Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Pearson testvérek & Max EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Pearson testvérek & Max EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Pearson testvérek & Max EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Pearson testvérek & Max EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Pearson testvérek & Max EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Pearson testvérek & Max EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Pearson testvérek & Max EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Pearson testvérek & Max EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Pearson testvérek & Max EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Pearson testvérek & Max

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Maxwell Grant
Maxwell Grant
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
40
Hozzászólások száma :
51
Tartózkodási hely :
A bőrömben jobbára.
Humor :
akad
Pearson testvérek & Max Empty
TémanyitásTárgy: Pearson testvérek & Max   Pearson testvérek & Max EmptySzer. Jan. 27, 2016 12:24 pm

Pearson testvérek & Max

Life is about timing.



"A barátság nyelve nem szavakból, hanem jelentésekből áll."

Újabb melós nap, de most kivételesen hálás vagyok azért, mert egy komolyabb beteg állat sem került a kezeim közé az elmúlt 24 órában. Máskor vágyom a kihívásra, ezért is fordult már meg a fejemben a költözés és az új munka keresése, de ma túl szétszórt vagyok a gondolkodáshoz. Agyalok én egyfolytában, csak nem azon, amin kéne. A diáklánnyal töltött éjszakán kattogok, holott tudom, hogy nem kéne. Csak szex volt, semmi több. Nem nagy ügy, minden felnőtt emberrel megesik néha, hogy egy kvázi idegennel bújik ágyba. Fiatalabb nálam, de azért én sem vagyok még nyugdíjas korú. Diák, de mivel felnőtt és nem vagyok a tanára, ez sem para. Mégsem hagy nyugodni a dolog. Nem vagyok az a típus, aki fiatal szűzlányokat visz szobára. Őt sem vittem, csak így hozta a pillanat! Nem mintha mentségeket keresnék. Vagy mégis? Aztán itt ez a Pyper dolog.  Darrennek még nem is említettem, hogy találkoztam vele.  Kényes téma, az exem a szeretője meg a szerelemgyerekük. Ezzel nem sok ember hozakodna elő egy baráti csevej közepén. Megbolondulok!  Francba! Hátra túrom immár a sokadik alkalommal a hajam, mintha az segítene előzni a nem kívánt gondolatokat. Már vagy huszadjára szelem át az akadémiát. Istállóktól a rendelőig, majd a karámok és ismét a rendelő. Kvázi lejárom a cipőm talpát. A dühítő az, hogy fele ennyit sem kéne kutyagolnom, ha nem feledkeznék meg mindig valamiről a nagy gondolkozásban. De ma olyan az agyam, mint egy jókora szita. Sok minden átjut a rostán. Például az is, hogy mit mondott Zoya egy órával ezelőtt. Előbb ment el, de ha megkínoznának, sem tudnám felidézni, hogy hová. Nem emlékszem és ez frusztrál! Ha róla van szó, hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat. Még embert nem láttam, aki ennyi balesetet tud okozni a puszta létezésével. Remélhetőleg jól van. Azért amint visszatámolygok a rendelőbe és kibújok a jobb időket is látott köpenyemből, azonnal a telefon után kapva tárcsázom a számát. Kicsörög…kicsörög….kicsörög….
