Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Kyle Fitzpatrick EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Kyle Fitzpatrick EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Kyle Fitzpatrick EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Kyle Fitzpatrick EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Kyle Fitzpatrick EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Kyle Fitzpatrick EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Kyle Fitzpatrick EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Kyle Fitzpatrick EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Kyle Fitzpatrick EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Kyle Fitzpatrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kyle Fitzpatrick
Kyle Fitzpatrick
Csatlakozott :
2015. Nov. 13.
Életkor :
32
Hozzászólások száma :
2
Hobbi :
képregényrajzolás, Troy idegein táncolgatni
Tartózkodási hely :
London
Kyle Fitzpatrick Empty
TémanyitásTárgy: Kyle Fitzpatrick   Kyle Fitzpatrick EmptySzomb. Nov. 14, 2015 12:00 am



Kyle Fitzpatrick








Adatok


♦Születési hely, idő♦
1992. 01. 15. - London, Egyesült Királyság

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Képregényrajzoló

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Dylan O'Brien

Külső és belső


Vestis virum reddit… aka külcsín:
Öltözködés: Még hogy nem a ruha teszi az embert! Ez akkora nagy kamu, hogy még én sem hiszem el. Mindenki, férfiak és nők egyaránt megnézik mi van a velük szembe álló személyen és az alapján ítélik meg őket. Már tévesen elkezdenek következtetni, az előítéleteiknek hisznek, ami cseppet sem fedi az igazságot, de hát tenni kell valamit annak érdekében, hogy a valóság az igazságot is mutassa. A ruházatom, semmiképpen sem tükrözi a valóságot, nem is igazán érdekel. Nem szeretek mély benyomást kelteni senkiben sem, de mivel van egy testvérem, ikertestvérem, hogy egészen pontos legyek csak nem engedhetem meg magamnak, hogy úgy nézzek ki, mint az utcán lévő csavargó. Csakis miatta nem engedek meg magamnak mindent, nem keverem a szezont a fazonnal, tehát alkalomhoz illően öltözködöm. Ez nem jelenti azt, hogy a legdrágább ruhadarabnak kell lennie, mert sokan nem tudják de az igazán olcsóból is szépen ki lehet öltözni és mindenki azt hiszi hű de drága darab lehet, holott dehogy. Leginkább az egyszerűség és a kényelmesség jellemezz, mert tisztában vagyok azzal, hogy semmi értelme sincs olyan giccses öltözékkel megjelenem amiben nem érzem jól magam. Tehát a túlontúl színes ruhák, kiegészítők nem az én világom. Egy vagy két szín még elmegy, de ha több van háromnál az anyagon akkor az teljesen kikészít.
Arc, szem, orr, száj: Az arcformám természetes és megfelelően ovális, de ha kereknek látod én úgyis megértem, hogy milyennek látod. Ez az én szemszögem ugyebár, nem a tiéd, érthető ha eltérő ezzel kapcsolatban a véleményünk, de azzal biztosan nem, hogy a szemeim barnák. Tudod mi mindent súghat neked ez a barna szem? Először hűséget, de nem mindenki felé ha ennyit megjegyezhetek, pusztán csak azokkal szemben akik megbíznak és hisznek bennem. Másodszor sikerességet, ami nem is akkora nagy hazugság, mert ha odateszem magam akkor elérem a céljaimat. Harmadszor, ha nem is látszik annyira de igazán megbízható tudok lenni, természetesen akkor ha nagyon akarok. Az orrom, hm erről nem tudok mit mondani, de te is látod, hogy sosem képezi nevetség tárgyát mert túl nagy volna vagy olyan pici, mint a ma született kisbabáké. A szám véleményem szerint pontosan ideális méretű, mert eddig senki se panaszkodott mennyire pöttöm vagy óriási a formája. Telt, közepes méretű, amihez egy igazán halvány vörös ajkak társulnak. Lényegében nekem semmi problémám sincs velük, na jó talán csak annyi, hogy néha nem figyelek eléggé az ajkaim szélét harapdálom rendszerint az elmélyült gondolkodás vagy az idegességem levezetése érdekében.
Haj, méretek: A rövid hajam, szögezzük le, hogy amit te feketének látsz az valójában sötét barna, olykor egyszerűen csak barna, de te nem tudod megkülönböztetni a két színt és lefeketézed azt ami nem fekete. Anya hajszíne tényleg fekete, tehát ha előbb őt ismered meg közülünk és szerinte kategorizálsz engem is, akkor megértelek, de akkor is barna színű a hajam. A magasságom, hát kérem szépen nem vagyok elég magas egy huszonhárom éveshez képest? Jó, elhiszem, hogy te egy kétméteres kosarazós fiatalembert vársz, de vonj le belőle húsz centimétert és megkapsz belőle engem. Vagyis úgy értem, azt a csodálatos magasságot amivel én rendelkezem. A kilogrammomat már nem árulom el, bármilyen aranyos kiskutya vagy kiscica szemekkel nézz rám, különben te is láthatod, hogy nem vagyok túlsúlyos vagy anorexia gyanús. A magasságomhoz éppen megfelelő kilókkal vagyok megáldva. Hogy ez mennyi? Találgathatsz! A lábam, nem egy Jeti típus, de ha cipőt szeretnél venni nekem akkor a negyven, negyvenegyes cipőméret éppen megfelelő. Tehát 24, 7 centiméteres lábam van, jó tudni, nem igaz?

