Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Max && Pam - surprise surprise EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Max && Pam - surprise surprise EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Max && Pam - surprise surprise EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Max && Pam - surprise surprise EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Max && Pam - surprise surprise EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Max && Pam - surprise surprise EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Max && Pam - surprise surprise EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Max && Pam - surprise surprise EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Max && Pam - surprise surprise EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Max && Pam - surprise surprise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pamela Foley
Pamela Foley
Csatlakozott :
2015. Oct. 26.
Életkor :
35
Hozzászólások száma :
10
Tartózkodási hely :
Sevenoaks
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyHétf. Nov. 02, 2015 1:56 am



Max && Pam
surprise, surprise

Feltekerem a lejátszó hangerejét, és együtt üvöltözöm a rockzenészekkel, akik egymás után kiabálják a fájdalmukat, dühüket az éterbe. Ezt teszem én is. Dühös vagyok, fájok, fáj még a létezés is. Minden egyes idegszálam egy löket boldogságra vágyik, de van még bennem annyi józan belátás, hogy tudjam, ez még nem a világ vége. Nem hajíthatok ki mindent az ablakon, amiért olyan keményen megdolgoztam az utóbbi hónapokban. Mégis egyre az útmenti járdákat, gyanús alakokat fürkészem, mikor már nem bírok tovább ordítani, mintha keresnék valamit. Valakit. Amikor rájövök, mit csinálok, rálépek a gázra és a megengedett sebességet jócskán meghaladva próbálok kijutni a belvárosból. Gyűlöltem ezt a mai látogatást. Anyám továbbra is egy zsebterrorista, apám pedig ugyanaz a papucs, aki mindig is volt. Még egy normális cigire sem tudom kilopni anyám karmai közül, mert folyton azon aggódik, mi lesz, ha anyu meglátja, hogy ő is rágyújtott. Az egész mai napot a bújtatott feszültség, és várakozás hangulata lengte be. Nem tudtam, miről van szó, anyám a végletekig tagadott, de végül csak sikerült kihúzni apámból, miről van szó.

Anyám titokban meghívta Josht, hogy velünk ebédeljen. Mivel azonban hiába húzta-halasztotta az ebéd idejét, Josh nem jelent meg, úgy döntött, nem mond nekem erről semmit. Nem tudom, hogy az ellenem tervezett merénylet, vagy a tény, hogy Josh nem akar látni, viselt meg jobban. Még mindig vannak rossz napjaim, és anyám már épp eléggé elrontotta nekem a mait azzal, hogy egész nap nyaggatott, utasításokat, terveket próbált belém sulykolni. Mintha csak szükségem lenne a mindennapos telefonhívásai és random látogatásai mellett arra is,  hogy még egy laza szombat délután is okosítson, irányítgasson. Egyáltalán nem erre vágytam, de igazából arra sem, hogy a bevonásom és főleg a megkérdezésem nélkül próbáljon még a szerelmi életemről is gondoskodni. Ugyan mi a francot képzel magáról? Isten leszállt a mennyekből vala és anyám képében akarja helyrepakolni az elcseszett életemet.

"...you tried to take the best of me..."

Dühösen üvöltöm a kocsi szélvédőjében enyhén visszatükröződő arcképembe a dal szövegét és úgy érzem nincs az az üvöltésmennyiség, ami most segíthetne rajtam. Dühít anyám folytonos intézkedése, fáj, hogy Josh nem kíváncsi rám már, és egyenesen felháborít, hogy megint felszínre kerül valami, amiről már azt hittem, feldolgoztam, aztán kiderül, hogy mégsem.
És ha mindez nekem nem lenne elég, még apu miatt is bűntudatom van, mert valószínűleg még most is anyám hegyibeszédét hallgatja, amiért eljárt a szája.

