Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Mr. McAvoy EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Mr. McAvoy EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Mr. McAvoy EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Mr. McAvoy EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Mr. McAvoy EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Mr. McAvoy EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Mr. McAvoy EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Mr. McAvoy EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Mr. McAvoy EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Mr. McAvoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James McAvoy
James McAvoy
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
50
Hozzászólások száma :
47
Hobbi :
gitározás
Tartózkodási hely :
valahol a ranch-on
Humor :
talán még csurran-cseppen
Mr. McAvoy Empty
TémanyitásTárgy: Mr. McAvoy   Mr. McAvoy EmptyVas. Okt. 25, 2015 7:39 pm



James McAvoy








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London; 1974. január 7.

♦Csoport♦
Személyzet

♦Foglalkozás♦
istállómester

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

Külső és belső


Valamikor a húszas éveimben úgy írtak volna le; „a bolond”. Ennek oka pedig nagyon egyszerű. Kiszámíthatatlan és meglehetősen szórakozott jellemmel bírtam. Imádtam komolytalanul venni a dolgokat. A többi lovas sosem kedvelt. Enyhe beképzeltséggel rendelkeztem, ám nem abból a sznob fajtából, akinek csak a márkás lótakaró és a friss, illatos széna kell. Nem ám! Tudtam, hogy jobb vagyok náluk és ez bosszantotta őket. Na meg az, hogy igazam is volt. Sorra nyertem meg a versenyeket egészen 28-34ig. Hat olyan esztendő, amikor a bírák és szervezők rettegtek a felbukkanásomtól. Éppen ezért igyekeztek minden apróságba belekötni, hogy diszkvalifikálhassanak. Nem jött össze. Imádtam borsot törni mások orra alá, a magam 176 centis japán származásommal, valamint a mai napig teljesen egyedülálló öltözködési stílusommal. Egyszer egy lány összebarátkozott velem, mert azt hitte én is nő vagyok. Mikor egy versenyen rájött, hogy még sem… megcsókolt. A legfurcsább az egészben az időzítés. Pár nappal később a szülei nyomására az államokba költözött. Sosem láttam többet. Imádom a zenét és az állatokkal töltött minden egyes percet. A lovak szerelmese vagyok. Minden tőlem telhetőt megtanultam róluk. Önerőből dolgoztam, mely mutatja mennyire szorgalmas és kitartó is vagyok. Ez a tulajdonságom nem változott. Enyhe maximalistasággal bírok ha az állatokról van szó. Sosem hanyagolom el őket. Inkább mondok nemet a főnökömnek, fordítok hátat a szabályoknak, de akkor sem hagyom, hogy ezen nemes lényeknek legyen hátránya. Az évek előre haladtával változtam. Ma már zárkózottabb vagyok. Sokkal kevesebbet beszélek és jobb szeretek a munkámnak és magányomnak élni, mint sem a nagyvilág előtt kitárni a karomat és azt mondani: gyere! Mindettől függetlenül az a játékos, fiatal énem még ott lapul valahol.

