Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Milo Andreas Morris EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Milo Andreas Morris EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Milo Andreas Morris EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Milo Andreas Morris EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Milo Andreas Morris EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Milo Andreas Morris EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Milo Andreas Morris EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Milo Andreas Morris EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Milo Andreas Morris EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Milo Andreas Morris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Milo Andreas Morris
Milo Andreas Morris
Csatlakozott :
2015. Oct. 26.
Életkor :
33
Hozzászólások száma :
16
Milo Andreas Morris Empty
TémanyitásTárgy: Milo Andreas Morris   Milo Andreas Morris EmptySzer. Okt. 28, 2015 9:55 pm



Milo Andreas Morris








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Las Vegas, 1990. 06. 15.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Fotós

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Andy Biersack

Külső és belső


Ha azt hinnéd hogy egyszerű eset vagyok, hát nagyon tévedsz, kicsit sem vagyok az, de szerintem elég ha csak rám nézel nem? Olyannak láthatsz, akitől anyád óvni szokott, hogy ne keveredj velük egy társaságba, és hát mit tagadjam, ez vagyok én. Kicsit szétszórt, kicsit agresszív (persze ha nincs meg  napi pia és a drog olykor) és elég komoly függőségem van, de ezt még önmagam előtt is tagadom. Én nem függök. Csak... néha szükségem van egy kis plusszra.
Alapvetően nem vagyok egy stabil jellem, elég gyakran váltogatom a nézőpontomat, viszont vannak elveim. Igaz hogy kevés, és némiképp szalonképtelen is, de vannak, amikhez mindig tartom magam, még a legjobb trip-em közben is. Már amennyire képes vagyok. Annak ellenére, hogy nem vagyok egy minta állampolgár, nagy szám van és eléggé mocskos is, de hát nem kötelező velem szóba állni, tényleg nem, el is lehet menni. Szeretek festeni, ez valahogy megnyugtat, és egy kis időre képes kiűzni a fejemből a démonokat. Kitartónak nem nevezném magam, viszont ha elég tesznek egy célt, és kellő motivációt, akkor megcsinálom. Csak így. Nem tudsz kiigazodni rajtam mi? Hát én se magamon. Kevés dolgot nevezek fontosnak az életemben, a festőszettemen és a kamerámon kívül, amivel a remek paparazzi képeket lövöm, nem sok minden van, talán az a nő. Aki fontos nekem. Alapvetően nem igen kötődöm emberekhez, megismerkedek velük, elvagyunk egy ideig, aztán tovább mennek, vagy én megyek tovább, teljesen mindegy, de Ő már egy ideje állandó. És nem értem miért, mit akar tőlem, mit lát bennem. De foglalkozik velem, és általában megihlet, egyfajta őrangyal is lehetne vagy múzsa, vagy nem tudom minek nevezik az ilyesmit, de a lényeg hogy itt van, eljön, velem van, és próbál kirúgdosni a masszívan önpusztító életmódomból. Aztán elment, ő is, mint annyian mások, csak a szemei, az arca kísért még olykor.
Amit nem sokan tudnak rólam, sőt talán senki, vagy csak nem akarnak ezzel foglalkozni, én is ember vagyok, és olykor vágyom arra, hogy valaki csak úgy szimplán foglalkozzon velem, mosolyogjon, vagy simogassa meg a hajam, amikor magamhoz térek. Valakire, akihez hozzá simulhatok, ha félek, és agyon nyom a világ, ha minden gondjával rám szakad, és gyenge vagyok elviselni.
Én csak életet kérek.  

