Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Chelsea Johnson EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Chelsea Johnson EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Chelsea Johnson EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Chelsea Johnson EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Chelsea Johnson EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Chelsea Johnson EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Chelsea Johnson EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Chelsea Johnson EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Chelsea Johnson EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Chelsea Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Chelsea Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Chelsea Johnson   Chelsea Johnson EmptyVas. Nov. 01, 2015 3:04 pm



Chelsea Johnson








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London. 1990.04.03.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Ápolónő

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
/-

♦Avatar♦
Blanca Suarez

Külső és belső


Amikor rám nézel az első benyomásod, hogy olyan vagyok, akár egy baba. Hatalmas barna szemek, sötét haj, ami dúsan körül veszi az arcomat és telt ajkak, amik kihangsúlyoznak minden egyes apró részletet. Szeretem magam sminkelni, persze az Akadémián azért nem jelenek meg agyon vakolva. Alacsonyságom olyan érzés kelt benned, mintha egy kobolddal beszélgetnél. Mivel alig érem el a százötvenhat centit. Igen, ez halál komoly, akkora vagyok, mint egy jól megtermett óvódás. Amúgy egy elég idegesítő és tudálékos nőszemély vagyok, nem szeretem azokat, akik megkérdőjelezik a tudásomat. Szeretem kihasználni a férfi nemet, de azért vannak elveim.
Ami még talán szemet szúr, hogy a bőröm nem épp fehér, ez annak is az, az oka, hogy az apám marokkói, az anyám pedig angol. Szép párosítás, tudom. Nem mondanám magam kiállhatatlannak, de azért szeretem, ha igazam van. Küzdök azért amit szeretek és ha ez azzal is jár, hogy megbántok másokat legyen. Elég akaratos vagyok, főleg ha az érdekem is fűződik hozzá.

Előtörténet


Mindössze hatéves voltam, mikor a szüleim autóbalesetben meghaltak, anyám nővéréhez költöztettek, ő volt a legközelebb élő rokon, aki megfelelt minden kitételnek. Amit áldottam is, nem volt kedvem a részeges nagymamához kerülni. A nénikém gazdag emberhez ment hozzá, így természetesen nem szenvedett hiányt semmiben sem. Brittany két évvel volt csupán fiatalabb nálam, de felfogta már akkor is, hogy sose fog betoppanni anyukám az ajtón, hogy haza vigyen. Rengetegszer sikítva ébredtem, mert nem bírtam feldolgozni a történteket. Ha belegondolok, én hatévesen nőttem fel, elvesztettem a szüleimet. Ami egyenlő volt azzal, hogy egyedül kell megbirkóznom mindennel. Hiába volt ott Britt, még is egyedül akartam elérni minden sikert, hiszen azt akartam, hogy anya büszke legyen rám, apával együtt véve.
Emlékszem. Emlékszem mikor a temetésre kellet menni. Mindenki úgy nézett rám, mint ha én is meghaltam volna. A rengeteg szánakozó szem, akik összesúgtak mögöttem, hogy miféle ember fog válni belőlem, mennyire vagyok szerencsétlen. Ez meg fog viselni és egy lelkileg sérült lány leszek. A nénikém közelebb vont magához, én pedig készségesen simultam a derekához. Britt az apja karjába ült és próbált biztatóan rám mosolyogni, hogy ne foglalkozzak velük. Hogy foghatja fel egy négy éve, hogy mi zajlik itt? Hogy lehet, hogy egy négy éves kislány akar belém lelket önteni? Elképzelhetetlen.
Aztán jöttek a koporsók, szépen lassan, két hideg fából összeeszkábált börtön, amiben anya és apa volt. A könnyeim feltörtek. Szipogva bújtam még közelebb az oltalmazó karokhoz és a könnyeim már eláztatták a selyem anyagot, amibe belebújt a temetés kedvéért. Csitított és próbált nyugtatni, ám mikor a föld került rájuk kiszabadultam a karjaiból és a föld kupacra kezdtem eszeveszett sírásba.
- Anya! Apa! Nem hagyhattok itt, nem lehettek önzőek! – sírtam, szinte öklendeztem, ahogy a könnyeim marták az arcomat, égetett, szúrt. Minden, amit el tudsz képzelni. Olyan volt, mintha kiszakadt volna egy hatalmas darab belőlem. Nem kapkodtam levegőt, és ha már levegőről beszélünk. Az megfagyott, mindenki meghűlve nézett rám. Mit is vártam, hogy anyáék elősétálnak a sírok között és haza megyeink, leülünk müzlit enni, mintha semmi nem történt volna? Nem így lett, a nénikém felkarolt és elvitt, pár hétig senkivel nem voltam hajlandó beszélni. Csak a szobámba annyit ettem, hogy ne kelljen kórházba mennem. De mit várunk egy hatéves kislánytól? A lelkem sötét volt, ahogy próbáltam kiszabadulni ebből a rettenetes sötétségből, ami körbe ölelt, annál mélyebbre zuhantam benne. Nem tudtam aludni. Az évek múltak, én pedig elhatároztam, hogy megpróbálok olyanokat megmenteni, mint a szüleim. Olyan lenni, mint aki nincs több. Orvos lettem, traumatológus, akihez első ízben próbál segíteni a balesetet szenvedőknek. Ha apáék megfelelő ellátást kaptak volna, talán máig élnek. Ha jön egy autóbalesetes, a lelkemet kiteszem, hogy megmentsem, mert mi van, ha neki is van egy hatéves kislánya, akit várja haza az aznapi meglepetés rajzával? Nem engedhetem meg, hogy még egy gyermek, szülők nélkül nőjön fel és átéljen ekkora traumát. Ha rajtam múlik nem fog senki árván maradni. Ez lett a szenvedélyem és egyben az életem is. Ide költöztem a mindig borongós Londonba, hogy új életet kezdjek, hogy más legyek, de a múltam egy része természetesen nem fog eltűnni. Mert akkor is hiányzik az egyik felem, a családom.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Chelsea Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chelsea Johnson   Chelsea Johnson EmptyPént. Nov. 06, 2015 1:16 am

Üdvözöllek Chelsea!

Nagyon szomorú, ami veled történt, de tartsa benned a lelket, hogy neked köszönhetően sok 100 másik ember élhet tovább egy nagy baleset után!
Sajnálom, hogy így kellett felnőnöd, de hogy valamivel kicsit vidítsalak, elfogadlak! Smile
Foglalj avatart, aztán játszhatsz is! Smile
Kellemes időtöltést!

Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Chelsea Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Archivum :: Archivum-