Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Lily&Milo ~ megvagy, tesó!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Morris
Lily Morris
Csatlakozott :
2015. Nov. 19.
Életkor :
26
Hozzászólások száma :
4
Hobbi :
Lovaglás, rajzolás
Tartózkodási hely :
Ranch
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! Empty
TémanyitásTárgy: Lily&Milo ~ megvagy, tesó!   Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptySzomb. Nov. 21, 2015 10:47 am

Mielőtt erre a farmra kerültem volna, nem is gondoltam, hogy itt az ember unatkozni nem fog. mindig van mit csinálni és épp ez a legjobb az egészben. Ha már azt vesszük, hogy nem is akartam idejönni, csak azért választottam ezt, hogy a szüleimet bosszantsam és lehúzzam, ahhoz képest, jól itt ragadtam. Már egy éve nem voltam otthon, Amerikában és lássuk be, nem is akartam vissza menni. Anyáék minden hónapban küldenek nekem egy kisebb összeget, de a normál kapcsolat fenntartás megszűnt. Nem is volt, igazából. Örülnek, hogy végre megszabadultak tőlem, és szerintem a pénzt is csak azért küldik, hogy itt is maradjak, ne akarjam hazatolni a képem.
Na, de mindegy, jól érzem itt magam és ez a lényeg.
- Tristan, a fene essen beléd, hogy miért nem tudsz már nyugton maradni - morgolódtam picit hangosan a lovammal, aki éppen a hajamat akarta lelegelni a fejemről, miközben én a rajzfüzetemben próbáltam húzni a vonalakat. Pont az imént takarítottam ki a boxát és nem tudtam ellenállni a friss szalmának, ezért úgy döntöttem, hogy a boxban csinálom meg a házit. Sokszor töltöttem a szürke mén mellett órákat. Nem mintha menekültem volna a világ elől, mert az nem az én szokásom, jobb szeretem azt a keblemre ölelni, de be kellett látnom, hogy olykor igenis szükség van némi magányra, vagyis egyetlen barátom, szótlan társaságára.
- Basszus már... - Kezemmel nem túl kedvesen ellöktem az orrát, miután sikerült megrántania a fejem és a rajz tönkre ment. - Később kimegyünk, de most nyugodj le!
Erre persze sértődötten felhorkantott és inkább kidugta a fejét az ajtón, hogy ott nézelődjön én pedig nyugodtan kezdhettem újabb rajzot. Viszont az sem ment túl sokáig, talán két percig bírta az az átkozott ló, mikor is elkezdett hangosan dobogni az egyik lábával.
- Jól van! - ugrottam fel nagyot fújtatva, bevágtam a ceruzám meg a füzetet a táskámba és mellé álltam. - Kimegyek rágyújtani, utána elmegyünk valahova. Csak engedj ki - néztem várakozón a lóra, és fel sem merült bennem, hogy talán az, aki éppen besétált az istállóba, esetleg hülyének nézne, hogy egy lóval beszélgetek, sőt éppen erődemonstrálásra elszántan vetetettem a nyakára a két kezem, hogy eltoljam az ajtótól. Persze, hogy nem mozdult.
- Makacs öszvér! - szidtam le, de nem hatódott meg.
Vissza az elejére Go down
Milo Andreas Morris
Milo Andreas Morris
Csatlakozott :
2015. Oct. 26.
Életkor :
33
Hozzászólások száma :
16
Lily&Milo ~ megvagy, tesó! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily&Milo ~ megvagy, tesó!   Lily&Milo ~ megvagy, tesó! EmptyKedd Nov. 24, 2015 11:13 pm




To: Lily

Már megint itt hagyott, komolyan kezdek nyakamig tele lenni ezzel a fazonnal, még hogy csak úgy itt hagy, és majd értem jön két óra múlva. Két óra! Mi a retkes halálnak a fszát csináljak én itt addig?! Még valami büfé sincs, ahová beülhetnék, így inkább járkálok. A levegőzés állítólag jót tesz, de azért ennyire nem akarom átélni. A karámokat már körbejártam teljesen, ott semmi érdekeset nem találtam, így inkább tovább kószáltam az istállók felé, ahol elszívtam egy cigit, mielőtt bementem volna a lovak közé hogy megnézzem őket. Végigsétálok a boxok között, de ide már nem hoztam cigit, hiszen nem akarom felgyújtani az egészet de... hát azért nem mondom, volt bennem kísértés. Nem kevés. NA mindegy, szóval végigjárom az egész hodályt, hogy valami életet keressek, ami nem ló, és végül meg is hallok egy hangot, nem tudom hová tenni, de tuti hogy az egyik állathoz dumál, ahogy én is dumáltam az első ismerkedésemen Csillaggal, vagy mi volt a neve. Csillám? A fene sem emlékszik már rá. Most sem tudom hogy azt a dögöt keresem, vagy valami mást, de meghallok egy hangot, olyan ismerősnek cseng de a fen se tudja honnan. Arra felé lépkedek hogy megnézzem ki beszél a lovához, mert nem hiszem hogy mások is lennének itt, ezeken a szőrös szörnyikéken kívül, és észre is veszem a lányt. Hm, egész csinoska, de nem különösebben érdekfeszítő. Gondolom bizalomgerjesztő látvány lehetek a fekete nadrágban és bokacsizmában ami lovagláshoz is jó, valamint a fekete felsőben és a mellényben amit rávettem, és kilátszik a végigtetovált karom, meg sok egyéb kisebb minta is.
- Szerintem még az öszvéreknél is rosszabbak... - jegyzem meg.


Still Waiting
©
Vissza az elejére Go down
 

Lily&Milo ~ megvagy, tesó!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lily Morris
» Cassidy && Milo
» Not my world.... - Amy &&Milo
» Milo Andreas Morris
» Hello Beautiful.... - Alexia && Milo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Rodeó Ranch :: Istállók-