Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Blake and Vicky EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Blake and Vicky EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Blake and Vicky EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Blake and Vicky EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Blake and Vicky EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Blake and Vicky EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Blake and Vicky EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Blake and Vicky EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Blake and Vicky EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Blake and Vicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Blake and Vicky Empty
TémanyitásTárgy: Blake and Vicky   Blake and Vicky EmptyHétf. Feb. 01, 2016 11:54 pm



Blake & Vicky @
Ahh, néha úgy szeretnék cserélni az emberek többségével, akiknek a péntek már szinte a hétvégi pihens kezdete. Nekem messze nem az, hiszen a hely ahol dolgozom, az Evermore éppen hétvégén indul be, ami természetesen jó, mert sokan jönnek és sok pénzt hagynak ott, másfelől viszont fárasztó egész hétvégén ott állni és keverni. Szerencsére nem kell egyedül megtennem. Ez a gondolat nyújt elég erőt, hogy össze szedjem magam, és nagyon enyhén sminkelek csak, miközben a rádió szól, és dúdolom azt a számot ami éppen megy benne. Végezetül a tükörképemre mosolygok, és felkapom a kis blézeremet. Nem vittem túlzásba az öltözködést, és nem töltöttem el órákat a szekrényem előtt hogy mit vegyek fel. Farmert és egy csónak nyakú felsőt választottam, enyhén magassarkú bokacsizmával. Erre jön az előbb említett felső, és már fordulok is ki a lakásból, hogy felvegyem a munkát, és pörögjek egészen estig. Amíg le nem váltanak. Szerencsére ilyenkor még nincsenek olyan sokan, és van időm felkészülni is az estére.
Nincs messze a hely, és addig is sétálok, szellőztetem a fejem, kiélvezem a kellemes időt, és hogy nem kell kapkodnom. Elnézem az embereket akik mellett elhaladok, de mindenki olyan elfoglaltnak tűnik, mintha nem is látnák hogy az élet lehet szép is, nyugodt és nem mindig csak a rohanás innen amoda. Megrázom vöröses tincseim, és lassan odaérek az Evermore-hoz. Bemegyek, és nyitásra készülődök, előpakolom a dolgokat, a tiszta poharakat, a friss hozzávalókat. Beüzemelem a fényeket, a számítógépet minden, és mire Kelly megérkezik, már a koktélokhoz való lime és citrom szeletek között vagyok elveszve, ahogy dúdolgatok egy bugyuta dallamot ami a fejembe ragadt.
Gyorsan telik az idő, pláne hogy már ketten vagyunk és jönnek mennek az emberek, mikor egy újabb alak lép be, és már indulnék is, hogy felvegyem a rendelést, mikor alaposabban megnézem. Ő az!
- Kelly... megkérhetlek hogy, hogy őt vedd fel te? - halogatom el a dolgot, hiszen ijesztő alak, számomra legalábbis. Ijesztő és egyben érdekes is. A rendelés kivitelt azonban már nem úszom meg, mivel Kelly telefonálni kezdett, és elég fontosnak tűnt így odaviszem az asztalhoz a kért rendelést.
- Egészségedre - mosolyodok el, és már fordulok is hogy magára hagyjam.

Vissza az elejére Go down
Blake Huntington
Blake Huntington
Csatlakozott :
2016. Jan. 11.
Életkor :
31
Hozzászólások száma :
5
Hobbi :
Dagonyázni a fertőben
Tartózkodási hely :
Föld bolygó
Humor :
Kegyetlen
Blake and Vicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blake and Vicky   Blake and Vicky EmptyKedd Feb. 02, 2016 12:04 pm