Előtörténet


Gyorstalpaló McAvoy életéből: Japán származású férfi vagyok, de Spanyolországban nevelkedtem, miután négy éves koromban Londonból oda költöztünk. Több nyelven beszélek és remekül gitározok. Egyedül tanultam meg lovagolni. Első lovam egy lopott csikó volt. Mindig átszöktem arra a farmra, hogy játszhassam vele, míg egy napon el nem kötöttem. Tizennyolc évesen az ember nem nagyon foglalkozik a következményekkel. Mire minden kiderült, már a huszonkettőt is betöltöttem. Remek vérvonalból származó Paso fino pejem igazi jó barátommá vált. A tulajdonos végül utolért bennünket és kedvencemet a vágóhídra vitette, mert az makacsul nem akart engedelmeskedni másnak. Jól betanítottam, és ez a vesztét is okozta. Teljesen magam alá kerültem. A börtönben töltött évek nem segítettek rajtam. Mélyebbre zuhanva vártam a csodára, míg szabadulásom napján valamiféle isteni csoda jóvoltából egy ló árverésre nem tévedtem. Akkor láttam meg azt a fiatal állatot, amelybe rögtön beleszerettem. Ő az én Bolygó Hollandi-m.
Csalások, kalandok és James féle komolytalansággal teli úton szereztem meg az ifjú quarter mént. Ma is emlékszem arra a napra. Minden egyes együtt töltött pillanatra. Ő volt az, kivel végül versenyekre indulhattam és aki segített alvilági életemen. Míg egy napon… életem második fekete napján baleset nem ért minket az egyik versenyen. Bolygó Hollandi – röviden csak Bolygó – lába megsérült. Együtt estünk pofára. Szerencsére mindketten túléltük, de ő… soha többet nem ülhet lovas a hátára. Hátunk mögött nevető vetélytársaink arcán láttam, közük lehet hozzá. Bosszúra még sem esküdtem fel. Az Úr félszemmel figyel reám, mert akkor, az nap találkoztam Mr. Bowman-el. Azzal a férfival, ki megengedte, hogy birtokára menjek. És azóta is itt élek lovaimmal. Igen, azóta már kettő is van. Tisztán emlékszem arra a napra, amikor őt kaptam… ajándékba. Lassan visszavonultam. Megkomolyodtam, és a ranch egyik tanára lettem. Kivételes módszereim nem tetszett a többi dolgozónak. Eleve nem kedveltek, így csak kapóra jött nekik, hogy néhány évvel később alaposan összevesztem az igazgatóval. Úgy, ahogy még azelőtt soha. Miután kitanultam az állatorvosit és még sok egyéb tudást is elsajátítottam, Mr. Bowman inkább a tapasztalatlanabb állatorvosra hallgatott egy napon, mintsem rám. Miután pár diák rajta kapott, hogy mégis megpróbálok segíteni az egyik legjobb sport lónak, aki beteg volt, így a tulaj haragra gerjedve megtiltott nekem majdnem mindent. Akkor tájt sok időt töltöttem saját házamban, amit az erdő szélére épített nekem Alex, mondván, ha itt akar tartani akkor én nem fogok a kollégiumban aludni. A város pedig messze van egy 24 órás ügyeletben lévő dolgozónak. Rövidre fogva a történetet, a ló végül elpusztult. Nagyot bukott rajta az a férfi, akit ma is tisztelek, valamint, haveromnak tartok. Nem tudom miért, de bocsánatot személyesen sosem kért tőlem. Még az istálló bokszainak takarítását is alig engedte meg miután lefokozott. Pár nappal később… elhunyt.
Halálát követő második napon egy furgon érkezett. A mögötte lévő utánfutón egy négy éves andalúz figyelt kifelé. Értetlenül pislogtam ki az istálló ajtaja mögül, hiszen engem kerestek. Még a végrendeletben is benne szerepelt, hogy én legyen az istállómester, valamint ezt a lovat a ranch egykori tulajdonosa nekem vette ajándékba. Tisztelete és bocsánata jeleként. Nem utasíthattam vissza a játékos, vidám csődört, aki imád gitárjátékomra ugrálni és szemtelenül viselkedni. Persze, mindent csak a játék jegyében.
Így esett meg, hogy én vagyok az a régi dolgozó, aki 24 órás ügyeletben bármikor kész a lovakkal foglalkozni. Aki, minimális kapcsolatot ápol mindenki mással, ki két lábon jár. Jobb szeretek fantom módjára mozogni a birtok területén, miközben örök helyem lesz itt a Papa jóvoltából. Köszönöm neki, hogy Puzzle lovam segítségével ismét lovagolhatok! Továbbá, minden mást! Köszönöm, Alexander! - ez volt az én összefoglalóm. Elvárom, hogy magázódjunk!
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Mr. McAvoy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. McAvoy   Mr. McAvoy EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:52 pm

Üdvözöllek Mr. McAvoy!

Örülök, hogy kalandos életed végül a Rodeó Ranchon kötött ki és állapodott meg. Apám jó emberismerő volt, tudta, hogy kiket engedhet az istállójába és kiket kell távol tartania. Éppen ezért én is mindig tiszteltelek és sosem volt bennem semmi félelem, hogy esetleg te kerülsz majd az akadémia igazgatói székébe helyettem.
Örülök, hogy itt nekünk, mint istállómester, a tudásod szintúgy nagyon tisztelem!
Az írásod is szuper lett, semmibe nem tudok belekötni.
Elfogadlak, úgyhogy foglalj avatart és már játszhatsz is! Smile

Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Mr. McAvoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. McAvoy and Lisha ; I'm sorry!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-