Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Lisha Bowman EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Lisha Bowman EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Lisha Bowman EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Lisha Bowman EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Lisha Bowman EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Lisha Bowman EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Lisha Bowman EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Lisha Bowman EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Lisha Bowman EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Lisha Bowman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Lisha Bowman Empty
TémanyitásTárgy: Lisha Bowman   Lisha Bowman EmptyVas. Okt. 25, 2015 10:33 am



Alisha Bowman








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London, 1988.12.03.

♦Csoport♦
Tanár

♦Foglalkozás♦
Igazgató, Díjlovas

♦Évfolyam♦

-
♦Szakirány♦
-

Külső és belső


Hol is kezdjem a magamról alkotott képet. Talán, hogy nem úgy festek, mint egy iskolaigazgató, hanem egy diák, aki minden órájáról elkésik. Miért? Apró termetem és fiatalos vonásaim mindenkit becsapnak. Pedig már a huszonhetedik életévemet taposom. Először is, mindenki arra gondol, aki meglát, hogy én vagyok a Bowman rancs legkisebb tagja. Ami igaz is, hiszen egy bátyám van. Akit mindennél jobban szeretek és tisztelek, felnézek rá. Mióta megszülettem a lovak között nevelkedtem, előbb tanultam meg lovagolni, mint járni. Talán ezért is olyan nagy a szívem, mert a lovak között elfelejti az ember a gondjait és érzi a szeretett.
De vissza a külsőre, apró kék szemeim úgy villognak a sötétben, mint éjszaka közepén a villámlások, hiszen sötét hajzuhatagom miatt annyira kirívóak, hogy azt veszed észre, elsőre.
Alkatom megfelel a lovasok megrögzött alakjának, vékony, szálkás és erős. Sokan nem hisznek az erőmbe, mert úgy festek, mint egy hatéves, de ha kell, akkor én is oda tudnék állnia bálákat emelgetni.  De inkábba papírmunka az én felelősségem, ami kevésbé szórakoztató, mint egyesek gondolják. Ezért is várom, minden nap, hogy kiszabadulhassak az irodából és az istállókba keressem a nyugalmamat. Az éles helyzetekben általában azonnal reagálok, mivel kiskorom óta megtanultam, hogy mindig helyén kell lenni az eszemnek, nehogy nagy baj történjen. Az ellenkező nemmel a kapcsolatom elég sivár, mivel a legtöbb időt a lovakkal töltöm, maximum csak a kötelező estélyeken jelenek meg férfiak társaságában, hogy minél több ismeretséget szerezzek az iskolának. Mindent szeretek, ami a rancshoz köthető, van egy motorom is, mondjuk már régen használtam, de attól még szeretem. Amit nem szeretek, a rosszembereket, akik mindig ártanak és kihasználnak és azt, mikor a lovak megbetegednek. Akkor olyan, mintha elveszteném az egyik felem.
Elég komoly nőnek mondanám magam, nem szeretek bulizni, inkább a családommal foglalkozom, mint se,hogy minden nap fejfájósan ébredjek másnaposan. Ennyit rólam.

