Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Troy Fitzpatrick EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Troy Fitzpatrick EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Troy Fitzpatrick EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Troy Fitzpatrick EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Troy Fitzpatrick EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Troy Fitzpatrick EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Troy Fitzpatrick EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Troy Fitzpatrick EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Troy Fitzpatrick EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Troy Fitzpatrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Troy FitzPatrick
Troy FitzPatrick
Csatlakozott :
2015. Nov. 13.
Hozzászólások száma :
3
Troy Fitzpatrick Empty
TémanyitásTárgy: Troy Fitzpatrick   Troy Fitzpatrick EmptyPént. Nov. 13, 2015 11:11 pm

Troy Fitzpatrick Korhatar_16


Troy Fitzpatrick








Adatok


♦Születési hely, idő♦
1992. 01. 15. - London, Egyesült Királyság

♦Csoport♦
Diák

♦Foglalkozás♦
Diák

♦Évfolyam♦
Harmadik

♦Szakirány♦
Lovassportszervezőnek

♦Avatar♦
Dylan O'Brien

Külső és belső


Külső: Mit látsz, ha rám nézel? Ugyan azt, mint amit akkor látsz, amikor az ikertestvéremre nézel. Na de, hogy ez milyen is? Ezt most elmondom neked. Maga vagyok a tökéletes álompasi. Nem hiszed el? Kérdez meg bárkit és elmondja neked, hogy az vagyok. De miért is? Ezt is elmondom neked. Menjünk fentről lefelé. A fejem legtetején található a hajam. Az a dús barna hajkorona mindig a mai divatnak megfelelően van nyírva, de arra is ügyelek, hogy az alkalmi párom jól beletudjon túrni. A hajam alatt található az a rendkívül helyes arc. Mogyoróbarna szemeim, fehér szép fogaim, vékony ajkaim és pisze orrom remek összhangban van és bárkit levesz a lábáról. Főleg a mosolyom. De a pillantásom is nagyon csábítóan tud hatni. Lejjebb található az, amire szintén a legbüszkébb vagyok. A testem minden izmát rendesen kidolgoztam a partnereim kedvéért. Sokkal könnyebb így alkalmit találni, hidd el. A sok lovaglás (nem félreérteni, én olyat csak ritkán szoktam) miatt is megerősödtem meg sokat jártam edzeni. Milyen ruhákat hordok? Hát szeretem az egyszerűbb kényelmes ruhákat, de mindig figyelek a mostani divatra, hisz az jön be a sok nagy nagy keblű, kerek hátsójú pláza cicának.
Belső: Nem igazán tudok elfogulatlanul mondani pár dolgot a belsőmről, de megpróbálok.
Szívtipró: Imádok csajozni és pasizni. Mindig megszerzem a kiszemeltemet. Gyorsan becserkészem, beviszem az ágyamba, szórakozunk ott egy picit, majd reggel elküldöm. Ha én megyek máshoz, akkor könnyebb, mert csak gyorsan lelépek, de volt már olyan, hogy annyira maradni akart, hogy szó szerint ki kellett dobálnom a cuccait, hogy eltakarodjon végre.
Rossz fiú: Hát igen. Én vagyok a suli rossz fiúja. Legalábbis sokan ezt mondják. Lehet, hogy a szívtipró jellemem miatt, vagy mert szeretem szívatni a nyomikat, vagy nem tudom miért kaptam ezt a jelzőt. Az is lehet, hogy azért, mert sok bulit tartok, vagy mert sokat iszok, de lehet mert rájöttek, hogy néha kábítószerekhez is nyúlok.
Mindig a figyelem középpontjában van: Nem tehetek róla, de tényleg szeretem, ha körülöttem forog minden. Jó a humorom, igazi partiarc vagyok, jó a külsőm, szóval minden megvan, hogy körülöttem forogjon a világ.
Hazug: Általában a csajok a párnán kívül még ezt szokták hozzám vágni mikor közlöm velük, hogy mi a helyzet. Való igaz, hogy szemrebbenés nélkül hazudok, de nem szoktam olyan gyakran. Max napi 2 hazug mondatom van nem több.
Kiváló szervező:Nem véletlenül vagyok lovassportszervező szakon. Mindig is imádtam, dolgokat szervezni. Ez meg is látszik a szuper bulijaimon. Apámnak volt pár lova és sok időmet töltöttem velük, ezért is döntöttem úgy, hogy ide iratkozok be.

