Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Matthias Drayton EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Matthias Drayton EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Matthias Drayton EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Matthias Drayton EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Matthias Drayton EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Matthias Drayton EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Matthias Drayton EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Matthias Drayton EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Matthias Drayton EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Matthias Drayton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Matthias Drayton
Matthias Drayton
Csatlakozott :
2015. Dec. 05.
Életkor :
24
Hozzászólások száma :
7
Hobbi :
Lovaglás
Tartózkodási hely :
London, LovasAkadémia
Matthias Drayton Empty
TémanyitásTárgy: Matthias Drayton   Matthias Drayton EmptySzomb. Dec. 12, 2015 8:32 pm



Matthias Drayton








Adatok


♦Születési hely, idő♦
1999. Szeptember 15 London

♦Csoport♦
Diák

♦Foglalkozás♦
„Tanul”, Gitár profi pengetése

♦Évfolyam♦
Első

♦Szakirány♦
Western lovaglás

♦Avatar♦
Harry Styles

Külső és belső


Szívesen mondanám, hogy hé, nyisd már ki a szemed, nem látod, hogy nézek ki?
Összesen 190 cm magas vagyok.  Már kis koromban sem voltam csenevész alkat és ez az évek óta csak javult. Mindennel együtt hetven kilót nyomok, persze ennek a tömegnek jelentékeny hányadát az izmok teszik ki. Zöld szemeim vannak, ami távolról talán egy kicsit ijesztőnek hat, hiszen a pupillámon kívül nem sok minden látszik. A hajam dús, barna és szerintem önálló életet él, mert sosem úgy áll, ahogy én akarom. A hajamba kész élvezet beletúrni, puha és kellemes tapintásra, szóval, ha megvan még a két kezed, akkor akár a hajamba is beletúrhatsz vele.
Elég könnyen megjegyezhető alak vagyok, azt szokták mondani. Szeretem a lazább öltözékeket.
Azt hiszem ennyi bőven sok is volt rólam, hisz elég, ha csak rám nézel, és biztos átfut a fejedben egy két gondolat a külsőmet illetően. Nem?
Elég érzékeny és hangulatember vagyok, képes vagyok egyik pillanatról a másikra haragra gerjedni, majd aztán mintha mi sem történt volna nyugodtan tovább sétálok.
Van humorom, sőt kifejezetten szeretek poénkodni, bár néha kissé elvetem a sulykot, mert olyan helyzetekben is megteszem, amikor nem lenne igazán helye. Ez van, mindenkinek van valami apró kis stiklije igaz? Kifejezetten kíváncsi fajta vagyok és szokásom beleütni a fitos kis nózimat sok olyasmibe, amihez nem feltétlen van közöm. Azonban nem vagyok pletykás, ellenben egész jól megy a titkolózás. Mivel elég ötletes vagyok, szemrebbenés nélkül hazudok a képedbe, amivel ritkán bukom le. Rendkívül ragaszkodó vagyok, túl sok olyan embert vesztettem el túl korán, akik igazán fontosak voltak számomra és ezt a tényt a mai napig nem tudtam megemészteni. Félek attól, hogy egyedül maradok. Mások elvesztésétől és a magánytól való rettegés komoly félelemmel tölt el, mégis igen gyakran vagyok egyedül vagy űzök olyan tevékenységet, ami során önmagam vagyok. Sőt rendkívül sokszor érzem úgy, hogy egyedül vagyok, mint a kisujjam és senki sem ért meg igazán. Energikus, örökmozgó, mintha legalábbis sajtkukac lenne a hátsómban, nem tudok lenyugodni. Mindig csinálnom kell valamit, soha nem állok le egy pillanatra se. Kivéve azt a pár óra gitározást naponta. Imádok sportolni, főleg lovagolni tenni-venni, Sajnos egyik legnagyobb és legkevésbé kontrollálható hibám a túlzott tenni akarás és bizonyítási vágy. Képes vagyok túlhajszolni magamat, nem alszok és nem eszek csak, hogy bizonyítani tudjak... elakarom hitetni az emberekkel, hogy többet tudok és többet várok el magamtól, mint az normális lenne. Nem a tanulási téren, az valahogy nem hoz lázba. A lovak között érzem jól magam. Még akkor is, ha már taposott meg egy még régen.

