Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Cassidy Hopkinson EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Cassidy Hopkinson EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Cassidy Hopkinson EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Cassidy Hopkinson EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Cassidy Hopkinson EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Cassidy Hopkinson EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Cassidy Hopkinson EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Cassidy Hopkinson EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Cassidy Hopkinson EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Cassidy Hopkinson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cassidy Hopkinson
Cassidy Hopkinson
Csatlakozott :
2015. Nov. 07.
Hozzászólások száma :
6
Tartózkodási hely :
A kis rocker sarkában
Cassidy Hopkinson Empty
TémanyitásTárgy: Cassidy Hopkinson   Cassidy Hopkinson EmptySzomb. Nov. 07, 2015 2:11 am



Cassidy Metcalfe Hopkinson








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Brooklyn, 1988. november 22.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Nevelőtiszt

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Jamie Campbell Bower

Külső és belső


Külső
A tükör elé állva csak egy átlagos magassággal rendelkező, vékonyabb testalkatul férfit pillantok meg szőke lóbonccal és igéző kék szemekkel. Ruházatom kedvemtől és helyzettől függően változik. Láthatsz engem elegánsan, átlagos öltözetben, vagy szakadtas ruhákban is. Igazából sokféle kép. Nem mindig vagyok a kiegészítők híve így csak néha látni rajtam még órát is. Viszont van egy gyűrűm, amit csak ritkán veszek le. Ez amolyan emlék, vagy kabala féleség. Na meg persze van egy pár tetkóm is, de azok sem a legvadabbak...
Belső
Na hát ha pár évvel ezelőtt láttál volna, akkor biztos a mostani énem ellentétével találkoztál volna. Komoly vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy néha nem szállok be én is a hülyülésbe. Amit eltervezek azt véghez is viszem. Tehát ha elhatározom, hogy én igen is Milo-t ráveszem arra, hogy közelebb menjen a patásokhoz, akkor csinálhat felőlem bármit, akkor is ott fog kikötni. Nem vagyok félős és nem riadok vissza semmitől sem. Határozott vagyok és szinte sohasem tétovázom. Elég jártas vagyok már jó pár dologban. Szeretem, ha minden úgy alakul, ahogy azt én szeretném. Szeretek irányítani, de végül is ki nem? Kiállok magamért és nem riadok vissza egy kis verekedéstől sem, de azért kerülöm, ha lehet. Elégé kreatív és találékony embernek tartom magam. Persze néha a kis rocker pechjére. A büntetésre és a jutalmazására is van egy két sütni valóm. Meg hát néha, ahol tudom, ott szívatom azt a hülye fejét. Legalább az egyikünk szórakozzon jól.
Szeretek
Firkálgatni, a természetben időzni, a fiúkat és a lányokat, a cigit, piszkálni azt a majmot, a kihívásokat
Utálom
Ha valami túl egyszerű, a buta pláza cicákat, a régi életemet, hüllőket

