Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Tobias Moore EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Tobias Moore EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Tobias Moore EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Tobias Moore EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Tobias Moore EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Tobias Moore EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Tobias Moore EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Tobias Moore EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Tobias Moore EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Tobias Moore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tobias Moore
Tobias Moore
Csatlakozott :
2015. Nov. 23.
Hozzászólások száma :
3
Tartózkodási hely :
Akadémia
Tobias Moore Empty
TémanyitásTárgy: Tobias Moore   Tobias Moore EmptyHétf. Nov. 23, 2015 12:12 pm



Tobias Moore








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Manchester, 1997.10.14.

♦Csoport♦
Diák

♦Foglalkozás♦


♦Évfolyam♦
2

♦Szakirány♦
Díjugró

♦Avatar♦
Thomas Brodie-Sangster

Külső és belső


Ha egy leírásból szeretnél megismerni jobb ha vigyázol, mert lehet, hogy hazudni fogok. Ha megkérdeznéd az ismerőseimet, hogy vajon milyen is vagyok én igazából sokan sokféle választ adnának neked. Zárkózott és mogorva? Kedves és nyitott? Megeshet, hiszen a személyiségem stabil, de a viselkedésem mások irányába már sokkal inkább hasonlítható az időjáráshoz. Meg lehet tippelni, hogy milyen aztán vagy bejön vagy nem.
Mondok neked azért néhány dolgot, hogy felskiccelhess rólam egy nem túl részletes vázlatot a fejedbe és eldönthesd, hogy szeretnél-e több időt szánni rám az életedből vagy sem.
Nehezen nyílok meg az embereknek eleinte. Szeretem felmérni csendesen a terepet, hogy vajon érdemes-e szót pazarolnom egy bizonyos személyre vagy sem. Képes vagyok oltári baromságokat kiejteni a számon vagy éppen megtenni, mert ott és akkor, abban a pillanatban valamiért azt éreztem megfelelőnek. Alapvetően kitartó embernek tartom magam, de csakis olyan dolgokhoz, személyekhez, tevékenységekhez ragaszkodom, amik valami okból kifolyólag tényleg közel kerülnek a lelkemhez.
Szeretek a szabadban lenni, mert a mesterséges fény nyomasztó érzést kelt bennem. Ezért sem jött be anyámnak az a terve, hogy orvos legyek.
Ragaszkodom a saját elképzeléseimhez az életben még akkor is ha mások szerint nem az a legmegfelelőbb számomra, hiszen ki ismerhetne jobban engem, mint én magam?

Hajam szőkés-barnás-vöröses. Tudom most sokat segítettem, de így van. Leginkább a megvilágítástól függ és attól, hogy a nap mennyire szívta már ki. Szemeim barnák, alkatom vékony, de a rendszeres lovaglás miatt sportos vagyok. Sokáig bírom az aktív erőkifejtést és elég szívós vagyok.

Előtörténet


18 évvel ezelőtt érkeztem meg váratlanul a Moore családban. Édesanyámnak, Evelyn Moorenak, fogalma sem volt a terhességéről, nem is igazán terveztek még gyereket apámmal, de amilyen váratlan volt a belépőm akkora szeretettel fogadtak. Anyukám ahogy a kezébe tarthatott úgy érezte ismét szerelmes lett a világba, az életbe és mindez miattam, mert ott tarthatott csepp gyerekként a karjaiban. Nem sok idejük volt a felkészülésre. Konkrétan 3 napjuk, hiszen csak addig tartottak bent minket megfigyelésre ez azonban mégsem jelentett gondot édesanyám számára, hogy bútorozás közben az egész életemet megtervezze.
Teljes mértékben biztos volt abban, hogy én majd orvos leszek vagy jogász vagy esetleg fizikus, mert szerinte, ha egy baba szeme megegyezik az apjáéval akkor biztosan ő is olyan lesz. Édesapám mérnőkként dolgozott akkoriban egy multinál és a világon vezető elmeként ismerték el a szakterületén.
Anyám terve akkor bukott meg velem kapcsolatban, amikor már erőszakkal sem tudtak az iskolapadban tartani. Nem érdekelt se a fizika, se a kémia, a matek és a nyelvtan meg végképp. Őszintén szólva kifejezetten gyűlöltem az egészet. Az egyetlen, ami maradandóan le tudta kötni a figyelmemet az a lovaglás. A teljes nyári szünetet nagymamámék farmján töltöttem néhány kilométerre Manchestertől. Nem jelentett számomra problémát az istállók körüli munka, így hamar kiérdemeltem, hogy lovagolhassak is. Éveket töltöttem azzal, hogy kerestem a számomra megfelelő csikót, amivel komolyabb eredményeket is elérhetünk, de hiába. Korlátozott anyagi körülményeink nem tették lehetővé, hogy ilyen vételt finanszírozzunk. 17 évesen kerültem be a Rodeo Akadémiába, ahol megnyílt számomra a világ. Olyan edzők és lovak állnak a rendelkezésünkre, amiről más még csak nem is mer álmodni. Díjugratásra szakosodtam ebben az évben, hiszen ez egy régi álom és cél nekem.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Tobias Moore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tobias Moore   Tobias Moore EmptyKedd Nov. 24, 2015 3:58 am

Üdvözöllek az akadémián, Tobias!
Nagyon örülök, hogy egy ilyen egyéni karakter kerül a diákseregbe, aki biztosan nagyon tehetséges is. Az előtörid egyszerű, de nagyszerű, nekem tetszett minden mondata, mert nem akartál túl sokat a karaktertől, inkább a realitásra támaszkodtál.
A jellemed szuper, igazán érdekes egyed lehetsz. Remélem összefutunk majd a játéktéren, hogy eldönthessem én is, szeretnék-e több időt szánni a kis díjugratóra, avagy sem. Smile
Ja és nem is mondtam, hogy végre egy diák, aki diákként is néz ki. Jó aviválasztás! Smile
Foglald is le gyorsan, aztán várunk a játéktéren! Smile
Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Tobias Moore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-