Vicky & Blake
P
éntek! A robotoló emberek kedvenc munkanapja, számomra viszont, sz@rt sem jelent. Hacsak nem annyit, hogy a hétvégén vannak a legnagyobb és legvadabb bulik. Ma viszont, még ez sem hoz lázba. Közel 39 órája nem aludtam, így vélhetőleg ájult öntudatlanságban töltöm majd az éjjelt. Orgia parti és vedelés helyett, az elmúlt éjszakát átmelóztam. Időre kellett végeznem az új progival, ami történetesen jó sok pénzt hoz, de elég feszített tempóban kellett ütnöm a billentyűket. De végre végeztem!  Hatalmasat nyújtózom, mielőtt csupasz talpammal végigcsörtetnék a lakáson. Gyors zuhany, borotválkozás és egyéb tisztálkodási akció után, magamra kapom a legelső ruhadarabot, ami a kezem közé akad. A felsőbe már egy nagy tükör előtt állva bújok bele. Az arcképem grimaszolva néz vissza rám, szemeim vérben úsznak. Fáradt vagyok, ráadásul megerőltettem az utóbbi két napban. Tudom, meg azt is, hogy mások a drogok és az alkohol rovására írják majd. A magam fajtából ritkán nézik ki, hogy egyetlen órát is dolgoztam az életben. Bakancsot húzok, majd előkotrom az egyik napszemüvegem. Amit nem látnak, az nem is létezik, alapon kapom fel. Így ni! Vörös szem tompítva! Legalább amíg el nem érek a kávézóig. Nicolt is oda hívom, így két legyet ütök egy csapásra. Hármat, ha a szórakoztató kis vörös látványát is beleszámolom.  Egy óra lesz az egész. Nicol egy dögös, negyvenes vadmacska, aki hajlamos túlzásba vinni a sminket és a feltűnő viselkedést. Így tudnám jellemezni. Gyakorlatilag, ő a főnököm, vagy valami olyasmi. Ex-sztriptíztáncos, jelenlegi díszfeleség. A cég nagyfőnöke, aminek épp melózom, elég toleráns ember. Nem izgatja, hogy ki hogy néz ki, vagy milyen a természete, amíg a tag rendesen dolgozik. Bírom a vén csótányt, de a nejével akadnak gondjaim. Túl nyílt és nagyszájú. Átszalad a fejemen, hogy mégsem Kelly munkahelyén kéne intéznem a dolgot. Nem mintha titok lenne, hogy van munkám, csak nem szoktam beszélni róla. Ez is magánügy, mint a család és hasonló idegromboló dolgok.  Mindegy, egy kávét kibírok vele. Átveszi az adathordozót és annyi. Nem fog cseverészni senkivel sem, mert akkor kivágom. Döntésre jutottam, így bevágódok a régi BMW vezető ülésére és igyekszem nem elaludni, amíg odaérek a célállomásra. Alig negyed óra múlva lépek be az említett helyre. Nem kerüli el a figyelmem a dögösebb felszolgáló vizslató pillantása. Ahogy az sem, hogy gyorsan lepasszol. Gúnyos mosoly kúszik a képemre, ami még akkor sem hervad, mikor kényelmesen elterpeszkedek az egyik asztalnál.
-Egy kávét feketén, Kelly! – Figyelmem ezúttal a régi ismerősnek szentelem, aki nem zavartatja magát a vendégek tekintetének tüzében. Vigyorogva magyaráz, arcomra üdvözlő csókot nyomva. Mosolyom valamelyest megszelídül. Kelly más, mint a többi nő. Először is azért, mert onnan származik, ahonnan én. Másodszor mert az első okból kifolyólag, túl sok mindent tud rólam. Harmadszor, mert átkozottul lerázhatatlan. Ha ő azt mondja valakire, hogy a barátja, akkor az is. A másik fél véleménye nem izgatja. Negyedszer pedig, bár néha becsúszott a múltban egy kis flört, annál több, soha sem történt köztünk. Szóval ő tényleg más, mintha nem is nő lenne, inkább az életem egy semleges része. Mindemellett csípem a társaságát és amilyen sokat tud rólam, épp annyit tudok én róla.
-Ma te fizetsz helyettem! És Winny pont ráér jövő szombaton. – Ennyivel lerendezem, miközben a zsebemből kihalászok egy borítékot és átnyújtom neki. 2 koncertjegy lapul benne. A legutóbbi bulin ezekért rinyált. Jöttem neki egy szívességgel, hát most törlesztettem. Ezért akartam ma idejönni, meg Ő miatta. Pillantásom a háttérben szorgoskodó nőre vetül. Rafinált kis bige, de úgyse rázhat le! Kelly ragyogó tekintettel mered rám, ami szerintem sokkal inkább Winny említése miatt van, mintsem miattam.  De a telefoncsörgés szerencsére megszakítja a meghittséget. Rühellem az ilyen hálálkodós nézést. Kiráz tőle a hideg! De hálás vagyok, mert a rühes telefon miatt, dupla szerencse ér. A kávém már a tündér szervírozza.
-Kösz baby! Hozz még egy koktélt a vendégemnek is! Valami ütőset és írd Kelly számlájához!  Nem kell sietned, szívesen nézem a távolodó hátsód! – Leveszem a napszemüveget, így leplezetlenül nézek a tekintetébe. Tudom, hogy nem bírja az ilyen beszédet, erre hamar rájöttem. Meg arra is, hogy veszettül szexi mikor mérges. A nőket szivinek hívom általában, kivéve Kellyt és őt. Kelly nevét az évek alatt sikerült megjegyeznem, addig ő is szivi volt. Vicky meg, fogalmam sincs. Ösztönösen lett baby. Talán mert a ledér nők után ő olyan, mint egy porcelánbaba, akit szívesen bemocskolnék mielőtt összetöröm.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Blake and Vicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blake and Vicky   Blake and Vicky EmptySzer. Feb. 03, 2016 11:28 pm