Bármit megadnék most érte, hogy kicsit enyhüljön ez az idegesítő, egész testemet átjáró tompa fájdalom. Mintha a fülem hegyéig izomlázam lenne, és nincs rá ellenszer. Olyan, amit megérné bevenni legalábbis biztosan nincs.  Túl gyorsan hajtok, így esélyem sincs észre venni a járdáról épp lelépni készülő nyanyát, úgyhogy csak akkor látom már meg, mikor a fényszóróim elé kerül. Beletaposok a fékbe és mivel nem vagyok bekötve, gyakorlatilag kiharapok egy darabot a kormányból. A fékcsikorgás és a tőle alig fél méterre megálló meggyszínű terepjáró egyáltalán nem zavarta meg, úgyhogy vérző ajkamat törölgetve s hangosan szentségelve figyelgetem, ahogy vet rám egy rosszalló pillantást, majd békésen átbandukol előttem a banyatankjába kapaszkodva. Amikor végre eltűnik a szemem elől, hatalmasat sóhajtva bekötöm magam és a beteg csiga tempóban tovább hajtok.  Rákanyarodom a haza felé vezető A23-asra és még mindig nyomi tempóban közlekedem, magasról téve a mögöttem dudán fekvő autósokra. Mikor rájövök, hogy tökéletesen alkalmatlan vagyok jelenleg az autókázásra, lehúzódom egy pub közelében és néhány percig némán ülök a sötét autóban. Egy ital, aztán már húzok is haza! - megbeszélem magammal, hogy ma este jól fogok viselkedni, és egyben hazaérek a vadiúj autómmal együtt. Aztán kiszállok a kocsiból és néhány perccel később már a bárpultnál ücsörgök egy dupla whisky társaságában.

- Látom, az agyadat már rég kiizzadtad a konditeremben, szóval egyszerűen fogok fogalmazni: húzz a francba! -  az izomagyú hátat fordít és mielőtt otthagyna, jól hallhatóan lekurváz. Kesernyés kis vigyorral nyugtázom, aztán kikérem a negyedik italomat. - ugye nem baj, ha rágyújtok? - nem várom meg a csapos válaszát. Már meg is gyújtom a cigarettámat, mire elém tolnak egy hamutálat. Szuper. micsoda úriemberek fordulnak meg errefelé!
szavak: 661;  zene: bad day; megjegyzés: #badday

Vissza az elejére Go down
Maxwell Grant
Maxwell Grant
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
40
Hozzászólások száma :
51
Tartózkodási hely :
A bőrömben jobbára.
Humor :
akad
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyKedd Nov. 03, 2015 7:08 pm

Pam & Maxwell

Life is about timing.



