Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Drinking in the night - Duffy - Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Drinking in the night - Duffy - Enzo Empty
TémanyitásTárgy: Drinking in the night - Duffy - Enzo   Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyHétf. Nov. 09, 2015 6:33 pm




Duffy

és

Enzo

A péntek délutánt nem csak a diákok várják úgy, mint a messiást, hanem a tanárok is, és a legjobban talán én várom, hogy hazamehessek és legyen egy nyugodt hétvégém, amikor dolgozatokat javítok, filmeket nézek és úgy általánosságban élvezem az életem Londonban. Hazafelé talán a kedvenc kis klubbomba is benézek egy italra onnan egy saroknyira lakom, kizárt hogy abban a pár méterben akarnának igazoltatni. Szóval arra felé veszem az irányt, és a megszokott kis útvonalon haza kocsikázom. Túlságosan hosszú volt ez a nap, de legalább jól telt, de az agyam jelenleg egy puding is megirigyelhetné úgy ki vagyok. Már most a karácsonyi bál szervezésén dolgoznak a fiatalok, és mivel nem vagyok ám én olyan öreg, szívesen segítek nekik én is ebben, és tanítás után még egy órát beszélgettünk erről is. Mert segítek a szervezésben és az apróságokban. Én fontosnak tartom hogy a tanárok is részt vegyenek ebben, hiszen jó az, ha összetartunk és a tanárokat nem ellenségnek tekintik, hanem olyanoknak akiktől kérhetnek tanácsot és segítséget, én mindig ezt a képet próbálom erősíteni.
A város fényei lassan közelednek és hamarosan be is érek és már kanyarodom is a kis mellékutcába ahol leparkolok és bemegyek egy italra.
- Helló, kedves! Egy dupla Bourbont legyen kedves - köszöntöm a fiatal pultos lányt, hiszen már látásból ismerjük egymást, és beszéltünk is pár szót egymással, elég gyakori vendég vagyok itt a hétvégén. Hétköznap nem iszom, legalábbis nem sokat. Bár inkább egyáltalán, maximum akkor ha nagyon kivagyok, vagy rossz hírt kapok vagy ilyesmi, hétvégén meg még egy tisztességes tanár ember is lazíthat. [/i][/color]


Vissza az elejére Go down
Duffy Matthews
Duffy Matthews
Csatlakozott :
2015. Oct. 22.
Hozzászólások száma :
7
Drinking in the night - Duffy - Enzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drinking in the night - Duffy - Enzo   Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyHétf. Nov. 23, 2015 3:08 am

Munka, munka, munka. Mindig csak munka, de valamiből el kell tartanom magunkat és Destiny sem ingyen lehet a farmon, bármennyire is rendes a tulaj velünk.
Fáradt vagyok, nehezen tudok az emberekkel mindig kedves lenni, néha kiakasztóak tudnak lenni. Ez nem igazán a nekem való munka, de azért annyira nem is szörnyű. Csak ne kéne ilyen sokat bejárni.
Esteledik, hamarosan vége a munkaidőmnek, már csak pár óra és mehetek haza. Éppen egy elégedetlen vendég nyavalygását hallgattam, amikor újabb vendég lépett be az ajtón. Az arcomon rögtön megjelent egy mosoly. A tanár az akadémiáról. Nem ismerjük egymást különösebben, nem is beszéltünk sokat eddig, de bármikor bejött ide, mindig egy kicsit jobb kedvre tudott deríteni. Mindig megörülök, amikor olyan vendégek térnek vissza, akiket megkedveltem.
Szóval félre is teszem az elégedetlen vendéget és az újonnan érkezett felé pillantok, aki már rendel is, pedig még szinte be sem csukódott mögötte az ajtó.
-Mondania sem kellett volna, Mister! - válaszolom a férfinak, majd fordulok is a piás polc felé, hogy lekapjam a Bourbont onnan, majd visszapördülök, poharat kapok elő a pult alól és már töltöm is neki, amit majdnem minden alkalommal rendel nálunk.
Odaviszem neki, s mivel a panaszkodó vendéghez nincs kedvem, inkább vele elegyedek szóba. Csak olyan lájtosan persze, mert nagyon nem szabad beszélgetnem a vendégekkel, csak amennyit muszáj. A főnök bármikor kikukkanthat az irodájából és akkor lesz nemulass, ha azt látja, hogy csak jópofizok valakivel és nem dolgozok.
-Hogy van ma este? Hosszú volt a hét az akadémián? - kérdezem kedves mosollyal az arcomon.

//Mai viseletem.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Drinking in the night - Duffy - Enzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drinking in the night - Duffy - Enzo   Drinking in the night - Duffy - Enzo EmptyVas. Nov. 29, 2015 2:02 pm




Duffy

és

Enzo


A munka utáni lazulás szükséges, hiszen a felgyülemlett stresszt ki kell adni valahol, és ez is van olyan mint minden más, hiszen egy pohárka nem árthat meg és szeretem a whiskey ízét, de hét közben nem ihatok, mert olyankor felelősségteljes tanár vagyok, vagy mi a szösz. Szóval marad a hétvége, és a péntek este már határozottan annak számít, így hát beülök a kedvenc helyemre, és visszonzom a pultos lány mosolyát. Azóta ő van itt, hogy elkezdtem ide járni, és valahogy megszoktam hogy többnyire ő néz vissza rám ha jövök. Megnyugtató hogy ő legalább kitart itt. A pult széléhez telepszem ahová szoktam, hogy ne keltsek nagy feltűnést, és már kapom is az italom.
- Már fejből tudja, igaz? Ejnye, ennyire kiismerhető lennék... - sóhajtom, ahogy elém teszi az italt és ki is fizetem. Nem szeretek sokat tartozni, így mindig arra törekszem hogy egyből rendezzem is a számlát. Nem bánom, hogy ide sorol, hiszen jól esik néha pár szót váltani vele, őt nem látom annyit, mint az embereket az akadémián, és kellemes változatosság.
- Ne is mondja, azt hittem egy örökkévalóság telt már el, pedig csak öt nap... Lovas napokra szervezkednek a diákok és az összes megtalált hogy segítsek nekik - válaszolok, ahogy belekortyolok a pohárba és a felét el is tünetem. Szeretem ezt inni.
- És magának hogy telt a hét? - kérdezek vissza, puszta érdeklődés, és ez kivételesen tényleg érdekel. Mások. Tele van a fejem az iskolai programokkal, és már le is zsibbadt teljesen, kell valami ami eltereli a figyelmem.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Drinking in the night - Duffy - Enzo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drinking in the night - Duffy - Enzo   Drinking in the night - Duffy - Enzo Empty

Vissza az elejére Go down
 

Drinking in the night - Duffy - Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: A ranchon kívül :: London-