Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Jack Stonebridge EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Jack Stonebridge EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Jack Stonebridge EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Jack Stonebridge EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Jack Stonebridge EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Jack Stonebridge EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Jack Stonebridge EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Jack Stonebridge EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Jack Stonebridge EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Jack Stonebridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jack Stonebridge
Jack Stonebridge
Csatlakozott :
2015. Dec. 07.
Hozzászólások száma :
2
Jack Stonebridge Empty
TémanyitásTárgy: Jack Stonebridge   Jack Stonebridge EmptySzomb. Dec. 12, 2015 7:29 pm



Jack Stonebridge








Adatok


♦Születési hely, idő♦
1985. 01.30,

♦Csoport♦
Civil

♦Foglalkozás♦
Rendőr

♦Avatar♦
Joseph Gordon Levitt

Külső és belső



Reggel van, kijöttem a zuhanyzóból. Derekamra csavartam a törölközőm, és most a tükröm előtt állok. Figyelem magam… Az arcomon komorság ül. A szemeim fáradtak. Ideje lenne megborotválkoznom, de semmi kedvem. Majd holnap… Ma még kibírják így a képemet.

Sosem voltam az a magas fickó, kicsire nőttem…. Engem ez sosem zavart, de a környezetem a mai napig szeret e miatt csúfolni, amit már nem veszek magamra. Szóval 173cm vagyok. Ugye, hogy nem vészes? Sosem vágytam nagyobbnak lenni… Na jó ez nem igaz. Az iskolában utáltam kicsi lenni és mindig arról álmodoztam, hogy majd én leszek a legjobb kosaras a világon… Ami persze nem jöhetett össze, ilyen magassággal. De nem is bánom. Megtaláltam a hivatásom, a munkám, amit szeretek csinálni. Nem mondom azt, hogy néha nem borít ki teljesen, de ez benne van a pakliban. Ilyenkor irály a kocsma a haverokkal és másnapra minden sokkal szebb. Igen, igen. A rendőrök is isznak és buliznak és lerészegednek és csinálnak hülyeségeket. Nem vagyunk álszentek, ahogyan senki sem az. Sokan azt hiszek rólam, hogy egy igazi jó kisfiú vagyok. Mondjuk nem tévednek teljesen, mert van benne igazság. Szeretem a rendet, a szabályokat. Nem szeretek értelmetlen bunyókba keveredni, nem bírom elviselni, ha a gyengébbeket bántják… De nem vagyok én ilyen karót nyelt p*cs. Van egy bandám… Vagyis jobban fogalmazok. Gitározom egy bandában és azt mondják, hogy iszonyatosan jó a humorom, de ezt mind a munkámon kívül hagyom. Nehezen nyílok meg idegeneknek, de még a csajoknak is. Nah én sem vagyok tökéletes. Vannak hibáim, nem is kevés. Van amin próbálok változtatni, de van, amin nem lehet.
Öhm azt hiszem kissé elkalandoztam. Nem a belsőről kellett volna beszélnem, hanem a külsőmről. Nos igen 173cm magas vagyok, de izmos. Ez is meglepő… Hogy miért? Nah majd később mesélek róla. A hajam barna, ahogyan a szemeim is. Apámra ütök, nagyon is… (Sajnos)… Azt mondják, hogy a szívem, viszont anyámé. Lehet… Sajnos nem ismerhettem meg őt.
Azt hiszem ennyi elég is. Inkább felöltözöm, mert elkések a munkából.

Előtörténet


Nem szeretek a gyerekkoromról mesélni, így pár mondatban összefoglalom az egészet. Az édesanyámat hamar elveszítettem. Még csecsemő voltam, mikor súlyos betegségben meghalt. Az apám ezt nem viselte jól így alkoholba fojtotta bánatát. Milyen meglepő. A suliban én voltam az a srác, akit folyton piszkáltak a többiek. Egy nyeszlett, csendes fiúcska voltam. Könnyű célpont az beképzelt idiótáknak.

Szar volt a gyerekkorom, de egy valakit mégsem tudtam elfelejteni. Egy lányt… Pár évvel fiatalabb volt nálam. A menőkhöz tartozott. A mai napig nem értem, hogy miért pont ő. Egyik nap a szünetben megláttam őt és alig bírtam levenni a tekintetem róla. Sokan azt mondanák, hogy biztos szerelem volt… De valóban az lett volna?
Mindenesetre most ne képzeljetek el egy tipikus romantikus vígjátékot, ahol a két főhős évekig szenved, majd hirtelen ráébrednek, hogy nem tudnak egymás nélkül élni és bamm megtörténik a csoda. Neeem… Itt nem egészen ez történt.