Blake & Vicky @
Jól indul a napom ahhoz képest hogy péntek, és ez az egész kitart addig amíg a kávézóba be nem lép az a furcsa és kicsit ijesztő alak. Kelly persze ismeri, de hát ő már csak ilyen, elég nyílt személyiség és kedvelem is, de néha nem értem mi alapján választja ki hogy ő kit kedvel. Gondolom, régebbi barátság az övék, elég nyilvánvalóvá teszi hogy arcon csókolja, és beszélgetnek is egy kicsit, és még valamin egyezkedhetnek is hiszen Kelly boldogan suhan vissza egy borítékkal, és máris megtudom hogy egy általa régóta áhított koncert belépőit rejti. Elmosolyodom, tudok örülni az örömének.
Közben elkészítem a kávét is, feketén és még elszöszölök egy kicsit a szervírozásnál, abban reménykedem hogy addigra leteszi a telefont, és ki tudja vinni a barátjának, de ez a reményem sajnos füstbe megy. Így hát nekem kell kivinnem, és udvarias mosolyt varázsolok az arcomra, és igyekszem nem megbámulni a tetoválást a nyakánál, ami kilátszik belőle. Pedig kíváncsi vagyok hogy miért varratta magára, és miért éppen azt, de... valahogy olyan érzésem van hogy azok az emberek takaróznak ilyesmikkel, akiknek sok problémával kell megküzdeniük, és ezek egyfajta segélykiáltások a világ felé.
Odaérek hozzá és lepakolom elé a kávét és a kis pohár vizet, amit mindig szervírozni kell, és már fordulnék is el hogy visszamenjek a pultba készülődni mikor utánam szól, és egy pillanatra zavarba is jövök, nem szoktam meg ha így beszélnek velem.
- Még mindig Vicky vagyok, és rendben hozom azt a koktélt. Zombiet keverek az elég ütős, és inkább inkább valamit mást nézz, ne engem - fordulok el, és csakazért is sietősen térek vissza a pultba hogy nekiálljak keverni. Egy kis ez, és az, öt féle alkohol, és a díszítő elemek. Ha jól látom megérkezik a vendége is, egy elég feltűnő nő képében, de nem biztos. Mindenesetre ahogy elkészülök egy narancs karikát illesztek a pohár szélére és kiviszem az asztalhoz.
- Egészségükre - mosolygok, és nem nézek Blakere. Nem akarok. Csakhogy mégis vonzza a tekintetem, így gyorsan visszavonulót fújok a bárpult mögé.
- Kelly... mióta ismered őt? - kérdezem a másik lánytól, mire elmeséli hogy viszonylag régóta.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Blake and Vicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blake and Vicky   Blake and Vicky Empty

Vissza az elejére Go down
 

Blake and Vicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Blake Huntington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Archivum :: Archivum-