Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexia Bella Tabak
Alexia Bella Tabak
Csatlakozott :
2015. Oct. 29.
Életkor :
34
Hozzászólások száma :
20
Tartózkodási hely :
A lépcső alatti gardróbban
Humor :
Van vagy nem az a kérdés?!
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- Empty
TémanyitásTárgy: Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta-   Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyCsüt. Okt. 29, 2015 12:43 pm



ALEXIA BELLA TABAK








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Ausztria, Klagenfurt; 1990.01.21.

♦Csoport♦
Személyzet

♦Foglalkozás♦
Lovasterapeuta

♦Évfolyam♦

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Charlotte Wessels

Külső és belső


Szeme: Zöld szemek, hangulatfüggő pillantás
Haja: Vörös hosszú hullámos haj, amit legtöbbször kiengedve hord.
Érdekesség: orr piercing
Alkata: Karcsú de izmos
Ruházat: Alexia az extrémebb ruhákért van oda, de alkalomhoz illően fel tud öltözni. Lovagláshoz viszont az őz barna ruháit használja amiket persze méreg drágán vett.
Jellem: Sokáig híres voltam arról, hogy segítőkész vagyok, persze nem olyan áldott jó leányzó mint mások, de csak hat fiú érne fel velem ha valami rosszaságon töröm a fejem. Nem mondanám hogy nagyon akaratos vagyok, de amit nagyon akarok, azt el szoktam érni, még ha időbe telik is, bár ennek ellenére hogy kitartó vagyok inkább visszahúzódó, és nem keresem a feltűnést. A látszattal ellentétben, nem hagyom magam befolyásolni, bármennyire is úgy tűnik. Ki nem állhatom a kétszínű embereket, ezért kerülöm is őket, és azt a kevés barátomat ami van, nagyon is megválogatom, nem akarok csalódni bennük. Ha egy kicsit is jobban megismersz, akkor rájöhetsz arra is, hogy van pár dolog, amiből nem engedek, és amit mindenáron megvédek. Ha olyasvalamit mondasz, ami a lelkem mélyébe szúr, akkor könnyen felkapom a vizet, és idegességemben támadok. Nem vagyok valami közösségi ember, és egy kicsit tömeg iszonyom is van. Ritkán állok szóba ismeretlenekkel, és ha mégis leszólít egy olyan alak, akivel inkább nem beszélnék, mert ijesztő vagy csak a frászt hozza rám, akkor egyszerűen visszavonulót fújok, és pár rövid udvarias, mégis betanult mondattal kimentem magam. Ritkán kerülök bajba, mert kerülöm azt, viszont mégis megtalál engem, de olyankor az adrenalin és idegesség rásegít egy picit, és kimentem magam. Nem tudom hogyan, mindig a helyzethez mértek próbálok menekülő utat találni.

Előtörténet


Klagenfurt mindig csodás, ha tél ha nyár van, a Wörthersee partján fekvő város Ausztria legkedveltebb turista helye. Ide születtem én sok évvel ez előtt. Még lábra sem álltam, de már tudtam, hogy mi az a ló, ugyanis édesapámnak volt egy pici tenyész istállója. Amikor elég idős lettem és a szüleim megengedték megtanultam lovagolni, az iskolán kívül otthon gyakorolhattam, hiszen az anyukám kiváló zsoké volt és néha még akkor is versenyzett mikor már nem csak a csattogós lepke volt a kedvenc játékom. Ugyanakkor ez okozta a hatalmas változást is az életemben, amikor anya az utolsó versenyén felbukott Viharral és örökre a tolószékhez ragadt. Az ő lovak iránti szeretete nem tört ugyan meg, de az enyém igen, én a csődört okoltam amiért anya beteg lett, tizenkét éves voltam, nehezen tudták megmagyarázni, hogy ez bárkivel előfordulhatott volna. Természetesen megmakacsoltam magam vissza akartam kapni az én életerős anyukámat, az udvarra már csak akkor mentem ki, amikor nagyon muszáj volt, beköltöztem a szobámba és véletlenül sem voltam hajlandó nyitni a világ felé. A lovak iránti vonzalmam azóta visszatért, de a bizonytalanságom az emberek felé megmaradt. Ugyanis még abban az évben született az istállónknak egy nagyon beteg, de gyönyörű szép kanca csikó. Anya azt tanácsolta, hogy adjak én nevet a csöppségnek, tudtam, hogy segíteni akar, napok múlva persze le is mentem az istállóba megnézni a pöttömöt. Egy igen sovány fríz csikó látványa tárult fiatal szemeim elé. Anya és apa az irodában beszélgettek, így nem akartam zavarni, egy kérdést sem akartam feltenni, percek múlva már a bokszban voltam. Tudtam, hogy a kanca nem éppen barátságos épp hogy megengedi apának meg az orvosnak, hogy bemenjenek, de most rajtam volt a sor. Hajnal igazából csak egyet prüszkölt, aztán a reggeli zabra figyelt míg én a csikóhoz léptem, először a pici fehér csillag vonta el a figyelmem a homlokán, sötét szőrén csak úgy világított a fehér folt, aztán a szemeibe néztem és ott minden megváltozott. Az a kis ártatlan beteg paci bármit megtett volna azért, hogy egy kicsit is szeressék, én pedig nem voltam rest mellé lépni és egy hatalmas cuppanóssal köszönteni. A csikó erre felnyihogott, böködni kezdte a tenyerem és vidáman az anyjához lépdelt és enni kezdett. Anyáék persze ekkor értek a bokszhoz, én pedig vidáman közölte, hogy Ajándék lesz a pöttöm neve. Ezután minden nap lementem hogy lássam hogy érzi magát a kiscsikó. Míg az én lovakba vetett bizalmam visszatérni látszott, addig Ajándék is szépen gyarapodott. Mintha meggyógyítottuk volna egymást. Azóta ő az én lovam a díjlovagló társam és a legjobb tanítóm. Jelentkeztem egy olyan iskolába ahol ki lehet tanulni a lovasterapeuta szakágat. Az elmélet már megvan, de gyakorlatot nagyon nehezen lehet szerezni ha nem vesznek fel dolgozni. Az elmúlt évben egy lovas bemutatón voltam Londonban, ott ismerkedtem meg egy férfival, érdekelte hogy mit tudok, persze még csak elméleti szinten és ezt el is mondtam neki, beszélgettünk a lóérzékről is, hogy a lovak megérzik a rosszat és a jót egyaránt, nagyon hasonló ízlésünk volt a témával kapcsolatban, ám még mindig munka és gyakorlat nélkül álltam a világban, pedig a záróvizsgámhoz szükségem volt minimum egy év külső gyakorlatra. A férfi felajánlotta, hogy beszél a testvérével és mehetnék hozzájuk dolgozni, felvillanyozott a hír. Egy hét múlva jött is a levél, pontos címmel, már csak csomagolnom kellett hogy a Rodeó Ranch-on töltsem a további életem, ahol remélem sok gyerekkel szerettethetem meg a lovakat. A ló gyógyír a léleknek ezt mindenkinek tudnia kell.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta-   Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta- EmptyCsüt. Okt. 29, 2015 4:31 pm

Kedves Alexia!

Nagyon örvendek hogy megérkeztél, nagy szükség lesz itt a lovas terapeutára, ahogy elnézem jelenleg a fórum összetételét Smile

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
 

Alexia Bella Tabak -lovasterapeuta-

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-