Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Duffy Matthews EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Duffy Matthews EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Duffy Matthews EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Duffy Matthews EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Duffy Matthews EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Duffy Matthews EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Duffy Matthews EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Duffy Matthews EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Duffy Matthews EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Duffy Matthews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Duffy Matthews
Duffy Matthews
Csatlakozott :
2015. Oct. 22.
Hozzászólások száma :
7
Duffy Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Duffy Matthews   Duffy Matthews EmptyHétf. Okt. 26, 2015 2:47 pm



Duffy Matthews








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Hastings, 1992.08.07.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Pincérnő

♦Avatar♦
Britt Robertson

Külső és belső


Nehéz leírni igazából milyen is vagyok. Talán azért, mert én sem ismerem magam igazán. Minden esetre kissé félénk vagyok, főleg nagy társaságban. Leginkább a húgom társaságában és a ranchon szeretek lenni és olyan emberekkel beszélgetni, akik szintén a lovuk szerelmesei. Nem vagyok egy szószátyár, de azért teljesen szótlan sem. Olyan jó kedélyű, de nem túl pörgős lánynak mondanám magam. Elkélne egy barátnő már, aki segítene kicsapni a hámból.
Sokat dolgozok, hogy a húgommal megélhessünk, talán ez is hozzájárul, hogy nem vagyok olyan aktív. Szeretek ábrándozni, álmodozni, emiatt sokan furának gondolnak, de senki sem panaszkodhat rám, mert a dolgomat mindig tökéletesen végzem - amennyire tudom - és sosem ártanék a légynek sem. Inkább meghúzom magam, hogy nekem se ártson senki.
A pasi téma egy nehéz ügy. Nem járok bulizni, nem járok sehova a munkahelyemen és a ranchon kívül. Csúnyán hangzik, de egy kicsit félek a pasizástól. Félek a csalódástól és a lelki fájdalomtól. Nem tudom, hogy ez mi miatt van, hiszen nem nagyon lenne okom rá, de ez van.
Talán majd ha lesz egy komoly kapcsolatom, akkor változok, csak lenne már valaki.
Addig is itt van nekem Destiny!

