Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Samantha Westwood EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Samantha Westwood EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Samantha Westwood EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Samantha Westwood EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Samantha Westwood EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Samantha Westwood EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Samantha Westwood EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Samantha Westwood EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Samantha Westwood EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Samantha Westwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Samantha Westwood
avatar
Csatlakozott :
2015. Oct. 27.
Életkor :
35
Hozzászólások száma :
3
Hobbi :
Tanítás
Tartózkodási hely :
Általában az Akadémián
Humor :
Akad némi...
Samantha Westwood Empty
TémanyitásTárgy: Samantha Westwood   Samantha Westwood EmptyKedd Okt. 27, 2015 6:39 pm



Samantha Westwood








Adatok


♦Születési hely, idő♦
Anglia, Birmingham; 1988. 12. 20.

♦Csoport♦
Tanár

♦Foglalkozás♦
Akadémiai oktató Lótenyésztő szakirányon

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Holland Roden

Külső és belső


Külcsín
Barna hajam van, bár amikor a Nap úgy süt rá, akkor egészen vörösnek hat. Szemem barna, enyhén zöldes árnyalattal, de állítólag, ha dühös vagyok, elég sötét árnyalatú lesz. Nem nőttem túl magasra, mindössze 160 cm vagyok, de ez egy cseppet sem zavar, sosem vágytam rá, hogy magasabb legyek. Magasságomhoz pedig még vékony testalkat is társul, így elég könnyű vagyok. Az igazat megvallva nem nagyon foglalkozom azzal, hogy éppen milyen ruha van rajtam, reggelente mondjuk nincs is sok időm eldönteni, milyen ruhát vegyek fel, de általában a kényelmes, sportosabb ruhákat preferálom, magassarkút egyáltalán nem hordok, csak kivételes alkalmakkor. Egyetlen szépséghibám pedig a műtét után megmaradt hegek a lábamon. Meg persze a járásom, mert még most is bicegek egy kicsit, és talán ez így is marad. Örökre.

Belbecs
Igen közvetlen, és nyílt személyiségnek tartom magam, bárkit képes vagyok megállítani az utcán egy kis csevejre, még az sem számít, hogy egyébként nem látom az illetőt, és valószínűleg nem is ismerem. Persze ebből aztán néha vicces szituációk szoktak alakulni. Szeretek ismerkedni, barátkozni, és egyáltalán nem zavar, ha egy ismeretlen, új környezetbe kerülök, mert viszonylag könnyen be tudok illeszkedni. Általában kedves vagyok, úgy nagyjából mindenkihez, ritkán láthatnak az emberek ok nélkül gorombán viselkedni. Próbálok az emberekkel jóban lenni, de sajnos - vagy nem? - túlságosan nagy igazságérzettel rendelkezem, nem bírom a hazugságokat, még csak a füllentéseket sem. És nehezen ismerem be, ha nincs igazam, emiatt néha összekapok az emberekkel. Nem vagyok az a tipikus tanár típus, és ez az egész tanítósdi még elég új nekem, de mint minden másban, igyekszem itt is a legtöbbet nyújtani, hogy a diákoknak átadjam a tudásom. Balesetem után sem roppantam össze, és nem is sajnáltatom magam, mert teljesen felesleges. Imádom az állatokat, bár ez nem is meglepő, hisz egész életemben lovakkal, kutyákkal, macskákkal, és mindenféle háziállattal voltam körülvéve, bár tény, hogy a szívemhez legközelebb a lovak állnak.

Előtörténet


"Egy derékba tört karrier"

Ez áll egy régi, pontosabban öt évvel ezelőtti újságcikk címe helyén. Nem is tudom, miért tartottam meg ezt abból az újságból kivágva, de még mindig megvan, és néha előveszem, hogy ismét elolvassam. De persze már szinte fejből tudom az egész szöveget, de néha, ha eszembe jut az a nap, újra és újra elolvasom, mintha attól tartanék, hogy elfelejtem. Pedig azt a napot nem lehet elfelejteni.
Meleg, nyári nap volt, és számomra egy fontos verseny. Már kiskoromban is vonzott a díjugratás, és sokak szerint volt is hozzá érzékem, tehetséges voltam. Nem is tudom, hogy miért, vagy hogyan, nagyon gyorsan történt az egész, az egyik pillanatban még Kleopátra hátán ültem, a másikban meg már a földön feküdtem, a lovam alatt. Nem sikerült az egyik ugrás, és ez lett az eredménye. Szerencsére csak a lábamat temette maga alá a ló, de hát egy ilyen állat nem épp pehelykönnyű, több csontom is eltörött, és nem egy műtéten átestem már azóta. És így a díjugratást is abba kellett hagynom.
Pedig még előttem állt az élet... De nem panaszkodom, így sem veszett ügy semmi, noha már soha nem versenyezhetek, az életem akkor is a lovak mellett élem. Már a szüleim is lótenyésztőként dolgoztak, és dolgoznak mind a mai napig, így nem is volt kérdés, hogy mihez kezdjek a sok szabadidővel, amit a baleset okozott. Már gyerekként megtanultam mindent a lótenyésztésről, és míg teljesen felépültem, mindent fel tudtam eleveníteni
De most ezt is abbahagyom, legalábbis egy időre, ugyanis állást kaptam a Rodeó Lovasakadémián, mint tanár. Bár eddig nem sokszor tanítottam, talán csak néhány alkalommal, akkor is csak unokatestvéreket, de szerintem ezzel is meg tudok birkózni. Nem lehet olyan nehéz, nem?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Csatlakozott :
2015. Oct. 15.
Hozzászólások száma :
78
Samantha Westwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Samantha Westwood   Samantha Westwood EmptyCsüt. Okt. 29, 2015 4:41 pm

Kedves Samantha!

Őszintén sajnálom a balesetet ami megszakította a díjugrató karriered, de látom találtál új célt az életednek, és ennek nagyon örülök, ahogy annak is hogy elvállaltad a tanítást itt a ranchon.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://rodeoakademia.hungarianforum.com
 

Samantha Westwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-