Egyéb:
Egyedi jegyek: Két piercing, egy az orromban, egy az ajkamban, és számtalan tetoválás. Akad a két karomon, az oldalamon, a nyakamon, a mellkasom több is, a kézfejemen és még az ujjamon is egy misfits fej. Fülbevalóm is van, két két lyuk a fülemben de nem mindig hordok ilyesmit. Általában csak a jobb fülemben lóg valami. Éljen az asszimmetria.
Szeretem: Az esőt, festeni, inni, drogozni, fotózni, heverni a parkban, cigizni, szárnyalni
Utálom: mexikói kaja, gomba, a hatvan fokot napszemcsi nélkül, azt ha nincs semmi ihletem, az idegesítő 30as kopasz fazonokat akik mindenhol ott vannak, a túlszolizott szőke pcsákat és a telet és újabban a lovakat is (pedig azt vakerálták hogy lenne hozzá érzékem, na persze!)

Előtörténet


Arra ébredek hogy valaki beszél hozzám, méghozzá kicsit sem kedves szavakkal, pedig még olyannyira hajnal vagy hogy szerintem még nyolc sincs.
- Mi van már?! - förmedek rá.
- Kelj fel az istenit, ki kell menned a ranchra, foglalkozásra! - csattan a nevelőtisztem hangja az ágyam mellett. Nem, semmit nem kell csinálnom, és a fejemre húznám a takarót hogy aludjak tovább ha hagyna. Az istennek kell ilyen idegesítőnek lennie.
- Azt már nem. Kvára felkelsz és elhúzod a segged a ranchra, vagy én magam viszlek be a városi kapitányságra! - zsémbel velem Cassidy és végül elégedetlenül, morogva, nyűgösen és rossz kedvűen hajlandó vagyok kimászni az ágyból is. Nevelőtiszt nesze neked...azaz nekem. Nagy sóhajjal indulok el hogy rendbe szedjem magam, és közben átgondolom azt is, hogy mi az istent keresek én itt egy ilyen elbszott isten háta mögötti helyen....

Fogalmam sincs már mikor kezdődött az egész. Összemosódnak az évek amiket az alkohol és drog társaságában töltöttem, de az biztos hogy a gyerekkorom nem volt említésre méltó, és nem is igazán emlékszem rá. Úgyse érdekel senkit. Nem is lényeges. Valahol ott kezdődött, hogy kimaradoztam az egyetemről a bulik kedvért, és nem mondom jól is éreztem magam, aztán jöttek az alkohol mámoros esték, végül a drogoknak sem fordítottam hátat, és ott volt az a nő. Az a nő aki megőrjített, és teljesen az ujja köré csavart, és mint egy játékkal játszotta velem a menő életét. Az ő gazdagsága mérhetetlen volt, művelt volt olyan igazi arisztokrata típus, és mégis kellettek neki a képeim, amiket fotóztam róla, hol ilyen, hol olyan helyzetben és elképesztő mennyiségű összegeket adott nekem is csak azért hogy megfizesse a munkám. Pedig inkább volt mámoros élvezet. Szóval akárhogy is vesszük, elvarázsolt, valahogy hatalmat szerzett felettem, és hamar a függőjévé váltam, akár az olcsó szesznek és drognak. Addigra volt egy kis lakásom, amit még éppen hogy fizetni tudtam és lebegtem az ébrenlét és csodaország között rendszeresen. Nem voltam kiegyensúlyozott már akkor sem, volt hogy éjszaka közepén hisztérikusan hívtam fel hogy azonnal jöjjön el hozzám, mert festeni akarok, vagy fotózni. Festeni amúgy rohadtul nem tudok, max rajzolásnak nevezném, de ő mégis jószándékúan festésnek jellemezte. Szóval ráfüggtem és nem érdekelt hogy gazdag, hogy a családja valószínűleg nem tudta hol marad ki olykor a kicsi lányuk éjjelre, hogy engem pátyolgasson. Hogy fogja a fejem, vagy adjon még egy löketet. Egyszerre angyal és boszorkány. Imádtam és gyűlöltem, mert csak használt, játszott velem. El vitt elvonókra is, kétszer hagytam ott, nem bírtam meglenni a szer nélkül, és a pia is fűtött folyton. Nem tudom mégis mit látott bennem, de a kicsapongásaim ellenére is őrangyalom, múzsám volt, és remek képeket készítettem róla, csodálatos beállásban, sokszor meztelenül is, de.... nem tettük meg. Bárki gondolná is, nem húztam meg, egyszerűen ő túl jó volt egy ilyen senkiházihoz. Túl jó volt hogy igaz legyen, nem is tudtam hogy mit jelent ő nekem. A mai napig nem tudom. Szerettem és akartam de nem voltam szerelmes, nem volt tűz és máglya, és mindent elborító gusztustalan rózsaszín mámor. Amennyire szerettem, olykor annyira is utáltam, hiszen bármit megtehetett velem, és nekem nem volt más választásom. Drogot hozott nekem sokszor, és teljesen magába gabalyított. Átkozott...