A Pyperrel való találkozás után, szívesen kivonszoltam volna magam a temetőbe, hogy ott, kétkezi munkával űzzem el a tomboló energiáimat. Vagyis ástam volna egy jó nagy gödröt, hogy aztán élve eltemessem magam. Ez abban a percben, mikor eltűnt a szemeim elől az a nő, tényleg jó ötletnek tűnt. Csakhogy a temető kapuját zárva találtam. Ez nem meglepő, már vagy húsz éve nem láttam nyitva a régi nyughelyeket óvó kerítés vaskapuját. Az a csoda, hogy még nem számolták fel. Talán a legutolsó kliensüknek is elhunytak már a hozzátartozói. Még az eső sem esik, hogy ne tűnjön a fejem ennyire idegbetegen búval telinek. Süt a nap, az is rajtam gúnyolódik, bezzeg egész éjjel és tegnap is úgy szakadt, mintha dézsából öntötték volna.  Vagy 10 órán át szenvedtem kétségbeesetten a lakásomban. Be a tusolóba, ki a tusolóból, telefon elő, telefon zsebre téve. Kocsi kulcs elő, kocsi kulcs ledobva. Szexihez vágtam négy párnát, két csomag zsebkendőt és egy félig összenyomott banán darabot is. Ma, képtelen vagyok elviselni. Temető kihúzva, marad a kocsma. Akkor is oda mentem, aznap, mikor azok ketten… Nem tudom kiverni a fejemből. Olyan, mintha újra és újra ugyan abban a jelenetben lennék. A százszori zuhanyzásnak köszönhetően, világvége arcom mellé, friss, tusfürdőtől bűzlő test párosul. Farmer és póló fel, majd irány a kocsma. Lerobogok a lépcsőn, de mire leérek, rá kell döbbennem, hogy nagy hülyeség volt alsógatya nélkül felhúznom a farmert. Dörzsöl, szinte lenyúzza a bőrt onnan, ahol nagy szükségem van rá. Gyors irányváltás és vissza a lakásba. Gatya le, alsó fel, gatya fel és már mennék is, ha tudnám, hol a pénztárcám. Még egy jó fél órát eltöltök a tárgy intenzív keresésével, mire rádöbbenek, hogy a farzsebemben van. Újrajátszás! Elindulok ismét lefelé és ezúttal el is jutok, egészen egy közeli Pub-ig. Messzebb nem akarok menni, kocsi nélkül, részegen, valahogy haza is kell jutnom. Fölrántom az ajtót és megrohamozom a bárpultot.
-Egy whisky-t! Duplát, vagy inkább egy üveggel! – Hadarom az előttem álló fiatal pultosnak. Ennek van már egyáltalán személyi igazolványa? Cseszd meg Pyper! Élj csak boldogan a kis famíliáddal, mit érdekel engem! Kicsit sem érdekel! Itt egy csomó nő, bármelyiket megkaphatom! Vagyis némelyiket talán. Körbe pillantok, és alig egy kőhajításnyira, pont kétfőnyi hellyel odébb, egy ismerős arc néz vissza rám. Pam! Ez a nap elcseszett szeretők találkozója?  Jól ismerem a nőt, azaz a testét. Őt magát már kevésbé. De azt tudom, hogy eszméletlenül áll neki egy tigris. Már azt sem tudom, hogy mikor volt. Egy forgatás utáni italos estén, csak így tudom behatárolni. Rengeteget ittunk, másnap pedig pucéran ébredtem ezzel a csodás nővel az oldalamon, egy harmadrangú szálloda szobájának a padlóján. Szép emlék lehetne, de a csaj még arra sem emlékezett, hogy koccintottunk, nemhogy arra, ami utána volt. Vagyis, volt megdöbbenés, aztán még ki is osztott, hogy mit keresek a szobájában, végül csak a bevágott ajtó maradt utána és másnaposság. Erre pont ma, pont most éppen belé botlok.
-Üdv Pamela! – Lépek mellé a már megkapott üvegnyi piámmal, lecsavarom a kupakot, majd jókorát húzok belőle.
-Emlékszel rám? Én vagyok a fickó, aki pucéran betört az általad ki sem vett hotel szobádba. Vagy az állatorvos, aki arra felügyelt, hogy meg ne harapd a tigrist. – Szavaim gúnyosnak, vagy viccesnek is felfoghatóak, de az arcom csak vontatott fájdalomról árulkodik. Mintha leoperálták volna legnemesebb szervem.
-Rég nem láttalak, de még mindig gyönyörű vagy! – Újra meghúzom az üveget, elég nagy kortyokban nyelve a lét. Eltompítja majd az érzéseimet és felpörget, azt remélem. Pam vajon emlékszik még rám, vagy neki is leváltható fickó voltam? Persze, hogy az voltam. Egy ittas egy éjszakás, akire ébredéskor nem is emlékezett. Nem tudja miről maradt le. Veszett egy éjszaka volt. Bár lehet, azóta már ő is kapizsgálja. Jobban is bókolhatnék, nem úgy, mint egy seggbe lőtt, halál felé döcögő medve.
-Ma találkoztam az exemmel. Szült egy gyereket annak a pasinak, akivel megcsalt. Hát nem fantasztikus? – Ha nem lennék férfi, azt mondanám, hogy némi hisztéria vegyült a hangomba. Húzok még egy keveset az alkoholról, majd Pam felé nyújtom az üveget.
-Kérsz? Vagy inkább valami mást? – A bárpult felé bökök, jelzésképp, hogy meghívom. Itt bizalmaskodom vele, holott lehet, hogy azt sem tudja, hogy ki vagyok. Ha nem tetszik neki, úgyis biztos lelép. Végszóra iszom még egy keveset.



