Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Marley Wayne EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Marley Wayne EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Marley Wayne EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Marley Wayne EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Marley Wayne EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Marley Wayne EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Marley Wayne EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Marley Wayne EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Marley Wayne EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Marley Wayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marley Wayne
Marley Wayne
Csatlakozott :
2015. Nov. 16.
Hozzászólások száma :
2
Marley Wayne Empty
TémanyitásTárgy: Marley Wayne   Marley Wayne EmptyHétf. Nov. 16, 2015 12:23 pm



Marley Wayne








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Texas, 1990.05.14.

♦Csoport♦
Személyzet

♦Foglalkozás♦
Lovász

♦Évfolyam♦


♦Szakirány♦


♦Avatar♦
Channing Tatum

Külső és belső


Modorom kissé nyers lehet a számodra, de kérlek ne vedd a lelkedre. Őszinteségem nem kifejezetten ellened irányul csak nem vagyok simulékony sem hízelgő típus. Jobban preferálom a tisztán kimondott szavakat, mint a köntörfalazást. Kevés dolgot becsülök meg jobban a munkánál, sőt talán semmit. Az embert a tettei nem pedig a szavai határozzák meg, hiszen cselekedni nehezebb, mint játszani a szájhőst.
Tudok szeretni, csak éppen az idő és a sebek feledtették velem ennek a mikéntjét és az értelmét. A fájdalmak mély sebeket hagytak a lelkemben, de sosem hagytam, hogy akár egy percre befolyásoljanak a józan cselekvésben. Indulatos embernek tartom magamat és nehezen higgadok le, de ennek ellenére kifejezetten kerülöm a konfliktusokat, amikor csak lehet, hiszen hajlamos vagyok olyan dolgokat kimondani, amit nem gondolok komolyan.

A munka megedzett. Öltözködésem általában egyszerű. A külsőmről nem szeretnék beszélni, hiszen elég ha rámnézel. Én nem rejtegetek semmit.

Előtörténet


Elmentél, engem pedig itthagytál. Feleségül akartalak venni, de valami olyan dolog állt közénk, amit nem bírtunk legyőzni. Megbetegedtél, én pedig tehetetlenül néztem végig, ahogyan elgyengülsz és végleg kialszik a fény a szemedben. Fájdalom? Üresség? Egyik sem írja le igazán azt az érzést, amit magad után hagytál.
Veled nőttem fel szerelmem. Ott voltál, amikor először iskolába vittek a szüleim, ott voltál, amikor először estem pofára a gördeszkámról, ott voltál, amikor először ültem lóra. Fogtad a kezemet, amikor leérettségiztem és haza vártál munka után. Mégcsak kívánni sem kívnhattam volna jobbat nálad. Még akkor is csak őszinte rajongást éreztem irántad, amikor villámokat szórtak a szüleid, mert nyitva felejtettem a hűtőt és mindent ki kellett dobnunk. Utáltál abban a percben és láttam, hogy a pokol fenekére kívánsz mégis mellém kuporodtál fél óra múlva a kanapéra és hagytad, hogy átkarolva álomba ringassalak. Veled képzeltem el mindent. A jövőmet, az egész éltemet.
Miután meghaltál minden megváltozott. Nem találtam a helyemet a világban, az alkohol mély szurokszerű függősége szépen lassan magával rántott. A hetek óráknak tűntek. A hónapok pedig csak napoknak. Könnyebbnek éreztem, így lebegni a fájdalomban, mint teljesen szembenézni vele. Fizetési felszólítások gyülekeztek a postaládámban és hagytam, hogy ez a földi pokol magába zárjon, megrágjon és kiokádjon. Épp készültek kilakoltatni, amikor megérkezett a postás a levéllel. A rodeo ranch felvett. Soha nem is jelentkeztem oda munkára. Te jelentkeztél helyettem, még mielőtt végleg eltüntél volna. Tudtad, hogy egyedül nem fog menni és soha nem állnék lábra, így a túlvilágról dobtál utánam egy mentőövet, hogy ki tudjak evickélni a partra.
Megtettem.
Még aznap repülőre ültem és az estét már ott töltöttem. Ennek lassan 3 éve és új élet kezdett el kialakulni körülöttem. Olyan dolgok lettek fontosak számomra, amik addig hétköznapinak tűntek. Felkelni, tenni a dolgomat, hogy hasznos legyek. Fiatalok vesznek körbe, ami sokat könnyít a fájdalmamom és feledteti a gyászt, hogy szinte sosem vagyok egyedül.
Köszönöm neked kedvesem.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Marley Wayne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marley Wayne   Marley Wayne EmptySzer. Nov. 18, 2015 6:22 pm

Kedves Marley!
Először is hagy hívjam fel a figyelmed arra, hogy a "Kész vagyok!" topic arra szolgál, hogy ott jelezd a staffnak, ha elkészültél az adatlapoddal. Máskor ezt vedd figyelembe kérlek.
Mindazonáltal az írásod fantasztikus. Nem eresztetted bő lére, de nem is kellett, mert ebből is mindent megtudtunk, ami fontos a karakterrel kapcsolatban. Gyönyörű, amit írtál, őszintén szólva majdnem meg is könnyeztem, miközben olvastam.
Semmi kétség, elfogadlak!
Foglald le az avatarod, aztán várunk a ranchon! Smile
Kellemes játékot!
Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Marley Wayne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-