, ha jól értem -  teszem hozzá, immár a magázódást használva, ezen nem fog múlni.
- Ha bevitte a kismamát, megkérhetném hogy segítsen nekem azt a két bálát odébb emelni? Útban vannak, de mindig kicsúszik a kezemből...- mutatok rá a kiszemeltekre, amik nagyok és egyedül nem nagyon van fogás rajta, bár nehéznek meg éppen nem olyan nehéz szerencsére. Csak rosszul esik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
James & Darren  Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Darren    James & Darren  Empty

Vissza az elejére Go down
 

James & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Rodeó Ranch :: Istállók-