-Vedd már fel! – Morgok a készüléknek, de hiába. A sípszó közepén teszem le a kütyüt. Vajon hányszor tárcsázhatom a számát, mielőtt zaklatónak tűnnék? A válasz elmarad. Helyette ismét kicsörtetek az ajtón, ezúttal a kocsimhoz, hogy aztán némi tiszta ruhával a hónom alatt térjek vissza. Gyors tusolás aztán irány a középső Pearson testvér! Még jó, hogy egy kis tusoló fülke is helyet kapott a rendelőben, különben ürülékkel borítva kéne minden másnap hazakocsikáznom. A többi dologról már nem is beszélve. Mocskos munka ez! Kapkodva tisztálkodok, hiszen már most mondhatni késésben vagyok.  Samantha vár és mivel legalább egy hete megbeszéltük a mai vacsorát, nem halaszthatom el. Viszont legalább tíz percet kések. Sóhajtva rángatom magamra a ruháimat, pénztárca, kulcs a zsebemben.  Még vizes a hajam, mikor már tisztán és felfrissülve elhagyom a munkahelyem és átcsörtetek ismét az udvaron. Lopva körülnézek, de Lottie sehol. Oké, legalább ma elkerülöm a kényes újra találkozást. Ez jó! Úgysem vagyok a helyzet magaslatán.  
-Egy szőke szépséget keresek, nem tudja, hol találom? – Állok meg az ajtóban, pimasz vigyort varázsolva a képemre. Nem ez az első ilyen alkalom, vittem már vacsorázni és hecceltem is már épp elégszer. Azt hiszem, ezeken a dolgokon már senki sem lepődik meg úgy, mint eleinte. Bár, néha vannak találgatások arról, hogy melyik testvérrel kavarok. Ha tudnák, hogy soha sem volt közöm úgy egyikhez sem, azt hiszem, meglepődnének. Vagy azt hinnék, langyi vagyok. Értem is miért. Mindkettő gyönyörű fiatal nő, csakhogy mindkettő a legjobb haverom húga. Vagyis számomra mondhatni tabu, nem mintha érdeklődtek volna irántam valaha is.
-A bátyád nincs itt? – Körbe pillantok, és nyilván valóvá válik, hogy nincs. Hát akkor így járt! Igaz, hogy nem szóltam neki a mai vacsoráról, de nem is tartottam fontosnak. Úgyis mindig mindent tud, mint valami rossz kísértet. Gondolom Sam vagy Zoya erről is tájékoztatta.
-Akkor elrabollak, neki meg dobunk egy sms-t! – Hirtelen jutok döntésre, majd úriemberként felkínálom a karom. Nem azért, mert sántít a lány. Ugyan! Tudom, hogy képes eljutni egyedül is a kocsimig. Ez pusztán a barát randis sármom egy része.
-Neked nem mondta a húgod, hogy hová ment? Próbáltam hívni, úgy 20-szor, de nem veszi fel. – Grimaszolok kifelé menet, majd miután túljutunk az udvaron, készségesen még a járgányba is besegítem. Talán az ilyen dolgaim miatt hisznek rólam hülyeségeket az emberek. Pedig szimplán csak figyelmes vagyok az olyanokhoz, akik közel állnak hozzám.
- És most amíg én vezetek, te elmesélhetnéd a heted és dobhatnál egy sms-t a bátyádnak, mert holt biztos, hogy szeretne csatlakozni! – Még lediktálom, hogy melyik étterembe megyünk, majd beindítom a kocsit. Darren nem hagyná ki a közös programot, hacsak nincs valami sürgős dolga. Mondanám, hogy azért, mert imád velem lógni, de talán csak attól fél, hogy tényleg elrabolom az egyik húgát, hogy aztán élete végéig a rabszolgám legyen. Már a gondolat is mosolyt csal a képemre. Ja, mert én olyan r*hadtul vad ember vagyok!