Ugye emlékeztek mikor azt említettem, hogy én voltam az a fiú, akit állandóan cseszegettek!? Szóval nem voltam éppen túl híres az iskolában, max arról, hogy az én alsógatyámat szinte az egész iskola láthatta, nem egyszer. Így hát mondhatni, hogy az a bizonyos lány sem igen vett észre. Cseppet sem érdekeltem őt és már kezdtem volna feladni a dolgot (nem mintha bármi esélyem is lett volna nála) Mikor egyik szünetben oda jött hozzám a matektanárunk és kérte, hogy segítsek neki, mert nem igen megy jól neki. Nos azonnal kaptam az alkalmon és belementem a korrepetálásba. Reméltem ezzel közelebb kerülhetek hozzá. (Oké…oké tudom, hülye voltam… Mentségemre szóljon fiatal voltam, az apám nem tanította meg hogyan kell csajozni… Szóval na… Kezdő voltam, minden téren!)

Aztán egyik nap, mikor valami tahó fellökte őt én azonnal a segítségére siettem, de ő egyszerűen csak undorodva pillantott rám. Hát igen ő a gazdagokhoz tartozott, neki degradáló volt velem mutatkoznia, így még a korrepetálásokat is nagy titokban kellett tartani. Tudom… Hülye voltam és vagyok a mai napig is.

Az érettségi után végre kikerültem a pokolból és bekerültem a rendőr akadémiára. Hogy miért pont ezt választottam. Nem tudom… Talán bizonyítani akartam, talán csak tetszett az egész… Az elején mindenki azt állította, hogy ki fognak csapni, nem fogom bírni a kiképzést. Bevallom őszintén tényleg nehéz volt kezdetben, de aztán belejöttem. Napi szinten edzettem, többet gyakoroltam mint mások és keményen megdolgoztam azért, hogy igen is letehessem a vizsgát, hogy belőlem is rendőr lehessen.

Egy este futottunk össze ismét. Éppen este járőröztem, mikor egy eszeveszetten vezető autóst vettem észre és azonnal követni kezdtem. Bekapcsoltam a szirénákat. Szerencsére ez elég jel volt arra, hogy megálljon. Szigorú léptekkel indultam meg felé. Az elején nem ismertem fel őt, csak mikor megkaptam a jogosítványát. A nevét azonnal felismertem. Paloma. Ezer éve nem láttam őt és azt hiszem, nem pont a legjobb pillanatban találkozunk újra.
Látom rajta, hogy ittas, ez nem kérdéses. Bár nehéz volt őt kirángatni, de végül hazakísértem őt. Az autójáért meg hívattam vontatót. Nem bűntettem meg, de megígértettem vele, hogy többet nem csinál ilyet, mert nem lehetek elnéző minden alkalommal.

Természetesen nem fogadta meg a tanácsomat. Ettől az estétől kezdve egyre gyakrabban találkoztunk, de sosem a megfelelő pillanatban… Vagy talán pont ezek voltak a jó pillanatok. Ha más talál rá, vagy későn állítja meg, ki tudja, hogy mi történhetett volna már vele. Nem tudom, hogy az élet akar e kiszúrni velem, vagy ez valamiféle jel, de nem telik el úgy egy hónap, hogy kétszer-háromszor ne állítanám meg őt.

Néha úgy érzem, hogy követ engem, mert mindig ott jelenik meg, ahol vagyok, a lakásától jó messze, de igaz én is sokszor járok az ő otthona felé. Valamiért mindig tudni akarom, hogy rendben van e. Tudom megint lehetne ostobának nevezni, hisz miért foglalkozom egy ilyen csajjal, aki észre sem vesz… De valamiért mégsem tudom elfelejteni őt.

Vissza az elejére Go down
James McAvoy
James McAvoy
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
50
Hozzászólások száma :
47
Hobbi :
gitározás
Tartózkodási hely :
valahol a ranch-on
Humor :
talán még csurran-cseppen
Jack Stonebridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Stonebridge   Jack Stonebridge EmptyVas. Dec. 13, 2015 12:14 pm

ELFOGADVA!

Üdvözlöm az oldalon Biztosúr!
Története elgondolkodtató. Talán el kellene beszélgetnie azzal a nővel. Very Happy
Remélem rendeződnek a dolgok és nem játszanak sokáig a fejével. Menjen doglalózni és irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 

Jack Stonebridge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-