Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Dr. Maxwell Grant EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Dr. Maxwell Grant EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Dr. Maxwell Grant EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Dr. Maxwell Grant EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Dr. Maxwell Grant EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Dr. Maxwell Grant EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Dr. Maxwell Grant EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Dr. Maxwell Grant EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Dr. Maxwell Grant EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Dr. Maxwell Grant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Maxwell Grant
Maxwell Grant
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
40
Hozzászólások száma :
51
Tartózkodási hely :
A bőrömben jobbára.
Humor :
akad
Dr. Maxwell Grant Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Maxwell Grant   Dr. Maxwell Grant EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:39 pm



Dr. Maxwell Grant










Adatok


♦Születési hely, idő♦
USA; Oregon; Portland
1983. 06. 10.

♦Csoport♦
Személyzet

♦Foglalkozás♦
Állatorvos

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-
♦Avatar♦
Ian Somerhalder

Külső és belső


Mindenki méltán kedvelt állatorvosa eme ifjú titán, kinek haja dús,  (néha a borostája is szakállba csap át, de azt machetével ritkítja) szeme szikrázó, alkata pedig még sportosnak is mondható. Tekintetében örökké valami féle huncut fény csillog, jelezve szenvedélyes, mégis odaadó természetét. Kitűnő megfigyelő, ráadásul idegesítően gyorsan képes tanulni. A maga módján, még jó partinak is számíthatna, ha negatívumai nem lennének annyira idegesítőek. Merthogy vannak. Nem kevés és még csak nem is elhanyagolható bakit rejt ez a penge eszű suttogó. Ért az állatokhoz, ezt vitatni sem érdemes. De az emberek! Azokkal valahogy mindig is hadilábon állt. Kedves és türelmes, tud lenni, ha akar. De lényegében elég sűrűn karcos a stílusa. Nyers és kissé talán kötekedő. Ha nem lenne a kisfiús mosolya és értékelhető humora, bizonyára sokan elkerülnék. Így is akad, aki ezt teszi, míg mások szerint, épp szeszélyessége a vonzereje. Kiszámíthatatlan, de jó barát, legalábbis igyekszik az lenni. Komoly és felelősségteljes, ha munkáról van szó, viszont a szabadidejében, sűrűn elszalad vele a ló és sajnos nem szó szerint. Egyelőre csupán egy nő van az életében, akiért lehozná a csillagokat is, ha az lehetséges lenne. Az édesanyja! Gondolhatjátok ti, de jó nagyot tévedtek! Ez a hölgy ugyanis az egyetlen kishúga, aki születése óta Max gyengéje. Ő képes kicsalni a benne szunnyadó végtelenül türelmes és kedves, védelmező férfit. És épp ennyire tudja kiborítani is egy pillanat alatt. Lássuk be, állatorvosunk eléggé kettős mércén nézi a dolgokat. Kedvére legelteti szemét az alul öltözött hölgyeken, de amikor a húga húz fel olyan rongyokat, az már mindjárt felér számára egy harakirivel. Igyekszik nem beleszólni a lány életébe, főleg azért, mert már épp elégszer beszélte rongyosra a száját. Sajnos még így is sokszor jut el a türelme mezsgyéjére, ahonnan már csak egy hajszál választja el a nagy jelenettől. Márpedig, ha Max begurul, akkor ott már tényleg baj van. Negatívumai közé sorolhatjuk, ritka, de robbanásszerű dührohamait. Persze ezek nem mindennaposak, nem is olyan könnyű előhívni őket, de néha, akad olyan személy, akinek sikerül. Jobb nem takargatni, töltött már éjszakát előzetesben a rácsok mögött, testi sértés elkövetése miatt. Védelmére szóljon, hogy nőt még soha sem bántott, ellenére az, hogy ha begurul, magától szinte képtelen leállni. Őt eltántorítani dühe forrásától, több emberes feladat. Mindent egybe vetve, mégis jó embernek mondanám. A nők! Nos, ezt a témát szívem szerint kerülném vele kapcsolatban. Merthogy vannak, voltak és talán lesznek is. Nőfaló? Egyáltalán nem! Sokszor félreérthető, inkább fogalmazzunk így. Kevesen tudják, de eddigi 32 éve alatt, egyszer már majdnem nősülésre adta a fejét. Aztán meggondolta magát, mikor a nagy Ő, valaki mást is testi örömökben részesített. Ez a csalódás még azóta is szálkaként tanyázik a szívében. Nehezen bízik meg a szebbik nemben, de szívesen tölti velük az idejét. Egyáltalán nem ellenezne egy komolyabb kapcsolatot, csakhogy ahhoz olyan nő kell, aki képes őt kiismerni és elviselni. Egy hófehér holló! Ritka madár, de talán egyszer pont egy ilyenbe botlik majd.