Előtörténet


Kezdjük azzal, hogy nem ismerem a valódi családom. Szülők? Szeretet? Nem ismertem ilyeneket. Anyám megszült és eldobott, apám meg… őt sose láttam. Nevelőszülők neveltek. Ők sem a nevelés mintapéldányai. Utáltam is őket. Rettentően rossz gyerek voltam, energikus búgócsiga. A tanulás és semmi ilyesmi nem kötött le, csavarogtam és rosszalkodtam.  Amikor hazaértem sose kaptam mást csak szidalmat és olykor meg is vertek. Volt amikor a rendőrség vitt haza.
Baleseteim is voltak. Csuklótörés, arccsont sérülés…de sose érdekelt. Mindig mentem és a baj mindig megtalált. Nem érdekelt semmi. Tényleg semmi.
Aztán azon kaptam magam, hogy újra árvaházba kerültem. 12 éves voltam. Azt hittem sose kerülök vissza. Tévedtem. Nem beszéltem senkihez, mintha megnémultam volna. Nem bíztam senkiben. Hazudtam, mint a vízfolyás.
Legutolsó szökésemnél találkoztam egy illetővel. Illetve pont hogy megmentett egy balesettől. Nem beszéltünk sokat, mert ezután megállt mellettünk egy autó és mennem kellett vissza. Vissza a „vágóhidra”. Két nappal később az igazgató hivatott magához. Legnagyobb meglepetés az volt, hogy a férfi is bent volt nála. Kiderült, hogy rokonom. És magához akar venni, mint gyám. A nevelők pedig már szóltak neki, hogy bajos gyerek vagyok. A válasza csak annyi volt: Tudom kezelni.
Összepakoltam és elmentünk. Beíratott egy suliba, ahol 3 nap múlva meg is jelentem. Eddig jó minden. Két héttel később a tanárom jelezte felé, milyen trehány vagyok. Le lettem cseszerintve, de ez van. Egyik fülemen be, a másikon ki. Elvitt egy lovas akadémiára. Láttam, hogyan bánik az ottani állatokkal. Akartam…Tenni akartam érte, hogy suttogó lehessek. De ezután se voltam minta diák.
Végül úgy döntött beírat a lovas akadémiára. De az elmélet a mai napig nem érdekel…
Megvagyok a mostani családommal. Vannak összezörrenéseink, de hol nincs. Azt hiszem egyszer rúgott oldalba az egyik ló, az is pár hete és még mindig érzem. De elfér a többi sérülés mellett. Nem az én hibám volt, valaki megijesztette, míg a kajáját adtam neki…ki kapta a lecseszést? Persze hogy én. De már nevetek az egészen. Jó helyem van itt Darrenékkel. Jobb mint az előző. És ha azt vesszük rokon is. Nem is tudom mit mondott… apa testvérének a fia? Azt hiszem valami ilyesmi…tényleg nem tudom.


Vissza az elejére Go down
James McAvoy
James McAvoy
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
50
Hozzászólások száma :
47
Hobbi :
gitározás
Tartózkodási hely :
valahol a ranch-on
Humor :
talán még csurran-cseppen
Matthias Drayton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthias Drayton   Matthias Drayton EmptyVas. Dec. 13, 2015 11:43 am

ELFOGADVA!

Üdvözöllek az oldalon Matt!
Nem baj, ha így hívlak, ugye?! A hellemzésed nagyon tetszett. Választékosan írsz és minden olyasmit lejegyeztél benne ami fontos lehet. A hossza is megnyerő volt. A történeted után kíváncsi leszek miként fog alakulni az életed a lovak közt.
Na, de nem húzom az idődet. Menj foglalózni és irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 

Matthias Drayton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-