Előtörténet

Fura helyen ébredek. Ez nem a szobám. Nem is a Kyle-é. Akkor kié lehet? Körbetekintek a szobában, de még nem kelek fel az ágyból, mert még ahhoz fáradt vagyok. Egy női szobának tűnik. Oldalra nézek és meg is pillantom azt a gyönyörűséget magam mellett. Szép szőke haja van. Úgy látom még alszik. Közelebb hajolok hozzá és egy enyhe csókot adok ajkaira. Milyen jó estém lehetett. Kár, hogy nem emlékszem semmire. Lassan kimászok az ágyból, úgy hogy a csaj ne ébredjen fel. Vajon a ruháim hova lettek? Még szerencse, hogy a boxer legalább rajtam van, mert ha nem is találom meg a ruháimat, akkor ebbe haza tudok menni. Már volt olyan, hogy még ez se volt rajtam és úgy kellett hazamennem. Szóval keresem a ruháimat, de a lány felébred.
-Jó reggelt édesem! - Mondja a lány miközben nyújtózik egyet. Ekkor pillantom meg, hogy nincs is rajta melltartó. Így aludt és felkelés után nem másztam rá? Nem bírom levenni a szemeimet róla, azaz róluk.
- Figyelsz te rám? - Kizökkent a bámulásból.Közelebb lépek hozzá és végig simítok az arcán.
- Már hogy ne figyelnék életem. - Mondom és megcsókoljuk egymást.
- Mit szólnál hozzá, ha reggeli előtt még pár menetet letolnánk? - Kérdi miközben boci szemekkel néz rám és a mutató ujjával köröket ír le a hasamon. Szuper! Erre legalább emlékezni is fogok. Már vetném is rá magam, de eszembe jut valami. Ma suli van! Ránézek a szobában lévő órára. Sietnem kell.
- Figyi bébi, nekem lépnem kell, mert suliba kell mennem. Később meg már ne keress, mert találok jobbat. - Gyorsan adok neki egy puszit és amíg még nem tud a döbbenettől válaszolni addig gyorsan eliszkolok. Szerencsémre ismerős környéken vagyok, ezért haza tudok futni. Apa már elment dolgozni, de az ajtót nyitva hagyta, szóval be tudok menni. Kár, hogy elváltak anyával, de így legalább nem vagyunk annyira szigorúan fogva, mintha két szülő figyelné minden mozdulatunkat. Egy meg nem elég két 23 éves srácra. Gyorsan bemegyek a szobámba majd felöltözök. Már mennék is el otthonról, hogy beérjek a suliba, de az ikertestvérem az utamat állja. Megfogja a kezeimet és a szemembe néz. Remélem nem lelkizni akar, pont most mikor sietnék suliba. Végül elengedi a kezemet és elkezd beszélni.
Szóval én, azt akartam mondani, hogy... – Kezd bele a mondandójába, de nem fejezi be. Annyira utálom, ha ezt csinálja.
Azt akartam mondani... – Megint nem fejezi be. Hát ezt nem hiszem el. Siettetnem kéne-
Na mond, mi az? Megint tanács kéne a képregényhez? Csinálhatnál már egyet ami az életemről szól.- Mindig is az volt az álmom, hogy szerepeljek a képregényében...na jó nem, de jó dolog lenne. Az biztos, hogy sok olvasót vonzanék neki.
Most másról van szó. Perpillanat nincs szükségem a lovakkal kapcsolatos élményeidhez, mert Travis és Kathy csak egyszer ment el lovagolni eddig s, akkor is szerencsétlenség történt, mert Kathy lova megbokrosodott... Szóval tudod. Nem hiszem, hogy Travis rá tudná venni őt még egyszer arra, hogy rá üljön Szellő hátára. – Milyen unalmas képregényt ír? Látszik, hogy nem én csinálom. Azért vagyok, hogy segítsek neki ötletelni.
Hát én Travis helyében, nem a lóra ültetném a lányt, hanem magamra.- Nevetek, de ő komoly marad. Na mi lett vele, hogy ilyen búskomor lett?
Azt szinte gondoltam, de ez nem hentai, hanem sódzso stílus. Ha például az animékkel vagy a mangákkal akarok példát felhozni. - Mi van? Tudja, hogy ehhez nem értek, de felvág azzal, hogy tud ilyen szavakat.
Azt sem tudom mi az, de egy kis szex mindenbe belefér nem? – Ez tipikus Troy mondat, szóval biztos nem lepődött meg. Ilyen vagyok, baj? Naná, hogy nem. Szeretem a szexet és az szerintem nem para egy embernél.
Arról van szó, hogy... Csúnyán összevesztem Ambrosine-el és szerintem eléggé egymás tudtára adtuk, már nem akarunk egymástól semmit sem. - Szegénykém. Valahogy tartanom kéne benne az életet. Ilyenkor kell egy kis testvéri megnyugtatás.
Úgy is találsz mást, hisz jó pali vagy. Addig meg itt vagyok én a szórakozáshoz. - Mondom és nem várok a válaszára, hanem megcsókolom. Tudom, hogy fura, hisz testvérek vagyunk, sőt ikertestvérek, de mi mindig is ilyen viszonyt ápoltunk. Nekünk ez sose volt fura, de azért mások előtt sosem csináltuk. A csók után a füléhez hajolok.
- Ha hazajöttem a suliból, folytatjuk. - Súgtam erotikus hangon a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Troy Fitzpatrick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Troy Fitzpatrick   Troy Fitzpatrick EmptyHétf. Nov. 16, 2015 1:19 am

Üdvözlet neked is Troy!
Szuper király, hogy így összedolgoztatok a testvéreddel. Nagyon tetszik! Viszont neked is mondom, hogy eredetileg nem akartunk az et helyett szerepjáték példákat. Viszont!
Nagyon tetszik mindkettőtök írása és végül is a két adatlapból egészen jól megismertük az életetek hátterét.
Szuperek vagytok mindketten! Örülök, hogy köztünk fogtok játszani!
Elfogadlak! Foglaljatok avatart, aztán nyomás játszani! Smile

Rusty
For Kyle:
"Üdvözlet, kedves Kyle!
Bár kifejezetten kértem, hogy ne szerepjátékpéldát írjatok, nem fogok kötekedni. Az írás stílusod szuper, egy darab helyesírási hibát nem láttam, ötletesen, szépen írsz.
Szóval egy szavam nem lesz, csak annyit mondok, hogy legyél sikeres az életben. Talán, ha jóban leszünk, akkor a ranch segíthet eladni a képregényeidet. Wink
Elfogadlak, kellemes játékot a későbbiekben! Persze miután lefoglaltátok az arcotokat a testvéreddel. Smile

Rusty"
Vissza az elejére Go down
 

Troy Fitzpatrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-