- Milo, kész vagy már? Indulnunk kell az istened, hogy tudsz minden reggel órákig tartó készülődésbe feledkezni, nem hiszem el! Komolyan nem.... - hallom megint Cassidyt ahogy a szobám ajtajában áll, ahol már éppen a felsőmet húzom fel és a cipőm kötöm be. Felnézek rá.
- Muszáj mindig a nyakamban lógnod? Öltözöm ha nem vennéd észre, mindjárt kész is vagyok.... - háborgok, de persze tudom jól, esélyem sincs, hogy ne lógjon a nyakamon. Hiszen az a dolga hogy vigyázzon rám, és elég sok mindenre felhatalmazást kapott. Ijesztően sok mindenre. Az első éjszakánk frenetikusan telt. Bezárt a szobámba gyakorlatilag. Mert azt hitte első éjjel kimenekülök és itt hagyok mindent. Meg is tettem volna ha nem zárja rám az ajtót. Aztán meg azzal fenyegetett hogy ha nem megyek el vele vásárolni az ágy lábához bilincsel. Micsoda egy alak! Most meg azt erőlteti, hogy menjek ki a közeli ranchra, és töltsek el ott egy kis időt, tanuljak meg lovagolni. Én. Meg a lovak. Szőrös szörnyek, a közelükbe se akarok menni, de ez a fickó túlságosan rámenős. Kénytelen vagyok menni, és morgolódva szállok be mellé a kocsiba, és rá is gyújtok.
- Kussolj Cass, ha már le se veszed rólam a szemem, legalábbb hagyjál nyugodtan cigizni, és vezess... Essünk túl ezen a szaron...  - jelentem ki és kidugom a kezem az ablakon. Mennyivel másabb ez, mint a Bentley volt....

Bentley-e volt, sofőrrel és mindennel, minden évben új verzióra cserélték a kocsit. Hatalmas volt, és fényűző. Sokszor vitt el kocsikázni ide vagy oda, és sokszor készültek kint képek, a természetben. Imádtam és utáltam egyszerre. Mindenesetre azonban tudtam jól, egy szeszély vagyok neki, és ő is nekem, és nem hiszem hogy valaha is lehetett volna köztünk ennél több. Mindenesetre, mégis pofán csapott a tény, hogy egyszer csak közölte, egy mámorban úszó éjszaka után, hogy nem jöhet többet, mert férjhez kell mennie, és ebbe már nem fér bele a kicsapongás. Az arisztokrácia megköveteli hogy hagyjon fel ezzel, és ő nem tehet mást. Iszonyú dühös lettem. Tudtam, valahol nagyon is, hogy ez lesz a vége, hogy eldob, de mégse készültem fel rá. Nem tudtam, és dühömben szétvertem egy kicsit a kocsmát, ahová zülleni mentünk, és ő éppen csak ki tudott menteni, talán utoljára, de priuszom lett és amúgy is zaklattak már a rendőrök. Naná, a drog miatt. Megfenyegettek hogy még egy balhé és bevisznek, és rácsok mögött végzem. Persze, nem érdekelt. Sokan és sokszor mondtak már nekem ilyesmit, mindenesetre tajtékozva hagytam ott a nőt, a hazugságaival, vagy a fájó igazságával, nem tudom. Mélyen megsebzett, de mégis mit vártam? Én ostoba. Na mindegy.... Másnap sikerült olyan mély mámorba zuhannom, hogy kényszeresen mehetnékem támadt, és belőve kóboroltam, céltalanul, a a szürke álomvilágban és gyakorlatilag szó szerint rá estem valakire mielőtt elsötétült volna az egész világ. Még hallottam, a hangot, ahogy a mentőket hívja, és nem volt erőm tiltakozni hogy azokat ne... csak azokat ne...

