Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Victoria Evans EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Victoria Evans EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Victoria Evans EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Victoria Evans EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Victoria Evans EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Victoria Evans EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Victoria Evans EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Victoria Evans EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Victoria Evans EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Victoria Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Victoria Evans Empty
TémanyitásTárgy: Victoria Evans   Victoria Evans EmptyPént. Jan. 15, 2016 7:23 pm



Victoria Evans








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London, 1995. március 15

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Felszolgáló, barista

♦Évfolyam♦
-

♦Szakirány♦
-

♦Avatar♦
Katherine McNamara

Külső és belső


Azt mondják szép vagyok, de mi számít szépnek igazán? Miért mondják azt az emberek, hogy öröm rám nézni? Én nem mindig szeretem a saját látványom.
Nem vagyok magas, nem érem el a legfelsőbb polcokat sosem, és nem vagyok egy nádszál királykisasszony sem, egy két plusz kilóm van de nem panaszkodom. Emiatt legalábbis nem. Szőkés árnyalatú vöröses hajam van, anyámtól örököltem, és imádom a hajam, ha csak tehetem, és van időm, minden alkalommal máshogy kötöm fel. Szemeim zöldes árnyalatúak, de inkább az a furcsa szín a barna és zöld között, nem tudom hogyan nevezik, nem érdekelt. Finom arcom van azt mondják, mosolyra termett ajkam, és hegyes kis orrom. Nos ezek nagyjából igazak is. A mindennapokban szolid sminket viselek csak, egyáltalán nem kihívót, az olyasmi messze áll tőlem, bár a szívem mélyén néha kipróbálnám.
Sokféle kollekciót szeretek. Szeretem az egyberészes nyári ruhákat, könnyű topánkával, vagy szandállal, szeretem a rövid nadrágokat és a könnyű toppokat, vagy a farmereket, és a hosszú ujjú színes, mintás felsőket, Szeretek nőiesen öltözködni. Elegánsan, a mindennapokat követve, és nem túlzásokba esően, hatmillió és fél kiegészítővel. Bár szeretem ezeket, és egy ékszerboltban is el tudok lenni órákig, és nem bánom ha bizsu. Sosem kaptam igazi ékszert senkitől, a ballagásomra kapott gyűrűn kívül. Szeretem az ezüst színűeket.
Cipőből is változatos az ízlésem, szeretem az elegáns bokacsizmákat, vagy kényelmes szandálokat és topánokat de tornacipőt is veszek fel, meg magassarkút is. Bakancsot, nem, azt valahogy... ormótlannak tartom, és nevetséges, de ijesztőnek is.

Hogy belül milyen vagyok? Nehéz ezt összefoglalni, még sosem gondolkodtam el ezen, de nem nevezném magam unalmasnak. Na nem azért, mert minden hétvégén, magamból kivetkőzve ugrálok valami rock koncerten, vagy házibuliban iszom magam a föld alá. Ezekre valahogy, nem érzek késztetést, és nem hiányzik az életemből az alkohol gőzös társaság, és a szörnyűséges másnaposság érzete. Egyetlen egyszer kipróbáltam, az elég volt, és soha többé. Legalábbis nem mostanában.
Tipikusan olyan ember vagyok aki nem emeli fel a hangját, ezért ha néha mégis, mindenki megrökönyödve néz rám, hogy mégis melyik bolygóról érkeztem. Szeretek magam véleményt alkotni mindenről és nem szeretem a pletykákat, mert sok a hazugság benne. Határozott vagyok és gyorsan döntök általában, de nem mindig hibátlanul, és akad egy két döntésem amit meg is bántam. Őszinte vagyok, de nem nagyszájú, noha akik ismernek, tudják hogy többnyire nem rejtem el a véleményem és ha kérdeznek kimondom, de kéretlenül nem, mert el akarom kerülni az olyan helyzeteket, hogy beszóljanak, mert semmi közöm nincs hozzá. Nem szeretek ilyen helyzetbe keveredni, és nem szeretem azt sem, amikor valaki csak úgy lekezel, olyankor felébred bennem a vágy megmutassam, nem vagyok egy üres fejű csitri.
Szeretek olvasni, és filmeket nézni, mindenféle témában és ezeknek hála elég sok mindenről tudok beszélgetni is, amiért neveztek már gúnyosan hercegnőnek, akinek más dolga sincs hogy olvasni meg filmezni és meg buta magazinokat lapozgatni. Szinte mindenféle zenét meghallgatok, szeretem ismerni őket hogy hitelesen tudjam szidni vagy dícsérni őket, de nem káromkodom sokat, hiszen attól még jobb nem, a helyzet meg nem oldódik...
Talán olyannak tűnök kicsit, mint aki "Miss Tökéletes", de messze nem vagyok az. Könnyen megbántódok, és van amikor mindennél többre becsülök egy könyvet és egy bögre forró csokit az ablak alatti kanapéra gömbölyödve.