Nomen est omen… aka belbecs:
Buzgómócsing. Ez leginkább akkor jut róla az eszembe amikor meglátom valami bugyuta dolog körül ténykedni, ami igazából még a kutyát sem érdekel. De ő megteszi! Persze hiába játssza, hogy ő mindenhez ért és megtud mindent tenni amit valaki kikotyog a száján! Én tudom mi történik akkor ha túlvállalja magát és elfelejt nem minden lében kanálnak lenni. Káosz, zűrzavar, dühroham. Szóval csak óvatosan, hogy mit bízik valaki rá, lehet, hogy megcsinálja zokszó nélkül, de nem kis munkájába kerül nem a társaság középpontjában lenni. Tehát kérlek, ne hagyjatok neki teret, megőrülök ha még egyszer nekem kell felszednem őt a földről, mert idióta mód mindent magára vállalt! – Joseph, Kyle legjobb barátja.

Idióta kis féreg. Azt hiszi, hogy bárkit érdekel a teljesítménye és ettől majd ő lesz a nagy sztár! Hát nem! Másokat átvághat azzal, hogy mindent tud és képes elérni ezt meg azt ha nagyon akar, de én átlátok a szitán! Felőlem akár sutba vághatja azt a nagy rajz tudását, meg igazán tanulhatna tőlem és nem csak tétlenül ücsörögne egy helyben arra várva, hogy ihletet szerezzen. Szerintem egyszerűen csak tehetségtelen és kész, nem is értem mit szeretnek az olvasói akik valaha a kezükbe vették azt a förtelmet amit ő alkotott. Túl sok a tennivalója állítólag! Szerintem meg, jobban tenné ha meghúzódna és figyelné a mestereket. – Ralph, Kyle riválisa.

Egy igazi róka, olyan alattomos és sunyi, hogy nehezen tudnám megmondani, melyik mosolya őszinte és melyik az amelyikkel képes volna megfojtani téged egy kanál vízben. Én megmondtam, hogy rossz vége lesz, ha vele cimboráskodom és igazam lett! Hallgatott valaki rám? Nem, még ő sem! Amikor én csak jót akartam neki. A szemébe mondtam, hogy álljon le és hagyja a fenébe azt a sok ringyót aki utána szaladgál, mert úgysem őt szeretik, hanem azt a valakit akinek hiszik. De sosem fogadja meg a jó tanácsokat, ez az ő nagy hibája. Képes a saját feje után menni és a következmények? Egyáltalán nem érdekli, mert azt hiszi, ő a kiskirály! Egy nap azonban ott leszek amikor elbukik és a szemébe mondom újra, hogy nekem volt igazam, nem pedig neki. – Arnold, Kyle volt barátja.

Itasd le és kezesbáránnyá válik! Ha azt akarod, hogy őszinte legyen hozzád és kiöntse neked szívét, lelkét, minden bánatát, akkor nem szabad hagynod, hogy meg legyen a józan esze és kontrollálni, a saját uralma alatt tudja tartani a cselekedetét, a szavait, egyszóval mindent ami ahhoz kell, hogy ügyesen elrejtse a világ elől az igazságot. Én ott voltam, hallottam amikor össze-vissza zagyvált a szerelemről, meg a végzetről. Hogy neki egyáltalán nem megy olyan könnyen a felejtés, mint mások gondolják és tisztán emlékszik mindenre. Úgy a jó és a rossz dolgokra, de leginkább a rosszakra. Arra, hogy hányan csapták be, ő hányakat csapott be és élete során ki volt az akinek nem tudott hazudni. Most sem tudna, csak irtózatosan nagy az a büszkesége és nem mer vagy akar bocsánatot kérni az illetőtől. Pedig csak kellő ösztönzésre lenne szüksége. Sajnálom, hogy ilyen magatehetetlen, ha be kell ismernie valamit. – Marian, Kyle unokatestvére.