Bocs a lassúságért! 
Vissza az elejére Go down
Pamela Foley
Pamela Foley
Csatlakozott :
2015. Oct. 26.
Életkor :
35
Hozzászólások száma :
10
Tartózkodási hely :
Sevenoaks
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyPént. Nov. 06, 2015 3:17 am



Max && Pam
surprise, surprise

Kifújok egy adag füstöt, miközben azon merengek, hogyan lehetne még elcseszettebb ez a nap. Elég ostoba voltam, hogy -bár csak egy apró pillanatig- de elhittem a terapeutámnak, hogy a múltamat magam mögött tudom hagyni és új életet kezdhetek, ha igazán akarom. Nagyobb baromságot nem is mondhatott volna. A múltad akkor is megtalál, ha az Antarktiszig futsz előle. (Mondjuk ez anyámra is igaz és nem tudom, melyik a gázabb.) Én ráadásul nem is mentem messzire. Épp csak Londonon kívülre, ahol mindkettő nyugodtan cseszegethet, hiszen épp elérhető távolságban vagyok.
Erre a gondolatra kesernyésen elmosolyodom és felhajtom a maradék italomat. A negyediket, azt hiszem. Majdnem józannak érzem magam, ami kissé elgondolkodtat. Ha a pia már nem fog segíteni, vajon meddig tart majd, míg újra felszippantok egy utcát?

Gondolataimból a bár ajtaján berobbanó férfi szakít ki. Szinte hálás vagyok, amiért majdnem ajtóstul rontott be, elterelve ezzel a figyelmem, de nem tudok igazán sokáig odafigyelni rá. Túlságosan el vagyok foglalva magammal, ahogy mindig is. Micsoda meglepetés! újabb elem a rossz tulajdonságaim listáján. Ismerős a hangja. Talán észrevette, hogy figyelem, mert épp rám bámul. Az arca is ismerős. elindul felém. Lex, Fox, Dex, vagy Felix, vagy .... tudja a nevem. Max! - Helló, Max! - minimális bizonytalanság csendül a hangomban, holott, mikor hangosan is kimondom, már tudom, hogy eltaláltam. Francokat találtam el! Emlékszem.  

- A memóriám nem az igazi, de remélem, a tigris jól van. Úgy emlékszem, elég harapós kedvemben voltam, mikor utoljára találkoztunk. - húzom féloldalas kis mosolyra az ajkaimat, miközben azon filózom, vajon mennyire lehetek gyönyörű egy szájbatekert nap és 4 whisky után. Mondjuk annyira azért nem viszem túlzásba a filozofálgatást. Még a végén megárt, hamarabb, mint a pia. - Te pedig szabad lábon. Ezek szerint már nem törsz be idegen nőkhöz a saját hotelszobádba meztelenül. - micsoda bók, kérem szépen. Józanul össze sem jött volna egy ilyen. Az, hogy elárultam magam, már csak azután esik le, hogy gondolatban jól vállon veregettem magam. Ez józanon tényleg nem ment volna...

Felhúzom az egyik szemöldököm, ahogy a kifakadását hallgatom. Bár nem ismerem, azért látszik rajta, hogy rohadtul ki van bukva. Mondjuk ezen a hallottak alapján nem is tudok csodálkozni. Ezek szerint nem csak nekem van szxr napom. Elveszem tőle az üveget, és jól meghúzom. A whisky csak úgy égeti a torkom, de meg sem rezzenek. Rutinos ivó vagyok már. - Üdv a klubban, Max. Bár az én exem tudtommal nem szült gyereket, de a napomat azért így is elcseszte. - felnevetek és töltök magamnak egy pohár italt, mielőtt visszaadom az üveget neki. - A nagy viszontlátásra igyunk, vagy arra, hogy bxsszák meg magukat? - emelem koccintásra a poharamat, de aztán még csak hozzáteszem: - Ha nem bánod, arra is koccintanék, hogy anyám is bxssza meg magát.  - szélesen elvigyorodom, de távolról sem jókedvemben. Nincs sok kedvem lelkizni, de annyira kikívánkozott belőlem a dolog, hogy az szinte megijeszt. Hiszen nem is ismerjük egymást. Bár ez a legutóbb nem akadályozott meg abban, hogy nála töltsem az éjszakát, aztán másnap reggel, félrészegen elküldjem a pxcsába. Már akkoriban is csupa báj és kedvesség voltam.
szavak: 512;  zene: bad day; megjegyzés: #badday



A hozzászólást Pamela Foley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 12, 2015 12:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Maxwell Grant
Maxwell Grant
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
40
Hozzászólások száma :
51
Tartózkodási hely :
A bőrömben jobbára.
Humor :
akad
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyHétf. Nov. 09, 2015 4:29 pm

Pam & Maxwell

Life is about timing.



