Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Rusty Bowman EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Rusty Bowman EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Rusty Bowman EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Rusty Bowman EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Rusty Bowman EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Rusty Bowman EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Rusty Bowman EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Rusty Bowman EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Rusty Bowman EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Rusty Bowman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Rusty Bowman Empty
TémanyitásTárgy: Rusty Bowman   Rusty Bowman EmptySzer. Okt. 21, 2015 10:01 pm



Rusty Bowman








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London, 1984.08.14.

♦Csoport♦
Tanár (igazgató)

♦Foglalkozás♦
Díjugrató, a Rodeó ranch tulaja

♦Avatar♦
Scott Eastwood

Külső és belső



Amit legelőször észrevettem az interjúnk alatt, hogy Rusty egy tökéletesen magabiztos és kiegyensúlyozott ember. Természetesen folyamatosan elé kerülnek olyan akadályok, amiket nem lehet egy ugrással megugrani és némi stresszel jár, de úgy gondolom, hogy Rust általában tudja, hogy mit kell ezekben a helyzetekben cselekednie.
Ami még hamar feltűnt vele kapcsolatban, hogy két dolog tudja kizökkenteni egyensúlyából, mégpedig ha a testvérét megbántják vagy ha a lovait sérülés éri. Ilyenkor képes elveszteni a fejét és erőszakhoz folyamodni.
Mindenképpen egyértelmű, hogy Mr. Bowman életében első a húga, majd karrierje és az akadémia, amik minden más előtt vannak a fontossági listáján. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem vonzódna az ellenkező nemhez, de egyelőre úgy érzi, hogy nem tudna kellőképp odafigyelni arra a lányra, akivel hosszútávra tervez. Így aztán nem tervez, csak rövidebb kapcsolatokba bonyolódik. Csodálatra méltó, hogy ennek ellenére is képes megtalálni az aranyközéputat és békésen ellavírozni a hullámok között. De vajon meddig mehet ez így?
Külsőre egy igen sármos fiatalembernek mondhatom. Valószínűleg a kék szemei, melyekből minden gondolata leolvasható, a rövid, barna haja és magas, erős testalkata mások számára is megnyerőek.
Ruhákban a laza cuccokat viseli, ami nem akadályozza a mindennapokban. Olyan típus, akin jól áll az elegáns ruházat, de ritkán látni rajta ilyesmit. Ingek és farmerok, illetve a lovagláshoz illő ruházat teszi ki a szekrényei nagy százalékát.


Előtörténet



A mai cikkünk a neves Rusty Bowmanról fog szólni, aki a Rodeó Akadémia egyik igazgatója és emellett kiváló eredményeket ér el a díjugratásban.

Mondja, Mr. Bowman, hogyan lehet képes arra, hogy egyszerre egy elfoglalt iskolaigazgató és egyben egy sikeres versenyző is legyen?

Én azt hiszem, hogy mindezt a húgomnak köszönhetem. Kiváló kapcsolatot ápolok vele és így mindenben segítjük egymást. Nélküle nem tudnám fenntartani és működtetni az iskolát.
Egyébként állandó munka és gyakorlás az életem. Sosem töltöttem heteket távol a lovaimtól és nem telt el hét, hogy ne lettem volna minimum 5 napot az istállók és a karámok körül. A kitartás és a türelem mindig meghozza a gyümölcsét.

Értem. Mióta vezetik maguk az akadémiát?
2011 óta, apánk halála utána vettük kézbe az irányítást. Eleinte nagyon megterhelő volt, de hamar belejöttünk, hiszen ezen a ranchon nőttünk fel.

Mi történt az édesanyjukkal?
Egy lovasbalesetben halt meg évekkel ezelőtt. Imádta a ranchot, a lovak szerelmese volt. Rosszul esett le a lóról, kómában feküdt hetekig és sajnos nem ébredt fel többet. Édesapánk csak azért nem adott túl bánatában a ranchon, mert édesanyánk imádta ezt a helyet.