...
Vissza az elejére Go down
Samantha Pearson
Samantha Pearson
Csatlakozott :
2016. Jan. 13.
Életkor :
36
Hozzászólások száma :
4
Hobbi :
pihenés a természetben
Tartózkodási hely :
Rodeo Ranch
Pearson testvérek & Max Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pearson testvérek & Max   Pearson testvérek & Max EmptySzomb. Feb. 13, 2016 5:35 pm

Here's to us

Egy kósza sóhaj hagyja el a számat, ahogy kicsit felemelkedem a billentyűzettől, hogy kissé kinyújtóztassam elgémberedett felső végtagjaimat. Eléggé összejött mára a papírmunka, van mit adminisztrálni bőven, hála a félévzárásnak. Tekintetem az órára téved. A francba, mikor lett ennyi az idő? Mindjárt itt lesz Max, hogy elvigyen vacsorázni. Régen töltöttünk már együtt időt, akadt munka bőven, nekem és neki is. Valahol mégis hálás vagyok érte, hogy kicsit kimozdít végre. Az elmúlt hetekben nem nagyon hagytam el a Ranch területét. Bár már könnyebben mozgok, mint régen, vezetni nem tudok és a tömegközlekedés nem mindig egy leányálom, pláne a külterületeken. Tényleg jó, hogy vannak ilyen barátaim, mint ő, akik nem hagyják, hogy befásuljak itt. Nem mintha bajom lenne a munkámmal vagy a ranch-csal, de néha jól esik egy kis változatosság a mindennapjaimba. Arról nem is beszélve, hogy magamtól hajlamos lennék ilyenkor túl sokat dolgozni. De hát mi mással is foglalnám le magam? Nincs időm azonban sokáig elmerülni a gondolataimban, még ki sem kapcsol a gépem, mikor felcsendül az ismerős hang az ajtóban.
- Elnézést Uram, nem értettem jól a nevet. Kit is keres? - nézek rá huncut mosollyal arcomon. Ezzel valamelyest zavaromat leplezem. Ezek a kis bókok tőle természetesek, mindig is így kezelt, engem és a húgomat, Zoyát is, de sosem gondoltam, hogy emögött bármi több lenne. Viszont míg a balesetem előtt természetesek voltak ezek a bókok, ma már távolról sem azok, így mindig kicsit zavarba jövök tőle. Elszoktam már az ilyesmitől. Mondjuk ki is bókolna nekem itt? Nem nagyon találkozom potenciális pasijelöltekkel. A randizáshoz még nem is nagyon jött meg a bátorságom. Túl sok a negatív tapasztalat. Sajnos a sántaságom nem épp jó ajánlólevél egy tartós párkapcsolatra. De azért még reménykedem. Talán egyszer megtalál a nagy Ő. Talán. De a mai este nem az önsajnálatról, hanem a kikapcsolódásról, a szórakozásról szól. Még szerencse, hogy Max nem is enged nagyon elkalandozni.
- Ugye ez költői kérdés volt? Darren ugyan valóban állandóan aggódik értem és Zoyáért, de a táskámba vagy a zsebembe azért csak nem bújt el - Ide írd a reagodat. Ide írd a reagodat.Ide írd a reagodat. Ide írd a reagodat. Ide írd a reagodat. a mosoly nem hervad le az arcomról, miközben felállok az asztaltól és elfogadom a karját. Nem tartom ezt lekezelőnek, nemes gesztus és nem is a sántaságomnak, hanem a női mivoltomnak szól. Ritkák ma már az úriemberek. Max egy közülük. Nem is értem, miért szingli még mindig. Mióta ismerem, nem tudok róla, hogy lett volna barátnője, stabil, komoly kapcsolata, bár nagy nőcsábász hírében állt mindig is. Persze a pletykáknak nem kell hinni, velem is összeboronálták már sokszor, noha soha semmi közünk sem volt úgy egymáshoz. Nem is gondoltam rá úgy, hiszen soha semmi jelét nem adta, hogy érdekelném, egyébként is, életemnek abban az időszakában ismerkedtünk meg, mikor nem voltam nyitott az ilyesmire. Illetve nem hittem abban, hogy így bárkit érdekelhetek és az elutasítás is sok volt akkoriban. Na meg Darren sem örülne ilyesminek. Mostanra pedig már túl jó barátságba kerültünk ahhoz, hogy ilyesmi akár csak gondolat szintjén is felmerüljön, azt hiszem.
- Nem, sajnos nem tudok róla semmit. De biztosan nincs semmi baj. Valószínűleg otthon felejtette a mobilját vagy ilyesmi. Ismered milyen, nem lenne egyedi eset - válaszolom könnyedén. Zoya, a húgom igen peches és esetlen ugyan, de rossz pénz nem vész el, biztos vagyok benne, hogy nem esett semmi komolyabb baja. Egyszerűen csak a szétszórtsága miatt nem veszi fel a telefont. Elég valószínű szcenárió. Nem arról van szó, hogy ne érdekelne, mi van a húgommal, de felnőtt ember, tudja, mit csinál, nem kell minden lépését felügyelni, úgy vélem. Különben is, bőven elég egy aggódó nagytestvér is neki, nem kell kettő.
- Köszönöm, Uram - kissé színpadiasra veszem a formát, de tényleg jól esik az udvariassága, ahogy besegít az autóba, majd becsukja mögöttem az ajtót.
- Igenis - válaszolom tréfásan és előkapom a mobilomat, míg ő elindul a járgánnyal. Röviden leírom Darrennek, mi a helyzet és a címet is, amit Max bediktál, hogy hová megyünk. Amennyiben nincs valami sürgős dolga, biztos vagyok benne, hogy rövidesen csatlakozni fog hozzánk. Max a legjobb barátja, szereti vele együtt tölteni az idejét és még rám is figyelhet. Ennél tökéletesebb programot aligha tudna elképzelni magának, ahogy ismerem.
- Mit is mondhatnék? Papírmunka papírmunka hátán. Egész nap a monitort bámulom. A félévzárás mindig zűrös időszak, tudod - sóhajtok fel és kicsit kinézek a szélvédőn.
- És mi a helyzet a Szexi Dokibácsival? Neked csak izgalmasabban telt a heted, nem? - fordítom vissza a kérdést, miközben ráemelem a tekintetemet.

Max & Pearson testvérek

Vissza az elejére Go down
 

Pearson testvérek & Max

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoya Pearson
» Darren Pearson
» Samantha Pearson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: A ranchon kívül :: London-