Komolyan meglep, hogy Pam emlékszik a nevemre. Ezek szerint mégsem voltam annyira nagyon felejthető. Vagy csak ennyire sokkolta az, hogy egy reggel mellettem ébredt emlékek és ruhák nélkül, másnaposan. Bár ez most annyira sem számít, mint az, hogy reggel dolgozni kéne mennem. Azt hiszem, beteget jelentek egy időre, vagy kiveszek egy kis szabadságot. Csak egy-két napra.
-Mostanában egyhez sem törtem be! Hotelszoba akadt, csak a kísértés hiányzott a dologhoz! – Hihetetlenül rossz hangulatom és idegességem ellenére is mosoly terül el az arcomon. Nem feledkeztem meg az előző órák viszontagságaitól, de ilyen hatással van rám az, hogy a nő talán nem direkt, de elárulta magát. De ez a jókedvet szimuláló arcrándulás nem tart sokáig, mert a Pyperrel történtek a fejemben visszhangoznak, gúnyolódva, ócsárolva a viselkedésemért.  Hazudnék, ha azt mondanám, nem sértett vérig az exem már csak azzal is, hogy a gyerekével jött velem szembe az utcán. Emberi gyarlóságom mutatja az is, hogy szívesen visszavágnék neki valahogy, ha tehetném.  És nem bírom magamban tartani a dolgot, kifakadok egy olyan nő előtt, akit nem is ismerek igazán, majd iszok, hogy aztán rögtönzött beszélgetőtársam felé nyújtsam az üveget. Meglepetésemre nem kér giccses koktélokat, hanem nőies lazasággal meghúzza az üveget. Figyelemre méltó, hogy mennyire jól bírja a szeszt, de ezt már az első alkalommal is megállapítottam.
-Gyereket? Ugye férfi az exed, vagy… ? – Végig sem mondom a furcsa kérdést, csupán érdeklődve kutatom íriszeit, hátha abból előre kiolvashatom már a választ. Nem mintha rám tartozna, hiszen az hogy hol, mikor és kivel csinálja magánügy.
-Milyen szörnyűséget követett el, ha nem szült gyereket? –Ha már így összejöttünk, akár meg is hallgathatjuk egymás nyomorát. Úgyis rövid időn belül bebaszok aztán se kép, se hang. Iszok is sebtében még egy kortyot.
-Igyunk a viszontlátásra és arra, hogy bxsszák meg magukat! – Emelem én is a poharam. Nem is olyan katasztrofálisan rossz ez az este. Nem ugrok ki a bőrömből, de Pam társaságában elviselhetőbbnek tűnik.
- Meg anyáink is bxsszák meg! – Egyetértek, de egy cseppet javítok a mondaton, majd ajkamhoz emelem az üveget és jó adagot legurítok a torkomon a maró folyadékból. Kérek is még egy üveggel, mielőtt ez még kiürülne. Rám fér az üdvözítő homály a mai fantasztikus napomon.
-Remélem erre a koccintásra azért emlékezni fogsz! – Incselkedek egy kicsit, szinte már flörtölve. Érzem a fejemben is, hogy lassan feloldódok az alkohol hatására. A gondok és a fájdalom zsugorodni kezdtek.
-Nincs kedved csatlakozni hozzám valamelyik hátsó asztalhoz? Megvallom, a második üveg után, már necces lesz a bárszéken ücsörgés! – A bárszékek nem részeg embernek való ülőalkalmatosságok. Jó néhány alkalommal estem már le róluk, de azért ez nem olyasmi, amivel dicsekedni szoktam. Minden esetre, pár éve már úgy indulok neki a dolgoknak, hogy legalább egy normális székféle legyen a közelben. Megvárom a nő válaszát, majd felmarkolva az üveget, megindulok egy szabad helyet keresni. Kissé elzártak az asztalok, mintha csak lovas boxok sorakoznának egymás mellett. Ezeken is bizonyára jó sok mocskos dolog történt már.