Előtörténet


Kedves naplóm!

Igen, képes vagyok naplót írni még felnőtt fejjel is, nem tartom gyengeségnek, vagy butaságnak. Nekem ez a láthatatlan barát marad, akinek elmondhatom minden problémám. Mert vannak. Ám ez még nem a legjobb idő, ne rohanjunk előre, még csak most kezdtem írni, igaz eléggé keszekuszák a betűim még.

Victoria vagyok, akik egy kicsit is jobban ismernek azoknak Vicky, vagy Vic ahogy tetszik, nekem mindkettő egyre megy. Úgy értem nem csinálok belőle problémát akárhogyan is szólítanak meg mások.  
Huszonegy éves vagyok, és befejeztem az iskolát, de még nem tettem le arról a célomról, hogy egyszer híres fordító lehessek. Azonban ennek is ára van, mint mindennek az életben, éppen ezért vállaltam munkát, hogy később legyen miből finanszíroznom a tanulásomat is, meg időszerű lenne jogosítványt is csinálni. Bevallom neked, egy kicsit irigyen nézek azokra, akiknek van és csak beszállnak a kocsiba és már mennek is, csodálom azt a könnyedséget ahogy egy két férfi vezet, és azt a felelősségteljességet ahogyan a nők szoktak. Én is szeretnék, de sajnos nem vagyok hozzá elég magabiztos még. Optimistán állok hozzá, szóval még lehetek.

A sokkal nagyobb baj, az nem ez. Nem tudom mi ütött a szüleimbe annak idején, amikor kávézót kezdtek üzemeltetni. Igazából kávézó és koktélozó hely, a fiatalok szeretik is. Én is szeretem, csak azt nem szeretem, hogy jelentős adósságot halmoztak fel maguk mögött egy üzletember felé, akitől bérlik a helyet vagyis bérelték, és most az ő felelőtlenségük jut nekem is. Próbálom felnőtt módjára viselni a helyzetet, és valami megoldásra jutni, hiszen nincsen elérhetetlen cél, csak tehetetlen ember, az pedig nem akarok lenni, semmiképp. Nem mondom, hogy néha nem szomorít el teljesen a helyzet, és nincs olyan nap amikor a kert végében elásnám magam egy életre, de azt hiszem ez normális, hogy minden ember életében van jobb és rosszabb időszak, ezt csak kezelni kell. Valahogy, bárhogy. Bízom abban, hogy meg fogom oldani, és az az ember nem hoz fölém fekete viharfelhőket.

Mostanában még egy dolog van, amin sokat gondolkodom. Mint minden lánynak nekem is vannak álmaim pasikról, és hogy milyet képzelnék el, persze nem szentírás, hogy csakis ilyen vagy olyan legyen, hanem ha megfog a személyisége, akkor mindegy hogy milyen a haja, a szeme, izmos vagy nem. Többször hallottam már a lányokat is beszélgetni akikkel jóban vagyok, hogy bejönnek nekik a tetovált pasik, akik kicsit extrémebbek, mert biztosan vadak és szenvedélyes szeretők. Nem tudom, ezen már én is gondolkoztam, de nekem valahogy nem lételemem hogy a pasim folyamatosan káromkodjon, és a fél világtérkép rajta legyen, valahogy ijesztő számomra, és nem túl vonzó, inkább szomorúnak tartom, hogy a bőrére varrt minták mögé menekül. Mint az a fiú is.

Egy két alkalommal már találkoztam Vele, azt hiszen Blake a neve de nem vagyok benne biztos, igazából... nos nem igazán beszélgettünk, csak beszólogatott, aztán vigyorogva továbbáll. Nem értem miért csinálja, ha nem tetszik neki valami azt kultúráltan is megmondhatná, nem kéne keménynek, és bunkónak lenni. Fogalmam sincs mi lehet vele, de... miért mindig arra van dolga mint nekem? Mindenesetre nem foglalkozom vele, nem hagyom hogy akár ő akár más rossz vendég, tönkretegye az üzletem, és a napomat. Nem, még neki sem engedem meg.

Megyek, készülődök. Este lesz egy koncert, amire el szeretnék menni, egy világhírű csellista fog fellépni, és kíváncsi vagyok hogy tényleg olyan gyönyörűen zenél-e mint mondják.

Majd írok még.
Szia
Vicky
Vissza az elejére Go down
Darren Pearson
Darren Pearson
Csatlakozott :
2015. Nov. 26.
Hozzászólások száma :
21
Victoria Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria Evans   Victoria Evans EmptyHétf. Jan. 25, 2016 3:34 pm

A karakterlapot elfogadom!
Vissza az elejére Go down
 

Victoria Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Archivum :: Archivum-