Kiismerhetetlen. Ha azt hiszed, eléggé ismered őt, akkor tévedsz. Sosem fogja megmutatni neked az igazi arcát, akárkije és akármije légy. Egyik percben annyira kedvesnek és viccesnek tűnik, hogy lehoznád neki a csillagokat, odaadnád a Mennyország kulcsát, csak mert biztos helyet szeretnél neki tudni az örökkévalóságban. Aztán jön az érem másik oldalával, amikor azt hiszed nála mogorvább, kegyetlenebb személy nincs a világon és a Pokol legmélyebb bugyrába száműznéd a lelkét, ami talán már nincs is. De van lelke, de ha felbőszíted, akkor értelem szerűen nem a kedvesebbik felét fordítja feléd, mert erre egyszerűen képtelen és te sem várhatod el tőle, hogy kedves legyen azok után, amit például ellene elkövettél. A hűtlenséget nem díjazza, ha becsapod, és a sírját kezded el ásni ne várd, hogy szeressen. Kedveskedj, nem biztos, hogy nem lát át a hízelgéseden, de legalább addig se tart effektíve kiirtandó személynek, akit utálhat, míg él. Légy hűséges, ha a barátja akarsz lenni, akkor csak erre van szükséged! – Troy, Kyle ikertestvére.