Előtörténet


Reggel fél nyolc van, már indulásra készen állva pakolok be a kocsiba, ám egy csomag még hiányzik. Vissza megyek hát a házba meg nézni, hogy fel kelt e már az álom szuszék, de nem is tudom, hogy miért lep meg az, hogy nem. Már egy fél órája szóltam neki, de ezek szerint hatástalanul. Elkezdem szólongatni és beszélni neki, de ebből ha a felét is hallja. -Milo, az istenért, kelj már fel! Tudod jól, hogy vagy fel tápászkodsz magadtól, vagy rá segítek és azt nem fogod élvezni. - morgom neki, de amint látom még ez is hidegen hagyja. Nem igaz, hogy vele már korán reggel is szenvedni kell. Időt és erőt spórolna mind kettőnk részéről, ha hallgatna is rám és végre neki kezdene a készülődésnek. Aztán nagy nehezen végre neki indul az utolsó figyelmeztetésemnek hála. Nem kapkodja el magát, mint aki fejben itt sincs. Egy óra mire elkészül ez a gyerek. Neki támaszkodom a falnak és karba tett karokkal merülök én is gondolataimba, míg várakozom.
Na és, hogy hogy is lettem pont én a nevelőtisztje? Na ez egy igen jó kérdés. Főleg ha a múltamra tekintünk. Nem szeretek mindenkit bele avatni, mert utána jönnek azok, az idióta kérdések, hogy akkor én mit is keresek itt?
Igazából minden az öcsém halála után kezdődött. Lehettem vagy 15, mikor meg történt. És a legszebb az egész dologban, hogy pont a szülinapomon. Eddig sem voltam egy minta gyerek, de ezek után elhagytam magam és én is a drogok világában kötöttem ki. Rosszabbnál rosszabb társaságokba keveredtem. Nem érdekelt semmi sem. Csak egy cél lebegett a szemem előtt. Hogy végre elbánjak azzal a mocsokkal aki miatt elvesztettem azt az egy szem testvéremet. Fűtött a bosszú vágy és bármire képes voltam. Egyszer nem valami tiszta állapotomba össze is akasztottam vele a bajszom, de én jobb formában voltam, mint az ellenfelem. Felülkerekedtem rajta és ész nélkül mentem neki. A haverjaim fogtak vissza, hogy azért még se nyírjam ki, mert ezzel semmi jót nem érnék el. Szerencsére nem lett semmi következménye ennek, hisz nem jelentettek fel. Már csak azért sem, mert az illető szégyellte, hogy pont én voltam az aki ezt tette vele. Mindig is nagy volt a szája és azt hangoztatta, hogy ő a jobb, az okosabb és az erősebb és hátra kötött kézzel simán elbánik velem.
Ám a drogok és a pia, na meg a rongálások miatt már nem egyszer kerültem bajba. 17 voltam mikor választás elé állítottak, hogy vagy kapok egy véglegesen utolsó esélyt és leállok, vagy még egy probléma és irány a sitt. Viszont nem akartam ennél nagyobb szégyent hozni a családomra ezért éltem ezzel az utolsó lehetőséges dologgal. Szépen lassan sikerült le jönnöm a szerekről és piáról, úgy hogy még egyszer sem tettem be a lábam az elvonóra. Hülyeségnek és idő pazarlásnak tartottam az egészet. Meg próbáltam másfelé terelni a figyelmemet és egy bájos lánynak a segítségével szépen lassan megszűnni látszódtak problémáim.
Emmának hívták és box edzésen futottunk össze. Látta rajtam, hogy nem vagyok rendben így mindig oda jött hozzám, hogy felajánlja a segítségét. Én ezt mindig vissza utasítottam, hisz egyedül akartam meg birkózni a démonaimmal. Nem akartam mást terhelni ezzel, főleg nem egy idegent. Viszont azért ő sem adta fel egy könnyen és ott volt nekem. Ha kellet, ha nem. Mire észre vettem, már bele lopta magát a szívembe. Új drogom lett és minden egyenesbe jött. Ott hagytam a régi bandámat, hogy még csak véletlenül se húzzanak vissza és az utolsó másfél évre össze szedtem magam az iskolában is. Új életet kezdtem és igyekeztem a jó úton maradni. Eleinte még unalmasnak tartottam az egészet, hisz új volt ez nekem és sok minden hiányzott a megszokott dolgok közül. De át lendültem a kezdeti nehézségeken és most itt vagyok ezzel a majommal.Őt kaptam meg második kliensem ként, hisz hátha én szót értek vele. Tény és való, hogy olyan mint én 10 évvel ezelőtt, de ez kicsit fura is. Mondjuk annyi könnyedség van, hogy a gondolat menete sem más. Így nem nehéz kibabrálni vele. Azt viszont nem tudom, hogy csak két percre sikerült elbambulnom, vagy Milo van lajhár üzem módban. Az órára pillantva már ideje lenne elindulni.- Kész vagy már? Indulnunk kell az istenért, hogy tudsz minden reggel órákig tartó készülődésbe feledkezni, nem hiszem el! Komolyan nem tudnál csak egy kicsit belehúzni? Mint valami lajhár...- morgom ahogy meg állok az ajtajában. Épp cipőt köt. Akkor még van esélyünk időben elindulni. Ez azért örömteli hír. Már nem is nagyon figyelem mit mond, csak felkapom a kocsi kulcsot és már ülök is befelé a járműbe. Meglepetésemre már nem soká repül is be mellé. El se hiszem, hogy ezt is megéltük. A cigivel nincs túl sok bajom, hisz néha én is rá-rá gyújtok, de azért vezetés közben nem a kedvencem. De, hogy neki is legyen legalább egy kis öröme nem említem meg.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Cassidy Hopkinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassidy Hopkinson   Cassidy Hopkinson EmptySzomb. Nov. 07, 2015 11:19 pm

Kedves Cassidy!

Hát nem lehet könnyű dolgod, egy ilyen nyakas kölyökkel, mint amilyen Milo, de remélem nem adod fel, és a saját példáddal mutatva neki utat, jó útra sikerül térítened. Vess be minden eszközt ennek érdekében, és ne hagyd hogy az ő élete rácsok mögött érjen véget.

Sajnálom ,ami az öcséddel történt, de... jó hogy kilábaltál belőle, irány a játéktér.
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
 

Cassidy Hopkinson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassidy && Milo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-