Másnap, vagy két nappal később, már nem tudom pontosan, a detoxban ébredtem fel, infúzióval a karomban és hulla gyengén. Azt sem tudtam hol vagyok, és ki vagyok. Azt mondták hogy egy járókelő hívott mentőt miután rosszul lettem, és persze meggyűlt a bajom a rendőrséggel is, mondván ők figyelmeztettek, én meg beálltam mint az atom, és most akkor mi lesz. Vagy a börtön, vagy egy utolsó esély hogy ejtsék a vádakat, és kapok egy nevelő tisztet és le kell jönnöm a drogról és alkoholról. Megriadtam, életemben először került hozzám közel a bezártság gondolata, és nem akartam sittre menni, így inkább elfogadtam a nevelő tisztet. Rendesen szerződést kellett írni hogy amennyiben elbukom, annyiban nem vállalnak felelősséget, és elő vehetnek a zsaruk. Nyomorultul voltam már akkor, hiszen annyira ráálltam a szerre, hogy már hiányzott, de nem volt erőm se felkelni. Így végül egy hetet fogtak bent, hogy a legnehezebb részen átsegítsenek, nyugtatókkal és altatókkal, szóval rengeteget aludtam. Aztán megismerkedtem a nevelő tisztemmel, és a programmal. London, Rodeo ranch.... hogymiaretek?! Én meg valami vidéki hely?! Ám nyilván nem tiltakozhattam hiszen akkor ennyi erővel mehettem is volna a rács mögé. Másnap rejtélyes módon tetemes összeg landolt a számlámon, annyi hogy szerintem jó pár évig nem lesz megélhetési gondom, gondolom valamiféle engesztelés vagy bocsánatkérés lehetett. Írtam később egy sms-t Neki, hogy jól vagyok és vigyázzon magára. Ez a búcsú szöveg nálam. Akinek ezt írom/mondom, azzal később már nem foglalkozom. Aztán kikapcsoltam a telefont és kidobtam az első kukába. Vettem helyette egy másikat, új készülék, új szám...új élet?

- Mindjárt ott vagyunk - hallatszik Cassidy hangja, és felnézek. Igaza van már ott tornyosul a ranch a maga szörnyű valójában. Összeugrik a gyomrom. Én ezt nem akarom. Lovak, szőr, kosz....
- Nem vigasztaltál meg csak hogy tudd... - morgolódom, ahogy lassít és végül megáll a parkolóban, és leállítja a motort. Nem akarózik kiszállnom innen, ez látszik is rajtam.
- Na gyerünk kemény legény, most mutasd meg ki vagy te - piszkál máris, ahogy megérzi a félelmem. Tuti valami mutáns, és egy vadász kutyával keresztezték ilyen nincs.
- Kabbe Cass.... - vágok vissza érzéssel, de azért kiszállok. Hát akkor.... éljük túl!
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Milo Andreas Morris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milo Andreas Morris   Milo Andreas Morris EmptyVas. Nov. 08, 2015 12:14 am

Üdvözöllek Milo!
Pont egy ilyen szeszélyes és vad egyéniségre van szüksége az oldalnak! Azt hiszem fel fogod dobni a ranch eddig nyugis életét.
Azért remélem, hogy Cass majd kordában tud tartani valamennyire, hogy ne tegyél kárt magadban és senki másban!
Elfoglak! Jó játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Milo Andreas Morris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-