Beszéljünk most magáról. Mindig szerette a lovakat? Hogyan választotta pont a díjugratást?
Nem. Egészen kicsiként rettegtem tőlük. Talán köze lehet ennek ahhoz, ahogy születtem. Egy viharos éjszakán az egyik kanca ijedtében valahogy kirugdosta vagy kinyitotta a box ajtaját és kiszökött a birtokra. A kutyák ugatására ébredt, apám épp nem volt otthon. Ő kiment, s látva az ijedtségtől megvadult fehér arab lovat, máris felvette a kabátját és az istállóba sietett, hogy hozzon egy vezetőszárat. Amint a kanca közelébe ért, az össze-vissza ugrált, s felágaskodott, s ekkor anyám megcsúszott a sárban. Bár még kicsit korai volt, de beindult a szülés. Szerencsére fel tudta hívni apát, aki azonnal kórházba vitte őt.
Szóval rettegtem tőlük, de valami mégis vonzott hozzájuk. Talán benne van a Bowman génekben, nem tudom. Amikor azok az izmos patások szárnyaltak az akadályok fölött, az mindig lenyűgözött.
Sokat segítettem kölyökként az istállók körül és idővel megbarátkoztam a lovak közelségével is, épphogy csak rájuk ülni nem voltam hajlandó. Ez így ment 11 éves koromig, amikor egy 8 éves Holsteini herélt, Báró a farmunkra került. Fantasztikus állat volt, az első pillanattól kezdve lenyűgözött. Én lovat még nem láttam előtte így együtt dolgozni emberrel és ilyen tökéletesen akadályokat ugrani. Úgy döntöttem, hogy amikor apáék nem lesznek a birtokon egy-két órát, akkor felülök rá. Nem is kérdés, hogy hatalmasat estem róla, miután egy fél órát ügyetlenkedtem a felüléssel. De aztán felültem újra és újra! Apáék arra értek haza, hogy Báró hátán ülök. Iszonyatosan boldogok voltak.
Azt is Bárónak köszönhetem, hogy a díjugratás irányába mentem. Egy csoda volt, az a ló.

Mi történt ezután? Voltak még ilyen meghatározó lovak az életedben?
Természetesen később szinte minden egyes nap legalább egy órát lóháton töltöttem. Eleinte a szüleim segítettek, majd később egyedül edzettem. Báró után saját lovat kaptam. Mítosz, a fantasztikus, de nem túl aktív akhal-teke herélt volt az első saját lovam. Imádtam, de tudtam, hogy nem vele leszek a versenyeken első helyezett. Terepen gyors volt, mint a villám, de ugrani nem igazán szeretett. Kikönyörögtem hát mellé még egy saját lovat, amivel egyes egyedül én foglalkozok. Igor, a holsteini csődör már sokkal inkább az akadálypályára termett, de szörnyen makacs volt és sosem volt jó napja. Így lett hát Mítosz a szeretgetni való lovam és Igor, az edzőtársam. Kemény volt vele, de eredményesek is voltunk. Ők voltak a legmeghatározóbbak, hiszen velük indultam el az utamon, de természetesen sok ló megfordult már a kezem alatt.

Jelenleg hány ló van a birtokon és mennyi a tiéd ezek közül?
A ranchon olyan.... 50-60 ló van jelenleg. Közülük sok bértartásban van, sok a diákokkal érkezett és persze nekem és a húgomnak is van több lova.
Én most 5 lovat mondhatok sajátomnak, de hamarosan egy fríz tenyészszemlére utazok, ahonnan lehet, hogy lovakkal fogok visszatérni.

Ennyi lett volna. Köszönjük, hogy készséggel válaszolt a kérdéseinkre! További sok sikert kívánunk Önnek és a húgának is!

Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Rusty Bowman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rusty Bowman   Rusty Bowman EmptySzer. Okt. 28, 2015 12:13 am



Fúria






♦Hannoveri


♦Kanca


♦7 éves


♦Díjugrás






Megjegyzés


Rusty 3 évesen vette egy tenyészszemlén. Kiváló ugró szülők és nagyszülők voltak a felmenői. Egyedül csak a Fúria név zavarta egy kicsit, de később kiderült, hogy rászolgált a nevére.
Egygazdás ló, szinte egész életében csak Rusty ült rajta. Ennek ellenére nem bújós és kedves vele sem, Fúria vérbeli sportló, aki az ugrásban remekel, nem pedig a terápiás lovacskázásban.
Nem egyszerű jellem, mégis jó vele együtt dolgozni. Az akadályokra ráront, mint egy vonat, de szinte sosem hibázik. Olyan, mint egy mogorva, de mindenben a tökéletességre törekvő munkatárs.




Góliát






♦Belga ló


♦Csődör


♦8 éves


♦Fedezőmén






Megjegyzés


Góliát csak 3 éve került Rusty-hoz, de hamar az egyik kedvence lett. Igazán kezelhető csődör, csak kicsit lusta. Egyedül csak kancák közelében őrül meg, de ez érthető egy fedezőméntől.
Jó rajta ülni is, eltekintve attól, hogy olyan széles, hogy szinte spárgában kell rajta ülni. Rust gyakran vele megy csoportos terepre, mert ő az a ló, aki aztán semmitől sem fél, így nem kell Rusty-nak a ló rendszabályozásával foglalkoznia, hanem figyelhet a diákokra.




Fáraó






♦Akhal-teke


♦Csődör


♦1 éves


♦Díjugró lesz






Megjegyzés


Fáraó a birtok legújabb szerzeménye. Kiváló szülőktől, ígéretes ugró vérrel. Fúria után a következő ugrótársa lesz Rustynak. Már most imádja a kis ugribugri csikót és tele van reményekkel vele szemben.
Egyébként egy barátja adott túl a kis szépségen, miután az anyját valami baleset érte és elpusztult.

Vissza az elejére Go down
 

Rusty Bowman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-