Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Pyper O'Neal EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Pyper O'Neal EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Pyper O'Neal EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Pyper O'Neal EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Pyper O'Neal EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Pyper O'Neal EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Pyper O'Neal EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Pyper O'Neal EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Pyper O'Neal EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Pyper O'Neal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pyper O'Neal
Pyper O'Neal
Csatlakozott :
2015. Oct. 28.
Életkor :
35
Hozzászólások száma :
11
Tartózkodási hely :
London, Anglia
Pyper O'Neal Empty
TémanyitásTárgy: Pyper O'Neal   Pyper O'Neal EmptySzer. Okt. 28, 2015 4:05 pm



Pyper O'Neal








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Denver, Colorado 1988. 11. 27.

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Rezidens, London Bridge Hospital

♦Avatar♦
Nina Dobrev

Külső és belső


Néhány éve még gondtalan voltam, jókedvű, energikus, boldog, ma már inkább csak gondterhes, stresszes, szétszórt. Nem akartam ilyenné válni, sosem akartam volna, de az élet nem kívánságműsor, számomra pedig úgy látszik ezt dobta a gép, egy megpróbáltatásokkal teli életet, de vajon elég akaraterőt és kitartást is adtak hozzá? Na, ebben már egyáltalán nem vagyok biztos, mégsem adom fel, mert nem tehetem meg. Valahol mélyen eddig még hiszek abban, hogy egyszer még lehetek boldog, hogy ennek is vége lesz egyszer. Mindig is nyitott voltam a világ felé, szerettem új dolgokat kipróbálni, belevágni az ismeretlenbe, nagy valószínűséggel ez is lett a vesztem, de próbálok nem a múltra, nem visszanézni, mert a múltban nem lehet élni, a múlttal csak gyötörni tudjuk magunkat, az pedig szörnyen keserű érzés. Mindig igyekszem összeszedett lenni, hogy amikor a kislányom rám néz ne azt lássa, hogy teljesen szétestem és fogalmam sincs leszek-e még valaha a régi önmagam, aki voltam, aki szerettem lenni és aki újra szeretnék. Hogy Ő milyen volt? Elmondom... Ambiciózus nő voltam, aki mindig mindent jól csinált, aki mindig egy lépéssel önmaga előtt járt, aki pontosan tudta mit akar, akaratos és hajthatatlan, szenvedélyes bármit csinál... Ez volt az a pont az életemben, amikor minden annyira tökéletes volt. Én irányítottam az életem. Sosem hittem volna, hogy egyetlen rossz döntés mindent romba dönthet. Úgy érzem kihasználtak, pedig talán nincs így. De az az, ami a leginkább számít most. Az én döntésem volt, ami nem volt más, mint egy pillanatnyi gyengeség, ami úgy érzem mindent elvett Tőlem és ezt aligha fogom valaha is elfelejteni vagy megbocsájtani magamnak.  

Előtörténet


Hosszú percekig feküdtem behunyt szemmel, bár nem nyitottam ki a szemem és nem fordultam oldalra, de éreztem, hogy egyedül vagyok, mégsem akartam még felkelni, pedig egyre inkább úgy éreztem kilyukad a gyomrom az éhségtől, ami nem is meglepő, azok után, hogy az utóbbi egy napban semmi sem maradt bennem, még a kávé sem, nemhogy bármi étel. Körülbelül húsz percet szenvedhettem még, mire hangokat hallottam odakintről. Nagy nehezen felküzdöttem magam ülőhelyzetben az ágyon, van egy olyan érzésem, hogy ez sem az én napom lesz. Pocsékul érzem magam még mindig és szerintem nagyjából úgy is festhetek. Pillanatnyilag lehetségesnek tartom még azt is, hogy egy remegő nyárfalevélben több stabilitás van, mint jelenleg bennem.
- Jó reggelt. - Erőltettem magamra egy halvány mosolyt dacára, hogy iszonyat vacakul vagyok és szerintem ez látszik is. Momentán bármit megadnék egy kávéért meg valami reggeliért, bár nem is szoktam reggelizni, de most éhes vagyok.
- Jó reggelt... - Mosolyodott el halványan. - Hoztam neked pár ruhát és... Szeretném, ha ezt megcsinálnád. - Nyomott a kezembe egy terhességi tesztet. Még ahhoz is erőtlennek éreztem magam, hogy tiltakozni kezdjek. Érthető. Tisztázni akarja a helyzetet.
Keserűen húztam el a szám és vettem el Tőle a tesztet. Hát valami ehetőnek jobban örültem volna, de még csak nem is reménykedtem benne, hogy felfogok ébredni és kiderül, hogy mindez, ez az egész csak egy rossz álom volt, de nem, nem az. Felkeltem, hogy kipakoljak a táskából, legalább áttudok öltözni rendesen, most még az se érdekelt, hogy ezek szerint volt a lakásomon és turkált a táskámban, tipikus nőhöz méltóan erre általában nagyon allergiás vagyok. De most valahogy ez tűnik a legkisebb problémámnak.
Akarok gyereket, persze, hogy akarok. Csak nem így és nem most és azt sem tudom, hogy készen állok-e rá, mármint egy gyerekere nem lehet felkészülni, de valahogy úgy képzeltem el ezt az egészet, hogy örülni fogok, örülni fogunk mindketten és ez lesz az egyik legboldogabb pillanat az életemben, de ez nem így van, nagyon nem így érzem, inkább ez az egyik leggondterhesebb pillanata az életemnek, amikor is gőzöm sincs mihez fogok kezdeni.
Összeszedtem pár cuccot, amivel bevonultam a fürdőbe. Hihetetlenül jó érzés volt lezuhanyozni, annyira nyúzottnak és mosottnak érzem magam. Hosszú másodpercekig csak bámultam a dobozra majd essünk túl rajta minél előbb alapon megcsináltam. Bár még sosem voltam terhes és még sosem csináltam ilyen tesztet tudom hogy kell és azt is, hogy nagyon hosszú idegőrlő tíz-tizenöt perc fog következni. Addig is amíg vártam felöltöztem majd idegenességemben fel-alá kezdtem el járkálni a fürdőszobában. Pontosan tudom, hogy a negatív tévedhet, de a pozitív nem. A pozitív az pozitív.
- Pyper, mondj már valamit... Mi van?! - Szótlanul toltam elé a tesztet, amin kiválóan látható a második csík is, ami egyértelműen pozitív, bár ha szeretné még egy hétig minden reggel csinálhatok egyet, de akkor is azok is pozitívak lesznek. - Ez....ez.... Rohadt életbe!
- Pozitív. - Ez pozitív. Mondtam ki helyette. - Gondolom nem kell mondanom, hogy a negatív az nem biztos, de a pozitív... Az igen. Aiden, terhes vagyok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Pyper O'Neal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pyper O'Neal   Pyper O'Neal EmptyCsüt. Okt. 29, 2015 4:35 pm

Kedves Pyper!

Való igaz, ami pozitív az pozitív, remélem az életed is lassan az lesz ha már Max annyira várt, remélem alaposan felbolygatjátok egymás életét!

Elfogadlak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
 

Pyper O'Neal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-