Előtörténet


A szívem hevesen kalapál, a mellkasom egyenletesen süllyed, majd emelkedik. Az összes idegszálam ráállt, hogy mi lesz a lovammal. Tegnap óta fáj a lába, én pedig az óta a perc óta nem mozdulok mellőle, mióta ezt észrevettem. Hogy miért? Miért nem alszom, és miért nem dolgozom? Mert ő az enyém és senki másé. Ott én gondozom, én lovaglom. Lehet, hogy én vagyok az iskolaigazgató, de nem vetem meg a kétkezi munkát főleg nem, ha a lovamról van szó.
- Lisha..- áll előttem az orvos, én pedig nem tudok megszólalni. Ne, ne akarja nekem azt mondani, hogy vége. Itt fogok összetörni. Megrázom a fejem és a szemeimben könny gyűlik.
- Inkább ne mondj semmit. – kérem rá, mert nem vagyok felkészülve arra, hogy azt mondja, hogy vége. Az embernek annyi barátja lehet, amennyit nem szégyell, de! De lova, hű társa, az nehezebb dió, meg kell adni a kölcsönös bizalmat, meg kell szokni egymást. Nem úgy, mint az embereknél. Őt nem tudod felhívni, hogy menjetek el kávézni..Ő csak ott van és maga a jelenlétével megnyugtat.
- Semmi ilyet nem akartam, csak, hogy erős gyógyszerekre lesz szűksége, és pár napig nem szabad erőltetni. – lassan lép felém párat az állatorvos és én automatikusan hátrálni kezdek. Megkönnyebbülés, szinte hullámokban tör rám és érzem, hogy lassacskán minden görcsben álló idegszálam ellazul. Annyira felemelő érzés, hogy a lovamnak nincs komolyabb baja, hogy egyszerűen elrohanok, és ott hagyom az állatorvost.
- Rusty! –örömmel kiabálok a ház felé menet, hogy elmondjam neki a jó hírt. Az előző napi gyászomnak nyoma sem volt, csak mosoly és fesztelen jó kedv. Akár ötéves koromban, mikor megkaptam az első lovamat.
- Képzeld, semmi baja. Villám jól van! – robbanok be a házba, még az ajtót is elfelejtem becsukni, csak szaladok, mint egy félőrült, hogy megtaláljam a bátyámat.
- Mike azt mondta, csak valamibe belelépet, de a gyógyszerek és a pihenés rendbe hozza. – zihálva torpanok mega bátyám előtt, aki szinte fölém magasodva figyelte, hogy éppen kiköpni próbálom a tüdőmet, hogy elmondjam a jó hírt. Talán ennem is kellet volna valamit, vagy többet inni. Annyira lefoglalta ló, hogy egyszerűen a saját szükségleteimet elfelejtettem.
- Rám fér egy alapos tusolás, hajmosás, alvás, de, előtte azt hiszem ennem, kellene. – tapasztottam a kezeimet a hangosan tiltakozó gyomromra. Már kettő napja nem volt étel a számban. Tényleg ennyire elhamarkodottan tudok dönteni, hogy az egészségemet is kockára teszem? Igen, és talán ezért vagyok a legjobb a munkámban, mert a szívemet is beleadom. Még ha ez azzal is jár, hogy nem eszek.
Kicsit megszédülve kapaszkodom meg a legközelebbi bútorba és fejemhez kapva nézek a földre. Ez már nem játék.
- Ha kellek, a konyhában leszek! – motyogom magam elé, abban sem vagyok biztos, hogy ezt értette Rusty, de inkább magamnak szólt az egész, mint sem neki. Vészjelző megszólalt a testemben, én pedig az utolsó pillanatban lépek. Mielőtt késő lenne.
Vissza az elejére Go down
Rusty Bowman
Rusty Bowman
Csatlakozott :
2015. Oct. 21.
Hozzászólások száma :
46
Hobbi :
Díjugratás
Tartózkodási hely :
Bowman ranch
Humor :
Nincs
Lisha Bowman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisha Bowman   Lisha Bowman EmptyVas. Okt. 25, 2015 11:04 pm

Szia drága Lisha!

Nagyon örülök, hogy itt vagy, mert nélküled elvesznék a sok munkában. Nagyon jó testvérem vagy és bár az előtörténetedben nem fejtettél ki az életedről túl sokat, én tudok rólad mindent (és valamennyire mindenki tudja, hogy ki és miféle vagy a leírások miatt Very Happy ) és ahogy eddig is, mindig melletted fogok állni!
Elfogadlak, mert szépen írsz és a jellemet is nagyon jól megfogtad, ahogyan én elképzeltelek. Smile
Foglalj arcot, aztán vár a játéktér!
Ja és köszönöm, hogy megtartottad az avit! Smile

Rusty
Vissza az elejére Go down
 

Lisha Bowman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Archivum :: Archivum-