Előtörténet


Fásultan indítom be a nem csak vadonat új illatú, de alapjában véve,  pár órája vásárolt Range Roverem. Egyszerű, fekete darab, méregdrága, de nem hivalkodó. Terepre termett, ez a lényeg, hisz én soha sem kíméltem az épp aktuális járgányom. Ezért kellett két hete búcsút vennem az előzőtől.  Kevesekkel történik olyan, mint velem, de én legalább elmondhatom, hogy autóval együtt öklelt fel egy termetes bika. Hatalmas borulás és totálkár lett a vége. Bár ez lenne az egyetlen hasonló sztorim, de van még jó pár hihetetlen, vagy épp mulatságos történet a tarsolyomban. Kergetett meg már birka falka és gyöngykakas is csípett a farpofámba.  Voltam katona, de nem ott szereztem a bőrömön megbújó apró sérüléseket. Ezek a gyakorlat, majd a kemény, de élvezetes munkanapok emlékeiként maradtak rajtam. Sokszor morgolódom, de imádom a munkám minden percét. A papírmunkát azért kevésbé, de azt is elviselem. Gyerekkoromban még kommandós akartam lenni, végül az állatok iránti szeretetem legyőzte ezt az álmot. Most is épp ez miatt koptatom az országutat. Másfél hetes szabadságom Londonban, majd a nagyszüleimnél Oregonban töltöttem, de vár vissza a munka a Rodeó Ranchon. Nem olyan régóta állok a szolgálatukra úgymond, de mostanra mégis elég otthonosan mozgok náluk. Ráadásul, így a húgom közelében lehetek, ami így, megint csak egy jó pont. Hála nagyapának, akár saját rendelőt is nyithatnék, de nem érzem még a letelepedés iránti sóvárgást.  Még nem találtam meg a helyem a világban, de jelenleg, épp elég jó a Ranchon is nekem.  Imádom a természet közeli életet, az anyámtól távolit meg még inkább. Jó asszony ő, de abból a minden lében kanál fajtából. Szeretem, mint a festményeket. Távolról, be ne piszkoljanak. A gyerekkorom unalmasan ideális volt. Akkoriban még tetszett is, hogy anyám körbe rajong. Aztán beléptem a kamaszkorba, de ő továbbra sem változott semmit sem. Én igen! Kellett a távolság, azóta döcögős a viszonyunk.  Szerencsére apa képes kezelni a ház nagyságos asszonyát, ezzel elég nagy terhet vesz le a vállamról. Egy újabb kanyar után ráfekszem a dudára.
-Indulj már te agyalágyult! – Kedveskedve kiüvöltök az ablakon, mire végre elindul a sor ismét.
Már legalább hatszor hívtak, ezért is indultam el előbb a kelleténél. Mintha más állatorvos nem lenne a világon. Duzzogós arcot vágok, de ha őszinte akarok lenni magamhoz, be kell látnom, hogy kedvemre van ez a dolog. Szeretek fontosnak tűnni, még ha nem is vagyok az. Ezért is vállalok még a szabadságom alatt is fusi munkát. Na meg ezért járok ki a városba is „kontárkodni”.  Meg kocsmázni! Ez az időtöltés is fontos eleme a hétköznapjaimnak. Ebben rend szerint, társam is akad. Ha már a nők terén nincs szerencsém mostanában. A mostanában értsd úgy, hogy bő öt éve. 25 voltam, mikor a majdnem menyasszonyom bemutatta lélegzet elállító lepedő akrobata gyakorlatát egy közös ismerősünk segítségével. Nem voltam lenyűgözve, de az a kép az íriszeimbe égett. Nem tudom elfelejteni, ezért is vagyok bizalmatlan a kapcsolatok terén.  Ez határozottan nem azt jelenti, hogy nem is próbálkozok. Elég sok félreértésem is akad ebből. Sokan azt hiszik, nőfalónak képzelem magam. Az, hogy néha összejön egy menet, aztán mégsem lesz semmi a dologból, legtöbbször nem is rajtam múlik. Még pár fiatalabb lánykával is összehoztak pár pletykában. Pedig ezeknek aztán tényleg nagyon ritkán van alapja. De higgyen mindenki, amit akar! Ismét csörög a telefon. Lisa kitartó, de hiába hívogat ötpercenként, akkor sem tudok repülni. Legszívesebben ezt fennhangon a tudtára is adnám, de megértem az idegességét. Már előre tudtuk, hogy nehéz ellés lesz, de azt hittem, visszaérek addigra. Most viszont úgy tűnik, hogy jó, ha a közepére beesek. A gázra lépek, kissé átlépve a megengedett sebességet. Csak a kocsi maradjon egyben, ha ezt is tönkre zúzom, azt már az én pénztárcám is megsínyli majd. Nincsenek anyagi gondjaim, vagyis, nagyon jól állok ezen a téren, de nem kenyerem a felesleges költekezés. Hirtelen veszem be az előttem álló kanyart, mire hangos visítozás a válasz.
-Rossssz fiú! Rossz Fiúúúú! – A hatalmas, élénk színekben pompázó új barátom oltogat éppen egy kalickából. Kidobták a régi gazdái és bevallom, megsajnáltam. Fogalmam sincs még arról, hogy mit kezdek vele, ezek után. Túl szókimondó!
-Pofa be tollgombóc! –Rámordulok, hiába tartom szórakoztatónak a madarat. Eddig legalább aludt és nyugton hagyott a gondolataimmal. Mindegy, jó negyed óra múlva, úgyis haza érek.
-Szexi éhes! Éhes! ÉHEEEEEES! – Rikácsol fennhangon, meg-megrázva a tollazatát. Mintha csak direkt akarná húzni az idegeimet.
-Eladlak egy fasírtgyárosnak, ha nem viselkedsz! És találj ki más nevet magadnak! A szexi nem név! – Egy madárral morgolódom. Konkrétan meghülyültem, vagy csak az Oregonban töltött idő hatott így rám. Megkönnyebbült sóhaj tör fel belőlem, amint ráfordulok a Ranch felé vezető útra. Végre újra itt!

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Dr. Maxwell Grant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Maxwell Grant   Dr. Maxwell Grant EmptyHétf. Okt. 26, 2015 1:20 pm

Nos hát kedves doktor mit is mondhatnék? Örülök hogy visszatérsz a Ranch-ra ahol szükség van rád mindig, bár néha lássuk be nem csak négylábú állatokkal... khm.

Szóval a történeted nagyon tetszett a jellem terjengős volt, de úgy érzem mindent belevettél, és ejj az ta rosszfiús mindened! Smile

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
 

Dr. Maxwell Grant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-