Előtörténet


A szemeibe néztem. A szüleink szétválása óta csak az ő közelsége az ami biztos, amiben hiszek és tudom, hiszem, hogy sosem hagyna el. Ő nem a szüleink, vele nem tudok veszekedni, nem tudom azt mondani, hogy hibázott és ezért látni sem akarom. Pont az a baj. Hogy belepusztulnék a hiányába. Sosem értettek meg minket, vagy legalábbis anya és apa biztosan nem. Emlékszem gyerekként mennyire furcsának tartották, hogy nem vagyok hajlandó másokkal játszani és ha kell akkor megverekszem a testvérem figyelméért. Hogy meghúztam a kislányok haját és még képes lettem volna a homokba lökni őket? Talán. Csak halvány emlékem van azokról az időkről, de annyi szent, hogy ez már gyerekkorom óta tart. Garantálom, hogy az óvónő észrevételeiben és megjegyzésében amit lejegyzetelt, felmérést készített a sok vicces dolog között szerepel az is, hogy Troy-t istenítem és sokkal jobban kijövök a felnőttekkel, mint a velem egykorúakkal. Biztos azért, mert csak a hozzám hasonló 'kis emberekről' tételeztem azt, hogy akár elvehetik őt tőlem. Mostanra ez enyhült. Kevésbé vagyok féltékeny típus, felfogtam és megértettem a világ nem csak kettőnkről szól, nem mi vagyunk ketten a világ ellen, hanem még jó néhányan és a világ. Szereztem barátokat, elkövettem életem hibáit, senki sem panaszkodhat, hogy nem viselkedtem normálisan. A szüleinknek azonban még is el kellett válniuk. Szerintem jól tették, egyszerűen nem illettek össze és csak egymás idegeire mentek. Szó sem volt megcsalásról, mert szerették egymást, csak túl sokat veszekedtek és szerintem ezt már nem bírták. Jobb megoldás volt, ingázhattunk kettejük között és ha pénzre volt szükségünk bátran azt füllentettük, hogy a másik lakásában hagytuk a zsebpénzünket s, nincs mivel ételt vagy édességet vásárolnunk. Most mégsem hazudni akartam, neki amúgy sem tudnék, hanem elő kellett vennem az őszinte felemet. Mély levegőt vettem, majd kifújtam. Még a kezét is megfogtam, aztán meggondoltam magam és inkább elengedtem, mert túl erőltetettnek éreztem az egészet. Mert nem szerelmet akarok vallani neki, különben pont ugyanúgy néz ki, mint én szóval nincsenek narcisztikus hajlamaim. Sokáig nem mertem megszólalni, nem tudtam, hogyan adjam elő neki ezt az egészet. Tiszta grafit volt az a kezem amivel hozzá értem, szóval ha elkezd izzadni a kezem akkor őt is összepiszkolom, de még ez se számítana olyan sokat, mert így legalább egyenlőek lennénk piszok terén is.
– Szóval én, azt akartam mondani, hogy... – elhallgattam, hiába kezdtem bele látszólag lelkesen mégsem szerettem volna ha azt hiszi olyan könnyű nekem bevallani ezt az egészet.
– Azt akartam mondani... – azzal volt a gond igazából, hogy nem mondani akartam, hanem tenni.
– Na mond, mi az? Megint tanács kéne a képregényhez? Csinálhatnál már egyet ami az életemről szól. – tény, rengetegszer kértem a tanácsát, kíváncsi voltam mi történt vele, azt akartam, hogy meséljen, hátha megihletődöm, most mégsem erről volt szó. Nemlegesen megingattam a fejem. Le kellett ülnöm vagy nem is tudom, legalább egy pillanatra azt szuggerálni felé, hogy most másról van szó.
– Most másról van szó. Perpillanat nincs szükségem a lovakkal kapcsolatos élményeidhez, mert Travis és Kathy csak egyszer ment el lovagolni eddig s, akkor is szerencsétlenség történt, mert Kathy lova megbokrosodott... Szóval tudod. Nem hiszem, hogy Travis rá tudná venni őt még egyszer arra, hogy rá üljön Szellő hátára. – most perpillanat tényleg a képregényem szereplőiről beszéltem, ami valóságosnak tűnhetett, mégsem volt az. Természetesen megint egy más tál tészta az, hogy van valóság alapja vagyis kell legyen, mert bárkivel megtörténhet, akár egy Kathy nevezetű lánnyal is akit pont Travis nevezetű barátja hívott el egy kis lovagló túrára, mert... Mindegy.
– Hát én Travis helyében, nem a lóra ültetném a lányt, hanem magamra. – próbált viccelődni, jobb esetben értékeltem volna is a humorát, de most komoly próbáltam lenni.
– Azt szinte gondoltam, de ez nem hentai, hanem sódzso stílus. Ha például az animékkel vagy a mangákkal akarok példát felhozni. – ez sokkal ésszerűbbnek tűnt, mint azt mondani, hogy ez kifejezetten tini lányoknak szól, de nyugodtan lapozgathatják fiúk is, mert legalább tanulnak belőle egy csöppnyi gyengédséget, az ugyebár sosem árt.
– Azt sem tudom mi az, de egy kis szex mindenbe belefér nem? – szemet forgattam. Nem így kellett volna megközelítenem a dolgokat, hanem inkább sokkal letisztultabban és őszintébben. Mégis miért filozofálok itt össze-vissza, amikor az igazat is megmondhatnám neki.
– Arról van szó, hogy... Csúnyán összevesztem Ambrosine-el és szerintem eléggé egymás tudtára adtuk, már nem akarunk egymástól semmit sem.
– Úgy is találsz mást, hisz jó pali vagy. Addig meg itt vagyok én a szórakozáshoz.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Kyle Fitzpatrick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyle Fitzpatrick   Kyle Fitzpatrick EmptyHétf. Nov. 16, 2015 1:08 am

Üdvözlet, kedves Kyle!
Bár kifejezetten kértem, hogy ne szerepjátékpéldát írjatok, nem fogok kötekedni. Az írás stílusod szuper, egy darab helyesírási hibát nem láttam, ötletesen, szépen írsz.
Szóval egy szavam nem lesz, csak annyit mondok, hogy legyél sikeres az életben. Talán, ha jóban leszünk, akkor a ranch segíthet eladni a képregényeidet. Wink
Elfogadlak, kellemes játékot a későbbiekben! Persze miután lefoglaltátok az arcotokat a testvéreddel. Smile

Rusty
For Troy:
"Üdvözlet neked is Troy!
Szuper király, hogy így összedolgoztatok a testvéreddel. Nagyon tetszik! Viszont neked is mondom, hogy eredetileg nem akartunk az et helyett szerepjáték példákat. Viszont!
Nagyon tetszik mindkettőtök írása és végül is a két adatlapból egészen jól megismertük az életetek hátterét.
Szuperek vagytok mindketten! Örülök, hogy köztünk fogtok játszani!
Elfogadlak! Foglaljatok avatart, aztán nyomás játszani! Smile

Rusty"
Vissza az elejére Go down
 

Kyle Fitzpatrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-