Előtörténet


A kissé borús hangulatú, de gyönyörű Hastings-ben születtem. Boldog gyerekkorom volt, nem panaszkodhatok. Szeretetben nőttem fel, megvolt mindenem, amire csak vágytam. Na nem azt mondom, hogy a szüleim elkényeztettek, mert azért nem voltak olyan anyagi helyzetben, hogy minden apróságot megvegyenek, amit csak megláttak, de igazából én sem voltam olyan hisztis, követelőző gyerek.
A lovaglást már egészen korán megszerettem. Az egyik jó barátomnak volt 2 lova, Léna és Süti, rajtuk kezdtem el megtanulni lovagolni.
Később hiába kértem a szüleimet, hogy vegyünk mi is egy lovat, nem engedhettük meg magunknak.
Éltem életem, igyekeztem mindenben jól teljesíteni, aztán az vagy sikerült, vagy nem.
Már tizenéves voltam, amikor megszületett a húgom. Az első perctől kezdve imádtam őt. Persze sokszor bosszankodtam miatta, amikor nem hagyott tanulni vagy egyedül akartam volna inkább lenni, de mindezek ellenére sosem haragudtam rá igazán.
Minden csodás volt, szép család, boldog pillanatok. Egyik évben apám meglepett a szülinapomon egy 6 éves fríz kancával. Azt mondta előléptették a munkahelyén és mivel tudja mennyire vágytam egy lóra, gondolta vesz nekem egyet, a továbbiakat meg majd megoldjuk. Elképzelhetetlenül boldog voltam. Destiny-nek neveztem el a csodás ébenfekete kancát.
Attól a naptól kezdve minden szabadidőmet a lóval töltöttem. Na jó, majdnem minden. Sokat veszekedtünk is emiatt a húgommal. Viszont megérte ennyit foglalkozni Destinyvel. Nagyon sokat tanultunk egymástól és neki köszönhetően már egész jó lovas vagyok. Na azért sokat kértem segítséget ismerős lovasoktól, de nagyon sok mindent a saját bőrömön tanultam meg.
Ebben az állandóan felhős városkában én már észre sem vettem, hogy minden olyan borús, mert annyira jól éreztem magam.
Azonban semmilyen tündérmese nem tart örökké. Tavaly szörnyű napokat éltünk meg. Édesapám meghalt egy motorbalesetben. Édesanyámat ez annyira megviselte, hogy el is feledkezett a lányairól és teljesen elhagyta magát. Az alkohollal próbálta enyhíteni bánatát, de az nem segített rajta.
Egy nap kezet emelt a húgomra és engem is megfenyegetett. Tudom, hogy akkor csak az alkohol beszélt belőle, de annyira megijedtem, hogy fogtam a húgom és Destinyt és elhajtottunk apa kocsijával. Akkor még nem tudtam, hogy hova sodor a sors, csak mentem előre, minél messzebbre.
Másnap, miután egy éjszakát a kocsiban töltöttünk, úgy döntöttem Londoba megyünk, azt gondolva, hogy könnyen találunk szállást és munkát nekem, sulit a húgomnak. Közeledve London felé elhaladtunk egy ranch előtt. Hirtelen eszembe sem jutott, hogy Destinyt nem vihetem Londonba, így 10 perc kocsikázás után visszafordultunk. Szerencsére csodás emberekkel találkoztam ott, akik nagyon segítőkészek voltak. Beleegyeztek, hogy addig ellátják Destinyt, amíg nem találok munkát, majd később kifizetem nekik.
Bár nem látszott rajtam, de örültem, hogy sikerült a lovamnak jó helyet találni. Már csak nekünk kellett.
Pár estét a kocsiban aludtunk, mire végre találtam egy kis albérletet, amire volt pénzünk és még pont elég is volt kettőnknek. Ott kialudtam magam, hogy másnap munkát keressek. Találtam egy nem épp nekem való munkát, de muszáj volt jelentkeznem. Így lettem pincérnő egy kávézóban.
Mostanra, pár hónap után már kezdenek jobbra fordulni a dolgok. Van fizetésem, Destiny jó helyen van, a húgom jó helyen van és az iskolába is talán kezd beszokni. Anyámmal azóta sem beszéltem, pedig hívott párszor. Félek beszélni vele, nem akarom, hogy megtaláljon minket. Egyelőre úgy néz ki, hogy jól el leszünk itt Londonban...
Vissza az elejére Go down
Duffy Matthews
Duffy Matthews
Csatlakozott :
2015. Oct. 22.
Hozzászólások száma :
7
Duffy Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duffy Matthews   Duffy Matthews EmptyCsüt. Nov. 05, 2015 7:20 pm



Destiny






♦Fajtája
Fríz

♦Neme
Kanca

♦Kora
8 év

♦Miben a legjobb
Díjlovaglás





Megjegyzés


Ő az én kis életem. Mindenemet odaadnám érte, nagyon ragaszkodok hozzá. Ő a tökéletes ló. Türelmes, szófogadó, soha egy rossz mozdulata nem volt. Bár csak nagyon alap szinten űzzük, tudom, hogy nagyon jól teljesítene díjlovaglásban. Egyébként csak hobbilovas vagyok, nem versenyzek, nem is lenne rá elég időm és pénzem.
Nem egy gazdás, másokat is simán magára enged, de azért én kétszer megnézem azt, aki a hátára akar ülni.
Terepen nem ijedős, nagyon megbízható.

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Duffy Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duffy Matthews   Duffy Matthews EmptyPént. Nov. 06, 2015 5:39 pm

Kedves Duffy!

Szerencsétlenség, ami veletek történt, de sajnos alkoholista emberek mindig voltak, vannak és lesznek is, de még szerencse, hogy volt annyi lélekjelenléted hogy elmenekülj onnan és magaddal hozd a testvéredet is.

Remélem hamarosan találsz egy magadhoz jobban illő munkát is.
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Duffy Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duffy Matthews   Duffy Matthews Empty

Vissza az elejére Go down
 

Duffy Matthews

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sheila Matthews
» Zoya & Duffy
» Drinking in the night - Duffy - Enzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-