Rodeó Lovasakadémia
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff

Darren
Csevegő
Legutóbbi témák
» Cora Walker
Anna Hayman EmptyKedd Júl. 12, 2022 2:31 pm by Cora Walker

» You mean everything to me - Bran & Keith
Anna Hayman EmptyHétf. Ápr. 11, 2022 10:57 pm by Keith Crosseria

» You are the one...Brandon && Keith
Anna Hayman EmptyHétf. Május 23, 2016 3:13 pm by Keith Crosseria

» Rusty & Lexi (Odanézz!)
Anna Hayman EmptySzomb. Május 21, 2016 6:24 pm by Alexia Bella Tabak

» Tudod szeretni az ellenséged fájdalom nélkül?
Anna Hayman EmptySzer. Május 11, 2016 11:54 am by Alexia Bella Tabak

» Szent Johanna Gimi
Anna Hayman EmptyVas. Ápr. 03, 2016 7:43 pm by Vendég

» Colors of Seattle
Anna Hayman EmptyVas. Márc. 20, 2016 9:20 pm by Vendég

» Jaymee Park
Anna Hayman EmptySzer. Márc. 09, 2016 7:11 pm by Jaymee Park

» Good Morning - Matt & Darren
Anna Hayman EmptyHétf. Márc. 07, 2016 10:16 am by Matthias Drayton

Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (34 fő) Kedd Aug. 16, 2022 12:17 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 46 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cora Walker

Jelenleg összesen 464 hozzászólás olvasható. in 139 subjects

Megosztás
 

 Anna Hayman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Anna Hayman
Anna Hayman
Csatlakozott :
2015. Dec. 01.
Hozzászólások száma :
2
Hobbi :
Van
Anna Hayman Empty
TémanyitásTárgy: Anna Hayman   Anna Hayman EmptyKedd Dec. 01, 2015 8:11 pm



ANNA HAYMAN








Adatok


♦Születési hely, idő♦
London 1996.12.25.

♦Csoport♦
Diák

♦Foglalkozás♦
Tanuló

♦Évfolyam♦
2.

♦Szakirány♦
Lótenyésztőnek

♦Avatar♦
Palvin Barbara

Külső és belső


Kissé zárkózott lány vagyok. Akár átlagosnak is mondhatnának, hiszen nincs bennem semmi egyedi, én is csak arra vágyok, amire minden normális lány. Nem szeretem a bulikat sem annyira, legalábbis nem a mai értelemben. Elmegyek, szórakozok, de haza biztos, hogy nem egy új pasival megyek. Próbálok jó kislány lenni, eddig megy is, a tanulás mellett csak a munka érdekel, semmi más. Határozott vagyok, ha valamit kitalálok, akkor meg is csinálom. Szerelmes típus vagyok, meg persze soha nem csalnám már a párom, de eddig nagyon lehetőségem sem volt ilyesmire. Jól kihasználtak a pasik, úgyhogy bizalmatlan vagyok és különben is fontosabbnak tartom a sulit, de ha valakibe tényleg beleesek, akkor érte bármire képes vagyok. Elsőre talán hűvösnek tűnök, de amikor a barátaimmal vagyok, mindig jókedvem van.

Mások szerint modellalkatom van, engem ez nem nagyon érdekel, mert mint a legtöbb nő, én sem vagyok elégedett magammal. Hajam hosszú, barna és szeretem változatosan hordani. Jó dús és semmi kifogásom ellene, ha valaki bele akar túrni. Persze csak akkor, ha ismerem az illetőt. Magas, vékony testalkatom szeretem nőies ruhákkal kihangsúlyozni. Mindig az alkalomhoz illően öltözök, az elegáns ruhákban éppúgy jól érzem magam, mint a sportosakban. A smink sem állandó kiegészítő, gyakran indulok el anélkül a dolgomra.

Előtörténet


Lassan 19 éves vagyok és kb még semmit nem tudok felmutatni. Vagyis de, mert attól hogy a fél életemet egy árvaházban töltöttem, mivel az édesanyám hat éves koromban meghalt, apám lemondott rólam, a nagyszüleim pedig egyik ágról sem érték meg hogy megszülessek. Már fiatalon érdekeltek a négylábú patások hiszen az árvaházban tartottak lovaglás órákat, ahová rendszerint eljártam. Aztán ahogy cseperedtem úgy foglalkoztam egyre többet a lovakkal és mivel a fejembe vettem, hogy nekem majd lesz egy lovam, elkezdtem dolgozni, ennek immár harmadik éve. Egy éve van saját albérletem, mivel végre kimenőt kaptam az árvaházból. Nem tudnék felhozni baráti listát, hiszen nagyon magam voltam mindig is. Most hogy már van saját keresetem az apám újra a színre szeretne kerülni, ennek persze semmi értelme, mert ő dobott el magától, szóval az én kosztomból nem eszik az tuti. Épp ezért kértem az árvaházat, hogy ne adják ki a lakóhelyemet. Haragszom a férfire aki nem tudott mellettem állni mikor a legjobban kellett volna. Van egy kedvenc nevelő nőm, őt gyakran meglátogatom ha éppen nem dolgozom. Ugyanis 16 éves korom óta egy elég nívós cégnél vagyok kisebb rangú titkárnő. Mellette pedig hódolok kedvenc hobbimnak a lovaglásnak, méghozzá a Bowman ranchon, ahol már nem egy ellést is láthattam, tehát így a második év vége felé eldöntöttem, hogy a tenyésztésükkel szeretnék foglalkozni. Igaz még saját lovam nincs, de már nem vagyok túl messze tőle. Ugyanakkor itt dolgozik egy nagyon kedves lovász fiú Marley Wayne. Bár eddig nem sokat foglalkoztatott, de mikor a közelében vagyok nem félek annyira az emberektől sem. Sokkal fesztelenebb vagyok és nyitottabb, mint normál esetben. És talán egyszer ő lesz az első aki megtudja hogy egy lánynak nem leányálom az élete, csak mesékben.
Vissza az elejére Go down
James McAvoy
James McAvoy
Csatlakozott :
2015. Oct. 25.
Életkor :
50
Hozzászólások száma :
47
Hobbi :
gitározás
Tartózkodási hely :
valahol a ranch-on
Humor :
talán még csurran-cseppen
Anna Hayman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna Hayman   Anna Hayman EmptySzer. Dec. 02, 2015 8:26 pm

ELFOGADVA!

Köszöntelek közöttünk Anna!
Meg kell hagyni, nem lehetett könnyű életed. Azok, akik árvaházban nőnek fel sok kihívással találják szemben magukat, de te a lehető legjobb megoldást választottad. A lovak nagyon is jó társaság lehetnek, ami szerintem különösen illik személyedhez. Bevallom, tetszett az ötlet. Az már egy másik kérdés, milyen érdekességeket gondolok én még ebbe bele. Rolling Eyes Kíváncsian várom, Te mit hozol még ki ebből!
Kifejezetten tetszik, hogy avi alanyod az átlaggal ellentétben egy szelídebb jellemet kapott. Összefoglalva... bah, nem húzom tovább az idődet! Very Happy

Sipirc a játéktérre! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Anna Hayman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rodeó Lovasakadémia :: Karakterek :: Játékban lévő karakterek-