Bocs a lassúságért!  
Vissza az elejére Go down
Pamela Foley
Pamela Foley
Csatlakozott :
2015. Oct. 26.
Életkor :
35
Hozzászólások száma :
10
Tartózkodási hely :
Sevenoaks
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyCsüt. Nov. 12, 2015 12:08 pm



Max && Pam
surprise, surprise

A Max arcán elterülő széles vigyor minden, csak nem őszinte. Talán viccesnek találna, ha nem lenne épp szétesve, de amúgy látványosan. Ha szar napod van, akkor szar napod van, ezt már én is megtanultam. Azt viszont díjazom, hogy ő még ennek ellenére sem veszítette el a humorérzékét. Még jó, hogy azt én sem tudom elinni... - Naná, hiszen az édenkert kígyója elvonón csücsült a csinos kis fenekén. - kacsintok egyet és a poén kedvéért még sziszegek is hozzá.  A túlzott őszinteségemet a pia számlájára is írhatnám, ha kicsit is zavarba hozna, de épp egy-két perccel ezelőtt állapítottam meg, hogy négy ital után is túlságosan józan vagyok. Szerencse, hogy nem az a fajta ember vagyok aki a végletekig ragaszkodik a látszat fenntartásához. Ha el van cseszve az életem, hát el van. Ugyan senkinek semmi köze hozzá, de nekem van épp jobb dolgom is, mint azon fáradozni, hogy normálisnak hazudjam a normálistól mérföld-messze álló életemet. Max kifakadását hallgatva pedig rájövök, fölösleges úgy sajnálni magam, hiszen a legtöbb ember élete el van cseszve. Talán jobban is, mint az enyém. Bár kicsit még rosszabb embernek érzem magam tőle, de ez a gondolat valahogy megnyugtat. Pedig együtt érzek Max-szel, ez nem is kérdés. Ha nekem hasonló körülmények között kellene viszontlátnom Josht, azt hiszem, én sem reagálnék túl jól. Igazából már attól kiakadtam, hogy nem akart látni, de ezt épp elfelejteni próbálom, nem újra megélni.  - Mikor legutóbb láttam, még pasi volt. És volt mersze továbblépni, míg én az ilyen-olyan függőségeimmel küzdöttem. - A hangom elárulja, hogy szerintem is sántít a dolog, és talán még azt is, hogy magamat jobban utálom ezért, mint őt valaha is tudnám. De ezt azért már eszemben sincs hozzátenni. Amúgy sem sajnáltatni akarom magam; ahhoz talán még jogom se nagyon van.

Széles vigyort küldök Max felé, és ahelyett, hogy azon gondolkodnék, neki vajon milyen gondja lehet az anyjával, nagyot kortyolok a whiskyből. De nem sikerül mindet kiinni -tekintve, hogy nem normális adagot töltöttem magamnak,- így, mikor a pulthoz csapom a poharat, a benne maradt ital a pultra, a kezemre, és a ruhámra fröccsen. Szuper.
- Egy ilyen tósztot nem lehet elfelejteni! -  felelek vigyorogva az évődésre, aztán még hozzá kell tennem, mert bele is pusztulnék, ha magamban tartanám: - Ha esetleg mégis emlékek nélkül ébrednék a hotelszobádban, nos... - ahelyett, hogy befejezném a mondatot, előkapom a zsebemből a mobilom, és Max arcába tartva lenyomom a fényképező gyorsgombját. az elkészült, kissé homályos kép alá elkezdem bepötyögni: "Ő itt Max. Nem tört be magához, ne légy goromba." Pötyögés közben hangosan is kimondom a beírandó szavakat, ha már a telefon kijelzőjén nem találom el a megfelelő karaktereket. - Kész! Látod, biztonságban vagy. - egy pillanatra felé fordítom a kijelzőt, aztán el is teszem a telefont. Ennyi volt ebben a poénban, nem több, azt hiszem. Benny Hill biztos sírva könyörögne a receptemért, ha még élne.

- Csak, ha segítesz leszállni innen! - Azt hiszem, nem vagyok még igazán billegális, de nem akarok egy arcra esést kockáztatni, tekintve, hogy az ajkamon már így is van egy csinos kis plezúr az autóm kormányával való smárolás óta. Ez pedig épp elég a mai napra. - Azért nem találod furának - Maxbe kapaszkodva leküzdöm magam a magas székről - hogy épp most futunk össze? - vetek rá egy majdnem komolynak tűnő pillantást, mielőtt újra megszólalok. - Mindketten padlón vagyunk, mindketten a piába menekülünk, és akkor a sors küld egy csavart labdát..bumm! - bizony, bumm, mert a pulton pihengető poharam úgy döntött, nem jön velem a hátsó boxba.  A csapos nem siet másikat adni a kezembe, így hátat fordítok a bárpultnak, és újra dumálni kezdek. - Ha nem bánod, a whiskyt nem próbálom meg elhozni. Túlságosan sajnálnám, ha kárba veszne egy egész üvegnyi folyékony felejtés. - Tévedtem. még mindig le lehetett nyúzni egy újabb bőrt az amnéziás poénról. Szégyelld magad Pam!

Tűsarkakon is egyensúlyérzékem tökéletes birtokában indulok el a hátsó asztalok felé Maxet követve, de ahogy megtaláltuk a helyünket, le is huppanok és azonnal kilépek a drága cipellőimből, felhúzva a lábaimat. - Kérlek, ne engedd, hogy itt hagyjam a cipőimet, mert telesírnám a kispárnám értük! - mosolygok ugyan, de halálosan komolyan gondolom minden szavam. Nem szeretnék megválni a kedvenc Louboutin cipőmtől, ez ugyanis nem valami tucatdarab.
szavak: 512;  zene: bad day; megjegyzés: egyszer csak megtalálom a színt... és igen, lassú voltam, sorry Smile

Vissza az elejére Go down
Maxwell Grant
Maxwell Grant
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
40
Hozzászólások száma :
51
Tartózkodási hely :
A bőrömben jobbára.
Humor :
akad
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise EmptyCsüt. Nov. 12, 2015 8:48 pm

Pam & Maxwell

Life is about timing.



Próbálok nem úgy kinézni, mint akit egy kutya szájából rángattak ki, majd átment rajta egy kamion, végül pedig a nagyi is lekvárt főzött belőle. Nehéz, mert érzelmileg pont azon a szinten érzem magam. Nem akarok keménynek tűnni, csak normálisnak, ami annyit jelent, hogy remélem, részegen röhögni fogok és nem egy pincér lábát ölelgetve zokogni. Nem tartozik a legszebb sztorijaim közé, de éltem már át hasonlót. Azóta nem megyek annak a bárnak a közelébe sem, hiába öt évvel ezelőtt történt az incidens.
-Nem kéne az elvonóra pazarolnia az idejét! – Vigyorodom el ismét Pam kacsintását látva. Elég jól megy ez a vidámság dolog, ha megerőltetem magam, bár lemerném fogadni, hogy kívülről a hülye is észreveszi közben, hogy valami nem stimmel. Nehéz ügy ez, a kapcsolatok, a felnőtt élet. Többnyire szar! Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint rögtönzött kifakadásom. Ez is megtörtént, utólag visszacsinálnám, de már nem lehet. Minek terhelek a gondjaimmal egy olyan nőt, akit alig ismerek? Még csak nem is nagyon emlékszik rám.
-Szemétláda! Ő is megbxhatja! – Vágom rá rögtön, amint a nő az exéről beszél. Részemről az összes ex baxsza meg ma! Ez nem az a megbocsájtós, eximádós nap. Határozottan nem az! Pyper a fenébe is!
Miután kitárgyaljuk, hogy kinek az anyja mit csináljon, mindketten jókorát húzunk az általunk preferált italból. A szesz jólesően égeti a torkomat, mint mindig. Szeretem ezt az érzést, az enyhe fájdalmat a homály előtt. Minél jobban csíp, annál közelebb a perc, mikor már nem számít semmi sem. Általában addig iszom, ha pocsék napom van.  Ma pedig, az év legpocsékabb napját dobta nekem a gép.
-Gondolod, hogy ott ébredsz majd? – Pimasz fél mosollyal teszem fel a kérdést két újabb korty között. Alakul az alkoholszintem, ezt az egyre oldódó hangulatom is jelzi. Nem csoda, lassan kivégzem az első üveget, mintha ez valamiféle gyógyital lenne, én pedig épp haldokolnék.
-Minimum mindkettőnknek rajta kellene lennie azon a képen! Így azt fogod mondani, hogy akkor csináltam, mikor ki voltál ütve! Ez nem egy életbiztosítás a számomra! Nem érzem biztonságban magam! – Okoskodom egy sort, de a hangomból kiolvashatja, nem gondolom komolyan, csak ismételten incselkedek egy kicsit. A szesz oldja a mogorvaságom is, nem csak az agysejtjeimet.
-Ha csak ennyi kell! – Hagyom, hogy belém kapaszkodjon, de amint elkezd lekászálódni, elkapom a derekát és lazán leemelem a székről. Így azért gyorsabb és biztonságosabb. Még vagy fél óráig. Aztán olyan részeg leszek, hogy magamat is alig tudom majd leszedni bárhonnan.
-Ez a sors fintora! Ha van valaki odafent.. – Bökök az ég felé a mutatóujjammal, mintegy megerősítésképp.
-Most tutira rajtunk röhög, méghozzá önelégült képpel! – Hibáztatom az a valakit, aki talán nem is létezik. Talán van valami odafent, legyen sors, végzet vagy egy csodalény és tényleg minket gúnyol tetteivel. De az is megeshet, hogy egy idióta vagyok.
-Gyere csak, a piát meg bízd rám! Azt soha sem ejteném el, még akkor sem, ha az életem múlna rajta! –Megindulok a hátsó asztalok felé, majd le is huppanok az egyik legszélsőhöz, hogy kényelmesen elhelyezkedve tovább ihassak.
-Egy ilyen értékes darabot rám bíznál? Mi van, ha épp egy cipőfetisiszta vagyok, aki csak egy esélyre vár, hogy meglógjon a surranóddal? Aztán oltárt emelnék és minden nap abból kortyolnám a bazi erős almalevet! – Mélyen Pam tekintetébe révedve adom elő ezt a perverznek mondható agyszüleményt. Újabb és újabb adag alkohol csordul le a torkomon, nem is figyelek már a mennyiségre.
-A cipőt megóvom az életem árán is! Még akkor sem hagyom itt, ha téged igen! – Ezt a kijelentésem már egy nevetés kíséri. A férfiak erről híresek, hogy a cipőt viszik a nő helyett! A nők! Ők az összes gond és a boldogság forrása is egyben! Se velük, se nélkülük élni nem érdemes. Hát, most így gondolom.
-Igyunk a rossz napokra, meg arra, hogy akik ezt okozták, duplán kapják vissza! – Emelem üvegem a szemét tósztom után. Ember vagyok, nem egy szent. Ezt nem áll szándékomban tagadni!
-Mesélj tigrisszelídítő! Kikre vágtad rá az ajtót az elmúlt időszakban? Vagy inkább azt, hogy merre jártál, vagy bármit, amitől értelmes, beszélgetőpartnereknek tűnünk majd! – Kibújok a felsőmből, mert már éget a meleg. Ez is csak egy mellékhatása a gyógyszeremnek.
- Ez az este, legyen fergetegesen homályos holnap reggel! – Újabb üvegemeléssel adok hangot a kívánságomnak. A legjobb az lenne, ha teljesen sikerülne kikapcsolnom az agyam, annyira, hogy Pypernek még a nevére se emlékezzek.


Bocs a lassúságért!  
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Max && Pam - surprise surprise Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max && Pam - surprise surprise   Max && Pam - surprise surprise Empty

Vissza az elejére Go down
 

Max && Pam - surprise surprise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: A ranchon kívül :: London-